Otwórz menu główne

Jeździectwo na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2016 – WKKW indywidualnie

jedna z konkurencji jeździeckich rozgrywanych podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro

TerminarzEdytuj

Data Godzina
6 sierpnia 2016
7 sierpnia 2016
10:00
10:00
Ujeżdżenie
8 sierpnia 2016 10:00 Próba terenowa
9 sierpnia 2016 10:00 Skoki przez przeszkody kwalifikacje i runda finałowa

WynikiEdytuj

UjeżdżenieEdytuj

Pozycja Jeździec Narodowość Koń Punkty
1. William Fox-Pitt   Wielka Brytania Chilli Morning 37.00
2. Chris Burton   Australia Santano II 37.60
3. Mathieu Lemoine   Francja Bart L 39.20
4. Ingrid Klimke   Niemcy Hale-Bob Old 39.50
5. Michael Jung   Niemcy Sam FBW 40.90
6. Thibaut Vallette   Francja Qing du Briot 41.00
7. Karin Donckers   Belgia Fletcha van't Verahof 41.10
8. Sandra Auffarth   Niemcy Opgun Louvo 41.60
9. Jonty Evans   Irlandia Cooley Rorke's Drift 41.80
10. Stefano Brecciaroli   Włochy Apollo WD Wendi Kurt 41.90
11. Astier Nicolas   Francja Piaf de B'Neville 42.00
12. Alex Hua Tian   Chiny Don Geniro 42.40
13. Shane Rose   Australia CP Qualified 42.50
14. Karim Laghouag   Francja Entebbe 43.40
15. Phillip Dutton   Stany Zjednoczone Mighty Nice 43.60
16. Pippa Funnell   Wielka Brytania Billy the Biz 43.90
17. Mark Todd   Nowa Zelandia Leonidas II 44.00
18. Julia Krajewski   Niemcy Samourai du Thot 44.80
19. Sara Algotsson Ostholt   Szwecja Reality 39 45.40
20. Tim Lips   Holandia Bayro 46.00
21. Alice Naber-Lozeman   Holandia Peter Parker 46.20
22. Sam Griffiths   Australia Paulank Brockagh 46.30
23. Clarke Johnstone   Nowa Zelandia Balmoral Sensation 46.50
24. Clark Montgomery   Stany Zjednoczone Loughan Glen 46.60
25. Felix Vogg   Szwajcaria Onfire 46.70
26. Padraig McCarthy   Irlandia Simon Porloe 46.80
26. Ruy Fonseca   Brazylia Tom Bombadill Too 46.80
26. Kitty King   Wielka Brytania Ceylor L A N 46.80
29. Tim Price   Nowa Zelandia Ringwood Sky Boy 47.00
29. Clare Abbott   Irlandia Euro Prince 47.00
29. Yoshiaki Oiwa   Japonia The Duke of Cavan 47.00
32. Gemma Tattersall   Wielka Brytania Quicklook V 47.20
33. Carlos Paro   Brazylia Summon Up the Blood 47.30
33. Lauren Kieffer   Stany Zjednoczone Veronica 47.30
35. Boyd Martin   Stany Zjednoczone Blackfoot Mystery 47.70
36. Frida Andersen   Szwecja Herta 47.90
37. Elmo Jankari   Finlandia Duchess Desiree 48.00
38. Pietro Roman   Włochy Barraduff 48.20
39. Aleksandr MarkoW   Rosja Kurfürstin 48.90
40. Carlos Lobos   Chile Ranco 49.30
41. Kathryn Robinson   Kanada Let It Bee 49.40
41. Rebecca Howard   Kanada Riddle Master 49.40
43. Jonelle Price   Nowa Zelandia Faerie Dianimo 49.50
44. Márcio Jorge   Brazylia Lissy Mac Wayer 50.00
45. Mark Kyle   Irlandia Jemilla 50.40
46. Luca Roman   Włochy Castlewoods Jake 50.80
47. Linda Algotsson   Szwecja Fairnet 50.90
48. Ludvig Svennerstal   Szwecja Aspe 51.00
49. Ben Vogg   Szwajcaria Noe Des Vatys 51.70
50. Jessica Phoenix   Kanada A Little Romance 52.00
51. Paweł Spisak   Polska Banderas 53.60
52. Joris Vanspringel   Belgia Lully des Aulnes 54.30
53. Merel Blom   Holandia Rumor Has It 54.40
54. Arianna Schivo   Włochy Quefira de l'Ormeau 55.00
55. Nicolas Wettstein   Ekwador Nadeville Merze 56.00
55. Lauren Billys   Portoryko Castle Larchfield Purdy 56.00
57. Colleen Loach   Kanada Qorry Blue D'Argouges 56.50
58. Stuart Tinney   Australia Pluto Mio 56.80
59. Márcio Appel   Brazylia Iberon Jmen 57.20
60. Ryuzo Kitajima   Japonia Just Chocolate 57.70
61. Camilla Kruger   Zimbabwe Biarritz 59.40
62. Andrey Mitin   Rosja Gurza 59.90
63. Albert Hermoso Farras   Hiszpania Hito CP 64.30
64. Theo van de Vendel   Holandia Zidane 65.70
65. Evgeniya Ovchinnikova   Rosja Orion 66.00

Próba terenowaEdytuj

Pozycja Jeździec Narodowość Koń Próba terenowa Ujężdżenie Łącznie
1. Chris Burton   Australia Santano II 0.00 37.60 37.60
2. Michael Jung   Niemcy Sam FBW 0.00 40.90 40.90
3. Astier Nicolas   Francja Piaf de B'Neville 0.00 42.00 42.00
4. Mark Todd   Nowa Zelandia Leonidas II 2.00 44.00 46.00
5. Phillip Dutton   Stany Zjednoczone Mighty Nice 3.20 43.60 46.80
6. Boyd Martin   Stany Zjednoczone Blackfoot Mystery 3.20 47.70 50.90
7. Carlos Paro   Brazylia Summon Up the Blood 4.00 47.30 51.30
Clarke Johnstone   Nowa Zelandia Balmoral Sensation 4.80 46.50 51.30
9. Sam Griffiths   Australia Paulank Brockagh 6.80 46.30 53.10
10. Mathieu Lemoine   Francja Bart L 14.40 39.20 53.60
11. Alex Hua Tian   Chiny Don Geniro 13.20 42.40 55.60
12. Frida Andersen   Szwecja Herta 9.20 47.90 57.10
13. Jonelle Price   Nowa Zelandia Faerie Dianimo 8.00 49.50 57.50
14. Stuart Tinney   Australia Pluto Mio 2.80 56.80 59.60
15. Rebecca Howard   Kanada Riddle Master 12.40 49.40 61.80
16. Jonty Evans   Irlandia Cooley Rorke's Drift 22.80 41.80 64.60
17. Yoshiaki Oiwa   Japonia The Duke of Cavan 18.00 47.00 65.00
18. Thibaut Vallette   Francja Qing du Briot 14.40 41.00 65.40
19. Ingrid Klimke   Niemcy Hale-Bob Old 26.00 39.50 65.50
20. Sandra Auffarth   Niemcy Opgun Louvo 24.80 41.60 66.40
Merel Blom   Holandia Rumor Has It 12.00 54.40 66.40
22. William Fox-Pitt   Wielka Brytania Chilli Morning 30.40 37.00 67.40
23. Pietro Roman   Włochy Barraduff 20.00 48.20 68.20
24. Marcio Jorge   Brazylia Lissy Mac Wayer 20.00 50.00 70.00
25. Tim Lips   Holandia Bayro 28.00 46.00 74.00
26. Joris Vanspringel   Belgia Lully des Aulnes 21.60 54.30 75.90
27. Ludvig Svennerstal   Szwecja Aspe 28.40 51.00 79.40
28. Pippa Funnell   Wielka Brytania Billy the Biz 40.40 43.90 84.30
29. Elmo Jankari   Finlandia Duchess Desiree 42.80 48.00 90.80
30. Carlos Lobos   Chile Ranco 42.80 49.30 92.10
31. Karim Laghouag   Francja Entebbe 50.40 43.40 93.80
32. Alice Naber-Lozeman   Holandia Peter Parker 52.00 46.20 98.20
33. Camilla Kruger   Zimbabwe Biarritz 40.40 59.40 99.80
34. Kitty King   Wielka Brytania Ceylor L A N 53.60 46.80 100.40
35. Mark Kyle   Irlandia Jemilla 50.80 50.40 101.20
36. Arianna Schivo   Włochy Quefira de l'Ormeau 50.40 55.00 105.40
37. Sara Algotsson Ostholt   Szwecja Reality 39 61.20 45.40 106.60
38. Clare Abbott   Irlandia Euro Prince 107.90 47.00 112.60
39. Márcio Appel   Brazylia Iberon Jmen 64.40 57.20 121.60
40. Luca Roman   Włochy Castlewoods Jake 71.60 50.80 122.40
41. Jessica Phoenix   Kanada A Little Romance 75.60 52.00 127.60
42. Ryuzo Kitajima   Japonia Just Chocolate 74.40 57.70 132.10
43. Ben Vogg   Szwajcaria Noe Des Vatys 82.40 51.70 134.10
44. Gemma Tattersall   Wielka Brytania Quicklook V 89.60 47.20 136.80
45. Colleen Loach   Kanada Qorry Blue D'Argouges 85.20 56.50 141.70
46. Lauren Billys   Portoryko Castle Larchfield Purdy 88.40 56.00 144.40
47. Ruy Fonseca   Brazylia Tom Bombadill Too 112.00 46.80 158.80
48. Linda Algotsson   Szwecja Fairnet 109.60 50.90 160.50
- Clark Montgomery   Stany Zjednoczone Loughan Glen Wycofał się 46.60 DNF
Nicolas Wettstein   Ekwador Nadeville Merze Wycofał się 56.00 DNF
Karin Donckers   Belgia Fletcha van't Verahof Wyeliminowany 41.10 DNF
Stefano Brecciaroli   Włochy Apollo WD Wendi Kurt Wyeliminowany 41.90 DNF
Shane Rose   Australia CP Qualified Wyeliminowany 42.50 DNF
Julia Krajewski   Niemcy Samourai du Thot Wyeliminowany 44.80 DNF
Felix Vogg   Szwajcaria Onfire Wyeliminowany 46.70 DNF
Padraig McCarthy   Irlandia Simon Porloe Wyeliminowany 46.80 DNF
Tim Price   Nowa Zelandia Ringwood Sky Boy Wyeliminowany 47.00 DNF
Lauren Kieffer   Stany Zjednoczone Veronica Wyeliminowany 47.30 DNF
Aleksandr Markow   Rosja Kurfürstin wyeliminowany 48.90 DNF
Kathryn Robinson   Kanada Let It Bee wyeliminowany 49.40 DNF
Paweł Spisak   Polska Banderas wyeliminowany 53.60 DNF
Andrey Mitin   Rosja Gurza wyeliminiowany 59.90 DNF
Albert Hermoso Farras   Hiszpania Hito CP wyeliminowany 64.30 DNF
Theo van de Vendel   Holandia Zidane wyeliminiowany 65.70 DNF
Evgeniya Ovchinnikova   Rosja Orion Rezygnacja 66.00 DNF

Skoki przez przeszkody (Runda kwalifikacyjna)Edytuj

Do finału awansowało 25 zawodników (maksymalnie trzech z jednego kraju).

Pozycja Jeździec Narodowość Koń Ujężdżenie Próba terenowa Skoki Łącznie Uwagi
1. Michael Jung   Niemcy Sam FBW 40.90 0.00 0.00 40.90 Q
2. Astier Nicolas   Francja Piaf de B'Neville 42.00 0.00 0.00 42.00 Q
3. Chris Burton   Australia Santano II 37.60 0.00 8.00 45.60 Q
4. Phillip Dutton   Stany Zjednoczone Mighty Nice 43.60 3.20 1.00 47.80 Q
5. Clarke Johnstone   Nowa Zelandia Balmoral Sensation 46.50 4.80 0.00 51.30 Q
6. Sam Griffiths   Australia Paulank Brockagh 46.30 6.80 0.00 53.10 Q
7. Boyd Martin   Stany Zjednoczone Blackfoot Mystery 47.70 3.20 8.00 58.90 Q
8. Alex Hua Tian   Chiny Don Geniro 42.40 13.20 4.00 59.60 Q
9. Mathieu Lemoine   Francja Bart L 39.20 14.40 8.00 61.60 Q
10. Rebecca Howard   Kanada Riddle Master 49.40 12.40 0.00 61.80 Q
11. Mark Todd   Nowa Zelandia Leonidas II 44.00 2.00 16.00 62.00 Q
12. Carlos Paro   Brazylia Summon Up the Blood 47.30 4.00 12.00 63.30 Q
13. Jonty Evans   Irlandia Cooley Rorke's Drift 41.80 22.80 0.00 64.60 Q
14. Thibaut Vallette   Francja Qing du Briot 41.00 14.40 0.00 65.40 Q
15. Jonelle Price   Nowa Zelandia Faerie Dianimo 49.50 8.00 8.00 65.50 Q
Ingrid Klimke   Niemcy Hale-Bob Old 39.50 26.00 0.00 65.50 Q
17. Sandra Auffarth   Niemcy Opgun Louvo 41.60 24.80 0.00 66.40 Q
18. William Fox-Pitt   Wielka Brytania Chilli Morning 37.00 30.40 0.00 67.40 Q
19. Merel Blom   Holandia Rumor Has It 54.40 12.00 2.00 68.40 Q
20. Yoshiaki Oiwa   Japonia The Duke of Cavan 47.00 18.00 4.00 69.00 Q
21. Stuart Tinney   Australia Pluto Mio 56.80 2.80 17.00 76.60 Q
22. Marcio Jorge   Brazylia Lissy Mac Wayer 50.00 20.00 10.00 80.00 Q
23. Tim Lips   Holandia Bayro 46.00 28.00 8.00 82.00 Q
24. Pietro Roman   Włochy Barraduff 48.20 20.00 14.00 82.20 Q
25. Joris Vanspringel   Belgia Lully des Aulnes 54.30 21.60 8.00 83.90 Q
26. Pippa Funnell   Wielka Brytania Billy the Biz 43.90 40.40 0.00 84.30
27. Ludvig Svennerstal   Szwecja Aspe 51.00 28.40 8.00 87.40
28. Karim Laghouag   Francja Entebbe 43.40 50.40 1.00 94.80
29. Carlos Lobos   Chile Ranco 49.30 42.80 4.00 96.10
30. Kitty King   Wielka Brytania Ceylor L A N 46.80 53.60 0.00 100.40
31. Elmo Jankari   Finlandia Duchess Desiree 48.00 42.80 10.00 100.80
32. Alice Naber-Lozeman   Holandia Peter Parker 46.20 52.00 4.00 102.20
33. Mark Kyle   Irlandia Jemilla 50.40 50.80 8.00 109.20
34. Arianna Schivo   Włochy Quefira de l'Ormeau 55.00 50.40 4.00 109.40
35. Camilla Kruger   Zimbabwe Biarritz 59.40 40.40 12.00 111.80
36. Sara Algotsson Ostholt   Szwecja Reality 39 45.40 61.20 6.00 112.60
Clare Abbott   Irlandia Euro Prince 47.00 107.90 0.00 112.60
38. Jessica Phoenix   Kanada A Little Romance 52.00 75.60 4.00 131.60
39. Márcio Appel   Brazylia Iberon Jmen 57.20 64.40 16.00 137.60
40. Luca Roman   Włochy Castlewoods Jake 50.80 71.60 16.00 138.40
41. Gemma Tattersall   Wielka Brytania Quicklook V 47.20 89.60 4.00 140.80
42. Colleen Loach   Kanada Qorry Blue D'Argouges 56.50 85.20 4.00 145.70
43. Ben Vogg   Szwajcaria Noe Des Vatys 51.70 82.40 14.00 148.10
44. Lauren Billys   Portoryko Castle Larchfield Purdy 56.00 88.40 11.00 155.40
45. Linda Algotsson   Szwecja Fairnet 50.90 109.60 4.00 164.50
- Ruy Fonseca   Brazylia Tom Bombadill Too 46.80 112.00 Wyeliminowany DNF
Frida Andersen   Szwecja Herta 47.90 9.20 Rezygnacja DNF
Ryuzo Kitajima   Japonia Just Chocolate 57.70 74.40 Rezygnacja DNF

Runda finałowaEdytuj

Pozycja Jeździec Narodowość Koń Ujężdżenie Próba terenowa Skoki (runda 1) Skoki (runda finałowa) Łącznie
  Michael Jung   Niemcy Sam FBW 40.90 0.00 0.00 0.00 40.90
  Astier Nicolas   Francja Piaf de B'Neville 42.00 0.00 0.00 6.00 48.00
  Phillip Dutton   Stany Zjednoczone Mighty Nice 43.60 3.20 1.00 4.00 51.80
4. Sam Griffiths   Australia Paulank Brockagh 46.30 6.80 0.00 0.00. 53.10
5. Chris Burton   Australia Santano II 37.60 0.00 8.00 8.00 53.60
6. Clarke Johnstone   Nowa Zelandia Balmoral Sensation 46.50 4.80 0.00 8.00 59.30
7. Mark Todd   Nowa Zelandia Leonidas II 44.00 2.00 16.00 0.00 62.00
8. Alex Hua Tian   Chiny Don Geniro 42.40 13.20 4.00 4.00 63.60
9. Jonty Evans   Irlandia Cooley Rorke's Drift 41.80 22.80 0.00 0.00 64.60
10. Rebecca Howard   Kanada Riddle Master 49.40 12.40 0.00 4.00 65.80
11. Sandra Auffarth   Niemcy Opgun Louvo 41.60 24.80 0.00 0.00 66.40
12. William Fox-Pitt   Wielka Brytania Chilli Morning 37.00 30.40 0.00 0.00 67.40
13. Thibaut Vallette   Francja Qing du Briot 41.00 14.40 0.00 4.00 69.40
14. Ingrid Klimke   Niemcy Hale-Bob Old 39.50 26.00 0.00 4.00 69.50
15. Mathieu Lemoine   Francja Bart L 39.20 14.40 8.00 8.00 69.60
16. Boyd Martin   Stany Zjednoczone Blackfoot Mystery 47.70 3.20 8.00 12.00 70.90
17. Jonelle Price   Nowa Zelandia Faerie Dianimo 49.50 8.00 8.00 8.00 73.50
18. Carlos Paro   Brazylia Summon Up the Blood 47.30 4.00 12.00 12.00 75.30
19. Merel Blom   Holandia Rumor Has It 54.40 12.00 2.00 8.00 76.40
20. Yoshiaki Oiwa   Japonia The Duke of Cavan 47.00 18.00 4.00 8.00 77.00
21. Tim Lips   Holandia Bayro 46.00 28.00 8.00 0.00 82.00
22. Stuart Tinney   Australia Pluto Mio 56.80 2.80 17.00 8.00 84.60
23. Pietro Roman   Włochy Barraduff 48.20 20.00 14.00 4.00 86.20
24. Joris Vanspringel   Belgia Lully des Aulnes 54.30 21.60 8.00 4.00 87.90
25. Marcio Jorge   Brazylia Lissy Mac Wayer 50.00 20.00 10.00 8.00 88.00

BibliografiaEdytuj