Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów na Żużlu 2008

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów na Żużlu 2008 – cykl turniejów żużlowych mających wyłonić najlepszych żużlowców do lat 21 na świecie. Tytuł wywalczył Rosjanin Emil Sajfutdinow.

Mistrz świata juniorów 2008

WynikiEdytuj

Eliminacje polskieEdytuj

Msc. Zawodnik Klub Pkt
1 (9) Adrian Gomólski KM Ostrów Wlkp. 14 (3,3,3,2,3)
2 (14) Grzegorz Zengota ZKŻ Zielona Góra 13 (3,3,3,3,1)
3 (5) Mateusz Szczepaniak Włókniarz Częstochowa 12 (3,3,1,3,2)
4 (11) Adam Kajoch Unia Leszno 10 (2,2,3,0,3)
5 (15) Patryk Pawlaszczyk RKM Rybnik 10 (2,3,2,3,d)
6 (8) Michał Mitko RKM Rybnik 9 (0,2,2,2,3)
7 (2) Robert Kasprzak Unia Leszno 8 (0,2,d,3,3)
8 (1) Kamil Brzozowski GTŻ Grudziądz 8 (2,2,2,d,2)
9 (7) Marcin Jędrzejewski Polonia Bydgoszcz 7 (2,d,2,1,2)
10 (13) Maciej Janowski WTS Wrocław 6 (d,0,3,1,2)
11 (6) Sławomir Dąbrowski Kolejarz Opole 6 (1,1,1,2,1)
12 (9) Maciej Piaszczyński KM Ostrów Wlkp. 5 (1,1,1,1,1)
13 (10) Bartosz Szymura RKM Rybnik 4 (0,0,1,2,1)
14 (4) Marcin Piekarski Włókniarz Częstochowa 3 (3,0,0,0,0)
15 (16) Damian Sperz Wybrzeże Gdańsk 3 (1,1,0,1,0)
16 (3) Daniel Pytel PSŻ Poznań 2 (1,1,0,0,d)
rez. Paweł Zmarzlik Stal Gorzów Wlkp. ns
rez. Sławomir Pyszny RKM Rybnik ns

Bieg po biegu:

  1. Piekarski, Brzozowski, Pytel, Kasprzak
  2. Szczepaniak, Jędrzejewski, Dąbrowski, Mitko
  3. Gomólski, Kajoch, Piaszczyński, Szymura
  4. Zengota, Pawlaszczyk, Sperz, Janowski (d3)
  5. Szczepaniak, Brzozowski, Piaszczyński, Janowski
  6. Zengota, Kasprzak, Dąbrowski, Szymura
  7. Pawlaszczyk, Kajoch, Pytel, Jędrzejewski (d/start)
  8. Gomólski, Mitko, Sperz, Piekarski
  9. Kajoch, Brzozowski, Dąbrowski, Sperz
  10. Gomólski, Pawlaszczyk, Szczepaniak, Kasprzak (d4)
  11. Zengota, Mitko, Piaszczyński, Pytel
  12. Janowski, Jędrzejewski, Szymura, Piekarski
  13. Zengota, Gomólski, Jędrzejewski, Brzozowski (d4)
  14. Kasprzak, Mitko, Janowski, Kajoch
  15. Szczepaniak, Szymura, Sperz, Pytel
  16. Pawlaszczyk, Dąbrowski, Piaszczyński, Piekarski
  17. Mitko, Brzozowski, Szymura, Pawlaszczyk (d4)
  18. Kasprzak, Jędrzejewski, Piaszczyński, Sperz
  19. Gomólski, Janowski, Dąbrowski, Pytel (d4)
  20. Kajoch, Szczepaniak, Zengota, Piekarski

Rundy kwalifikacyjneEdytuj

NordenEdytuj

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 (2) Robert Kasprzak   Polska 14 (3,3 2,3,3)
2 (13) Adam Kajoch   Polska 13+3 (3,2,3,2,3)
3 (7) Patrick Hougaard   Dania 13+2 (3,3,2,3,2)
4 (12) Hynek Štichauer   Czechy 13+1 (3,3,3,2,2)
5 (1) Max Dilger   Niemcy 11 (2,3,3,0,3)
6 (14) Ricky Wells   Stany Zjednoczone 9 (2,1,3,1,2)
7 (4) Richard Speiser   Niemcy 8+3 (d,2,1,2,3)
8 (15) József Tabaka   Węgry 8+2 (1,2,0,3,2)
9 (6) Jannick de Jong   Holandia 8+1 (2,2,2,1,1)
10 (5) Adam Vandírek   Czechy 7 (1,1,1,3,1)
11 (16) Jade Mudeway   Nowa Zelandia 4 (0,0,1,2,1)
12 (3) Sönke Petersen   Niemcy 4 (1,1,2,w,0)
13 (8) Grant Tregoning   Nowa Zelandia 4 (0,1,1,1,1)
14 (10) Dennis Wienke   Niemcy 3 (2,0,0,1,0)
15 (9) Alex Marcucci   Stany Zjednoczone 1 (1,0,0,0,0)
16 (11) Henry van der Steen   Holandia 0 (w,0,0,0,0)
rez. Kristian Drossmann   Niemcy ns
Mattia Tadiello   Włochy

Uwaga! Sönke Petersen zastąpił włoskiego żużlowca Mattia Tadiello
Bieg po biegudo uzupełnienia

Zielona GóraEdytuj

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 (2) Chris Holder   Australia 15 (3,3,3,3,3)
2 (3) Adrian Gomólski   Polska 12 (1,3,2,3,3)
3 (16) Mateusz Szczepaniak   Polska 11+3 (3,1,3,2,2)
4 (1) Andrij Karpow   Ukraina 11+2 (2,3,1,1,3)
5 (14) Grzegorz Zengota   Polska 9+3 (2,2,1,3,1)
6 (4) William Lawson   Wielka Brytania 9+2 (0,2,3,1,3)
7 (8) Artiom Wodiakow   Rosja 9+d (2,3,0,2,2)
8 (10) Tyron Proctor   Australia 8 (3,1,2,1,1)
9 (12) Aleksandr Kosołapkin   Rosja 8 (2,0,2,2,2)
10 (9) Frank Facher   Niemcy 7 (1,0,3,2,1)
11 (11) Adam Roynon   Wielka Brytania 7 (0,2,2,1,2)
12 (15) Kevin Wölbert   Niemcy 6 (1,1,1,3,0)
13 (7) Martin Gavenda   Czechy 3 (3,0,0,0,0)
14 (5) Aleksander Conda   Słowenia 3 (1,2,0,0,d)
15 (13) Matija Duh   Słowenia 3 (0,1,1,0,1)
16 (6) Andrij Kobrin   Ukraina 0 (0,0,w,0,0)
rez. Marcin Jędrzejewski   Polska ns
rez. Maciej Janowski   Polska ns

Bieg po biegu:

  1. Holder, Karpow, Gomólski, Lawson
  2. Gavenda, Wodiakow, Conda, Kobrin
  3. Proctor, Kosołapkin, Facher, Roynon
  4. Szczepaniak, Zengota, Wölbert, Duh
  5. Karpow, Conda, Duh, Facher
  6. Holder, Zengota, Proctor, Kobrin
  7. Gomólski, Raynon, Wölbert, Gavenda
  8. Wodiakow, Lawson, Szczepaniak, Kosołapkin (d)
  9. Szczepaniak, Roynon, Karpow, Kobrin (w)
  10. Holder, Kosołapkin, Wölbert, Conda
  11. Facher, Gomólski, Zengota, Wodiakow
  12. Lawson, Proctor, Duh, Govenda
  13. Zengota, Kosołapkin, Karpow, Gavenda
  14. Holder, Wodiakow, Roynon, Duh
  15. Gomólski, Szczepaniak, Proctor, Conda
  16. Wölbert, Facher, Lawson, Kobrin
  17. Karpow, Wodiakow, Proctor, Wölbert
  18. Holder, Szczepaniak, Facher, Gavenda
  19. Gomólski, Kosołapkin, Duh, Kobrin
  20. Lawson, Roynon, Zengota, Conda (d)

Bieg dodatkowy o miejsca 5-7:

  1. Zengota, Lawson, Wojakow (d)

ŽarnovicaEdytuj

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 (10) Emil Sajfutdinow   Rosja 15 (3,3,3,3,3)
2 (5) Lewis Bridger   Wielka Brytania 12+3 (3,2,2,2,3)
3 (1) Maksims Bogdanovs   Łotwa 12+2 (2,3,3,2,2)
4 (4) Martin Vaculík   Słowacja 11 (3,3,0,3,2)
5 (2) Filip Šitera   Czechy 11 (1,2,3,3,2)
6 (7) Matěj Kůs   Czechy 10+3 (2,w,2,3,3)
7 (13) Josh Auty   Wielka Brytania 10+2 (3,1,1,2,3)
8 (12) Patryk Pawlaszczyk   Polska 6 (2,2,1,1,2)
9 (11) Jevģēnijs Karavackis   Łotwa 7 (1,3,2,0,1)
10 (8) Michał Mitko   Polska 7 (1,1,3,1,1)
11 (3) Nikola Martinec   Chorwacja 6 (0,2,2,1,1)
12 (9) Nikola Pigac   Chorwacja 4 (0,0,1,2,1)
13 (14) Roland Kovács   Węgry 3 (2,1,0,0,0)
14 (15) Jan Holub   Czechy 2 (1,w,0,1,0)
15 (6) Tamás Szilágyi   Węgry 1 (0,0,1,0,0)
16 (16) Rastislav Bandzi   Słowacja 0 (0,0,0,0,0)
rez. Michal Dudek   Czechy 1 (d,1)
Artiom Łaguta   Rosja

Uwaga!: Jan Holub zastąpił Artioma Łagutę
Bieg po biegu:

  1. Vaculík, Bogdanovs, Šitera, Martinec
  2. Bridger, Kus, Mitko, Szilágyi
  3. Sajfutdinow, Pawlaszczyk, Karavackis, Pigac
  4. Auty, Kovács, Holub, Bandzi
  5. Bogdanovs, Bridger, Auty, Pigac
  6. Sajfutdinow, Šitera, Kovács, Szilágyi
  7. Karavackis, Martinec, Holub (w), Kus (w)
  8. Vaculík, Pawlaszczyk, Mitko, Bandzi
  9. Bogdanovs, Karavackis, Szilágyi, Bandzi
  10. Šitera, Bridger, Pawlaszczyk, Holub
  11. Mitko, Martinec, Pigac, Kovács
  12. Sajfutdinow, Kus, Auty, Vaculík
  13. Kus, Bogdanovs, Pawlaszczyk, Kovács
  14. Šitera, Auty, Mitko, Karavackis
  15. Saiftudinov, Bridger, Martinec, Bandzi
  16. Vaculík, Pigac, Holub, Szilágyi
  17. Sajfutdinow, Bogdanovs, Mitko, Holub
  18. Kus, Šitera, Pigac, Bandzi
  19. Auty, Pawlaszczyk, Martinec, Szilágyi
  20. Bridger, Vaculík, Karavackis, Kovács

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:

  1. Kus, Auty

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:

  1. Bridger, Bogdanovs

PoriEdytuj

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 (4) Linus Eklöf   Szwecja 13 (2,3,3,2,3)
2 (6) Ludvig Lindgren   Szwecja 12+3 (2,2,3,3,2)
3 (12) Morten Risager   Dania 12+2 (2,1,3,3,3)
4 (14) Simon Gustafsson   Szwecja 12+1 (3,3,3,2,1)
5 (8) Kim Nilsson   Szwecja 12+d (3,2,3,2,3)
6 (16) Nicolai Klindt   Dania 10+3 (2,0,2,3,3)
7 (10) Leon Madsen   Dania 10+d (3,1,2,2,2)
8 (1) Tomas H. Jonasson   Szwecja 8 (3,3,d,1,1)
9 (5) Jan Graversen   Dania 8 (1,2,2,1,2)
10 (2) Peter Juul Larsen   Dania 5 (1,u,1,3,d)
11 (11) Robin Törnqvist   Szwecja 5 (1,2,1,1,0)
12 (3) Kalle Katajisto   Finlandia 5 (d,3,1,0,0)
13 (7) Tord Solberg   Norwegia 2 (0,0,1,0,1)
14 (15) Teemu Lahti   Finlandia 1 (d,1,0,0,0)
15 (13) Jari Mäkinen   Finlandia 1 (d,0,d,0,1)
16 (9) Kenneth Hansen   Dania 1 (d,1,-,-,-)
rez. Niko Siltaniemi   Finlandia 3 (0,1,2)
rez. Aarni Heikilla   Finlandia 0 (0,t)

Bieg po biegu:

  1. Jonasson, Eklöf, Larsen, Katajisto
  2. Nilsson, Lindgren, Graversen, Solberg
  3. Madsen, Risager, Törnqvist, Hansen
  4. Gustafsson, Klindt, Makinen (d), Lahti (d)
  5. Jonasson, Graversen, Hansen, Makinen
  6. Gustafsson, Lindgren, Madsen, Siltaniemi
  7. Katajisto, Törnqvist, Lahti, Solberg
  8. Eklöf, Nilsson, Risager, Klindt
  9. Lindgren, Klindt, Törnqvist, Jonasson
  10. Risager, Graversen, Larsen, Lahti
  11. Gustafsson, Nilsson, Katajisto, Heikkila
  12. Eklöf, Madsen, Solberg, Makinen (d)
  13. Risager, Gustafsson, Jonasson, Solberg
  14. Larsen, Nilsson, Törnqvist, Makinen
  15. Klindt, Madsen, Graversen, Katajisto
  16. Lindgren, Ekloef, Siltaniemi, Lahti
  17. Nilsson, Madsen, Jonasson, Lahti
  18. Klindt, Siltaniemi, Solberg, Larsen (d)
  19. Risager, Lindgren, Makinen, Katajisto
  20. Eklöf, Graversen, Gustafsson, Törnqvist

Bieg dodatkowy o 6. miejsce:

  1. Klindt, Madsen (d1)

Bieg dodatkowy o 2. miejsce:

  1. Lindgren, Risager, Gustafsson, Nilsson (d)

GüstrowEdytuj

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 (13) Troy Batchelor   Australia 15 (3,3,3,3,3)
2 (2) Tobias Busch   Niemcy 14 (3,3,3,2,3)
3 (8) Robert Ksiezak   Australia 12+3 (3,2,3,1,3)
4 (4) Kamil Brzozowski   Polska 12+d (1,3,2,3,3)
5 (11) Igor Kononow   Rosja 10 (3,3,2,u,2)
6 (6) Robert Baumann   Niemcy 10 (1,2,3,2,2)
7 (10) Erik Pudel   Niemcy 7 (2,1,0,3,1)
8 (16) Niklas Larsson   Szwecja 7 (2,1,1,2,1)
9 (3) Michael Hádek   Czechy 7 (2,2,1,1,1)
10 (14) Ben Barker   Wielka Brytania 6 (w,w,2,3,1)
11 (7) Andrew Tully   Wielka Brytania 6 (2,1,1,d,2)
12 (1) Manuel Novotny   Austria 4 (0,2,0,2,d)
13 (15) Matic Voldrih   Słowenia 4 (1,0,-,1,2)
14 (12) Theo di Palma   Francja 3 (1,0,1,1,0)
15 (5) Maxime Mazeau   Francja 2 (0,0,2,0,0)
16 (9) Hans Peter Kulterer   Austria 1 (w,1,0,0,0)
rez. Siergiej Małyszew   Niemcy 0 (0)
rez. Arne Ledwig   Niemcy ns
Sebastian Mack   Niemcy
Steve Boxall   Wielka Brytania

Uwaga! Andrew Tully zastąpił Steve'a Boxalla i Arne Ledwig zastąpił Sebastiana Macka
Bieg po biegu:

  1. Busch, Hádek, Brzozowski, Novotny
  2. Ksiezak, Tully, Baumann, Mazeau
  3. Kononow, Pudel, di Palma, Kulterer (w)
  4. Batchelor, Larsson, Voldrih, Barker (w)
  5. Batchelor, Novotny, Kulterer, Mazeau
  6. Busch, Baumann, Pudel, Barker (w)
  7. Kononow, Hádek, Tully, Voldrih
  8. Brzozowski, Ksiezak, Larsson, di Palma
  9. Baumann, Kononow, Larsson, Novotny
  10. Busch, Mazeau, di Palma, Małyszew
  11. Ksiezak, Barker, Hádek, Kulterer
  12. Batchelor, Brzozowski, Tully, Pudel
  13. Barker, Novotny, di Palma, Tully (d)
  14. Batchelor, Busch, Ksiezak, Kononow (u)
  15. Pudel, Larsson, Hádek, Mazeau
  16. Brzozowski, Baumann, Voldrih, Kulterer
  17. Ksiezak, Voldrih, Pudel, Novotny (d)
  18. Busch, Tully, Larsson, Kulterer
  19. Batchelor, Baumann, Hádek, di Palma
  20. Brzozowski, Kononow, Barker, Mazeau

Bieg dodatkowy o 3. miejsce:

  1. Ksiezak, Brzozowski (d)

PółfinałyEdytuj

Rye HouseEdytuj

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 (13) Troy Batchelor   Australia 15 (3,3,3,3,3)
2 (12) Tai Woffinden   Wielka Brytania 13 (3,3,3,2,2)
3 (3) Chris Holder   Australia 12+3 (2,3,3,3,1)
4 (15) Morten Risager   Dania 12+2 (2,2,2,3,3)
5 (14) Grzegorz Zengota   Polska 9 (1,3,2,1,2)
6 (7) Lewis Bridger   Wielka Brytania 8 (2,0,0,3,3)
7 (6) William Lawson   Wielka Brytania 8 (3,1,3,1,0)
8 (16) Ludvig Lindgren   Szwecja 8 (0,2,2,2,2)
9 (11) Simon Gustafsson   Szwecja 7+3 (1,1,0,2,3)
10 (10) Mateusz Szczepaniak   Polska 7+2 (2,2,2,0,1)
11 (1) Linus Eklöf   Szwecja 7+1 (3,1,1,0,2)
12 (9) Ricky Wells   Stany Zjednoczone 6 (0,2,1,2,1)
13 (8) Tobias Busch   Niemcy 3 (1,1,0,1,0)
14 (2) Max Dilger   Niemcy 1 (1,0,0,0,u)
15 (4) Robert Kasprzak   Polska 1 (0,0,1,d,0)
16 (5) Kim Nilsson   Szwecja 0 (w,-,-,-,-)
rez. Tyron Proctor   Australia 2 (1,1)
rez. Josh Auty   Wielka Brytania 1 ((0,1)

Bieg po biegu:

  1. Eklöf, Holder, Dilger, Kasprzak
  2. Lawson, Bridger, Busch, Nilsson (u/w)
  3. Woffinden, Szczepaniak, Gustafsson, Wells
  4. Batchelor, Risager, Zengota, Lindgren
  5. Batchelor, Wells, Eklöf, Auty
  6. Zengota, Szczepaniak, Lawson, Dilger
  7. Holder, Risager, Gustafsson, Bridger
  8. Woffinden, Lindgren, Busch, Kasprzak
  9. Lawson, Lindgren, Eklöf, Gustafsson
  10. Woffinden, Risager, Proctor, Dilger
  11. Holder, Zengota, Wells, Busch
  12. Batchelor, Szczepaniak, Kasprzak, Bridger
  13. Bridger, Woffinden, Zengota, Eklöf
  14. Batchelor, Gustafsson, Busch, Dilger
  15. Holder, Lindgren, Auty, Szczepaniak
  16. Risager, Wells, Lawson, Kasprzak (d)
  17. Risager, Eklöf, Szczepaniak, Busch
  18. Bridger, Lindgren, Wells, Dilger (u)
  19. Batchelor, Woffinden, Holder, Lawson
  20. Gustafsson, Zengota, Proctor, Kasprzak

Bieg dodatkowy o 9. miejsce:

  1. Gustafsson, Szczepaniak, Eklöf

PrelogEdytuj

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 (6) Jurica Pavlic   Chorwacja 15 (3,3,3,3,3)
2 (12) Patrick Hougaard   Dania 13 (3,2,3,3,2)
3 (11) Matěj Kůs   Czechy 12 (2,2,2,3,3)
4 (4) Emil Sajfutdinow   Rosja 11 (3,3,3,2,w)
5 (8) Andrij Karpow   Ukraina 9 (1,1,3,1,3)
6 (3) Adrian Gomólski   Polska 8 (2,3,d,3,w)
7 (2) Igor Kononow   Rosja 7+3 (w,1,1,2,3)
8 (7) Filip Šitera   Czechy 7+2 (2,0,2,1,2)
9 (10) Martin Vaculík   Słowacja 7+1 (1,2,1,2,1)
10 (15) Kamil Brzozowski   Polska 7+w (2,1,2,w,2)
11 (13) Adam Kajoch   Polska 5 (1,3,w,0,1)
12 (9) Robert Baumann   Niemcy 5 (0,2,1,1,1)
13 (16) Robert Ksiezak   Australia 4 (3,u,d,1,0)
14 (1) Nicolai Klindt   Dania 4 (1,d,1,2,d)
15 (5) Hynek Štichauer   Czechy 3 (0,1,0,u,2)
16 (14) Maksims Bogdanovs   Łotwa 2 (w,0,2,0,d)
rez. Artiom Wodiakow   Rosja ns
rez. Richard Speiser   Niemcy ns

Bieg po biegu:

  1. Sajfutdinow, Gomólski, Klindt, Kononow (u/w)
  2. Pavlic, Šitera, Karpow, Štichauer
  3. Hougaard, Kůs, Vaculík, Baumann
  4. Ksiezak, Brzozowski, Kajoch, Bogdanovs (u/w)
  5. Kajoch, Baumann, Štichauer, Klindt (d4)
  6. Pavlic, Vaculík, Kononow, Bogdanovs
  7. Gomólski, Kůs, Brzozowski, Šitera
  8. Sajfutdinow, Hougaard, Karpow, Ksiezak (u3)
  9. Pavlic, Kůs, Klindt, Ksiezak (d3)
  10. Hougaard, Brzozowski, Kononow, Štichauer
  11. Karpow, Bogdanovs, Baumann, Gomólski (d/start)
  12. Sajfutdinow, Šitera, Vaculík, Kajoch (w/su)
  13. Hougäaard, Klindt, Šitera, Bogdanovs
  14. Kůs, Kononow, Karpow, Kajoch
  15. Gomólski, Vaculík, Ksiezak, Štichauer (u4)
  16. Pavlic, Sajfutdinow, Baumann, Brzozowski (u/w)
  17. Karpow, Brzozowski, Vaculík, Klindt (d2)
  18. Kononow, Šitera, Baumann, Ksiezak
  19. Pavlic, Hougaard, Kajoch, Gomólski (u/w)
  20. Kůs, Štichauer, Sajfutdinow (u/w), Bogdanovs (d/start)

Bieg dodatkowy o 7. i 8. miejsce premiowane awansem do finału:

  1. Kononow, Šitera, Vaculík, Brzozowski (u/w)

Finał światowyEdytuj

Msc. Zawodnik Kraj Pkt
1 (3) Emil Sajfutdinow   Rosja 14 (2,3,3,3,3)
2 (12) Chris Holder   Australia 12+3 (3,3,3,2,1)
3 (9) Jurica Pavlic   Chorwacja 12+2 (2,3,1,3,3)
4 (4) Troy Batchelor   Australia 11 (3,2,1,2,3)
5 (7) Martin Vaculík   Słowacja 9 (2,0,3,3,1)
6 (10) Matěj Kůs   Czechy 8 (0,3,0,2,3)
7 (2) Grzegorz Zengota   Polska 8 (1,0,2,3,2)
8 (5) Patrick Hougaard   Dania 8 (3,2,1,0,2)
9 (8) Ludvig Lindgren   Szwecja 7 (1,0,2,2,2)
10 (6) Lewis Bridger   Wielka Brytania 6 (0,1,3,0,2)
11 (15) Igor Kononow   Rosja 6 (3,1,0,1,1)
12 (13) Morten Risager   Dania 6 (2,1,2,1,0)
13 (11) Andrij Karpow   Ukraina 4 (1,2,0,0,1)
14 (16) William Lawson   Wielka Brytania 4 (1,1,1,1,0)
15 (14) Tai Woffinden   Wielka Brytania 3 (t,2,0,1,0)
16 (1) Filip Šitera   Czechy 2 (0,0,2,0,d)
rez. Simon Gustafsson   Szwecja 0 (0)
rez. Kamil Brzozowski   Polska ns

Bieg po biegu

  1. Batchelor, Sajfutdinow, Zengota, Šitera
  2. Hougaard, Vaculík, Lindgren, Bridger
  3. Holder, Pavlic, Karpow, Kůs
  4. Kononow, Risager, Lawson, Gustafsson, (Woffinden – t)
  5. Pavlic, Hougaard, Risager, Šitera
  6. Kůs, Woffinden, Bridger, Zengota
  7. Sajfutdinow, Karpow, Kononow, Vaculík
  8. Holder, Batchelor, Lawson, Lindgren
  9. Bridger, Šitera, Lawson, Karpow
  10. Holder, Zengota, Hougaard, Kononow
  11. Sajfutdinow, Lindgren, Pavlic, Woffinden
  12. Vaculík, Risager, Batchelor, Kůs
  13. Vaculík, Holder, Woffinden, Šitera
  14. Zengota, Lindgren, Risager, Karpow
  15. Sajfutdinow, Kůs, Lawson, Hougaard
  16. Pavlic, Batchelor, Kononow, Bridger
  17. Kůs, Lindgren, Kononow, Šitera (d4)
  18. Pavlic, Zengota, Vaculík, Lawson
  19. Sajfutdinow, Bridger, Holder, Risager
  20. Batchelor, Hougaard, Karpow, Woffinden
  21. Bieg dodatkowy o srebrny medal: Holder, Pavlic

BibliografiaEdytuj