Kazachstan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012

Kazachstan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012 reprezentowało 115 sportowców w 18 dyscyplinach. Zdobyli oni 13 medali: 7 złotych, 1 srebrny i 5 brązowych, zajmując 12. miejsce w klasyfikacji medalowej.

Kazachstan na Letnich Igrzyskach Olimpijskich 2012
Kazachstan
Kod MKOl KAZ
Letnie Igrzyska Olimpijskie 2012
Londyn
Chorąży Nurmachan Tynälijew
Liczba zawodników 115 w 18 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 12.
Złoto
7
Srebro
1
Brąz
5
Razem
13

Był to piąty start reprezentacji Kazachstanu na letnich igrzyskach olimpijskich.

Zdobyte medaleEdytuj

Medal Zawodnik Dyscyplina sportowa Konkurencja
  Złoto Aleksandr Winokurow   Kolarstwo wyścig ze startu wspólnego
  Złoto Ilja Iljin   Podnoszenie ciężarów do 94 kg mężczyzn
  Złoto Zülfija Czinszanło   Podnoszenie ciężarów do 53 kg kobiet
  Złoto Majia Maneza   Podnoszenie ciężarów do 63 kg kobiet
  Złoto Swietłana Podobiedowa   Podnoszenie ciężarów do 75 kg kobiet
  Złoto Olga Rypakowa   Lekkoatletyka trójskok
  Złoto Seryk Säpijew   Boks do 69 kg mężczyzn
  Srebro Ädylbek Nijazymbetow   Boks do 81 kg mężczyzn
  Brąz Guzel Maniurowa   Zapasy styl wolny do 72 kg kobiet
  Brąz Akżürek Tangatarow   Zapasy styl wolny do 66 kg mężczyzn
  Brąz Danijał Gadżijew   Zapasy styl klasyczny do 84 kg mężczyzn
  Brąz Iwan Dyczko   Boks powyżej 91 kg mężczyzn
  Brąz Marina Wolnowa   Boks do 75 kg kobiet

ReprezentanciEdytuj

  BoksEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Birżan Żakypow Waga papierowa (do 49 kg)   Beccu
W 18-17
  Barriga
W 17-16
  Zou S
P 10-13
NQ
Ilyas Suleimenow Waga musza (do 52 kg)   Ntuve
W 13-8
  Selby
P 15-19
NQ
Kanat Abutalipow Waga kogucia (do 56 kg)   Slamana
W 15-7
  Nevin
P 10-15
NQ
Gani Żajłauow Waga lekka (do 60 kg)   Ardee
W 12+-12
  Bhagwan
W 16-8
  Toledo
P 11-19
NQ
Denijar Jeleussinow Waga lekkopółśrednia (do 64 kg)   Herring
W 19-9
  Tolouti
W 19-10
  Mangiacapre
P 12-16
NQ
Serik Sapijew Waga półśrednia (do 69 kg) BYE   Suzuki
W 25-11
  Maestre
W 20-9
  Zamkowoj
W 18-12
  Evans
W 17-9
 
Danabek Sużanow Waga średnia (do 75 kg)   Singh
P 10-14
NQ
Adilbek Nijazymbetow Waga półciężka (do 81 kg) BYE   Góngora
W 13-8
  Rouzbahani
W 13-10
  Gwozdyk
W 13+-13
  Miechoncew
P 15-15+
 
Iwan Dyczko Waga superciężka (ponad 91 kg)   Pfeifer
W 14-4
  Kean
W 20-6
  Joshua
P 11-13
NQ  

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Finał
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Miejsce
Saida Chassenowa Waga lekka (do 60 kg)   Araújo
P 14-16
NQ
Marina Wolnowa Waga średnia (do 75kg)   Andiego
W 20-11
  Marshall
W 16-12
  Shields
P 15-29
NQ  

GimnastykaEdytuj

  Gimnastyka artystycznaEdytuj

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Finał
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Anna Aljabiewa wielobój indywidualny 106.425 15. NQ

  Gimnastyka sportowaEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Finał
Przyrząd Razem Miejsce Przyrząd Razem Miejsce
FX PH SR VT PB HB FX PH SR VT PB HB
Stiepan Gorbaczew Wielobój indywidualny 13.900 13.733 13.533 15.666 13.433 13.666 83.931 30. NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje Finał
Przyrząd Razem Miejsce Przyrząd Razem Miejsce
FX VT UB BB FX VT UB BB
Moldir Azimbaj Wielobój indywidualny 11.933 12.800 10.700 11.566 46.999 58. NQ

  JudoEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repesaże O 3. miejsce Finał
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Jerkebulan Kossajew −60 kg BYE   Pessoa
W 0001-0000
  Davtjan
P 0000-0100
NQ
Sergiej Lim −66 kg BYE   Iwanow
W 0101-0001
  Ebinuma
P 0001-0010
NQ
Rinat Ibragimow −73 kg BYE   Wang KC
W 0000-1001
NQ
Islam Bozbajew −81 kg   Wasylenko
W 1000-0001
  Denanyoh
W 0200-0000
  Bischof
P 0002-1011
NQ
Timur Bolat −90 kg   Mesbah
W 1002-0011
  Nishiyama
P 0000-0010
NQ
Maksim Rakow −100 kg   Qasımov
P 0000-0011
NQ
Jerżan Szynkiejew + 100 kg   Jaballah
P 0001-0001
NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repasaże O 3. miejsce Finał
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Pozycja
Aleksandra Podriadowa −48 kg BYE   Munkhbat
P 0001-0010
NQ
Gulżan Issanowa + 78 kg BYE   Kim NY
W 0012+-0012
  Bryant
P 0011-0102
NQ   Altheman
P 0002-0111
NQ 7.

KajakarstwoEdytuj

  Kajakarstwo górskieEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Preeliminacje Półfinał Finał Łącznie Miejsce
Zjazd 1 Miejsce Zjazd 2 Miejsce Łącznie Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Rafaił Wergojazow C-1 125.49 15. 225.23 17. 125.49 17. NQ

  Kajakarstwo klasyczneEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Jewgienij Aleksiejew
Aleksiej Dergunow
K-2 200 m 34.254 6. FB BYE 35.494 9.
K-2 1000 m 3:32.176 5. 3:17.788 4. FB 3:14.867 11.
Aleksandr Djadczuk C-1 200 m 43.204 3. 42.359 5. FB 45.283 14.
C-1 1000 m 4:44.175 4. 4:56.724 8. FB 4:55.737 16.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Natalia Sergiejewa K-1 200 m 43.257 5. 42.602 7. NQ
K-1 500 m 1:54.445 4. 1:53.888 4. FB 1:54.707 13.

KolarstwoEdytuj

  Kolarstwo szosoweEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Czas Miejsce
Asan Bazajew Wyścig ze startu wspólnego 5:46:37 43.
Jazda indywidualna na czas 56:40.77 31.
Aleksandr Winokurow Wyścig ze startu wspólnego 5:45:57  
Jazda indywidualna na czas 55:37.05 23.

  LekkoatletykaEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Wiaczesław Murawiew 200 m 21.75 7. NQ
Siergiej Zajkow 400 m 47.12 7. NQ
Wiktor Leptikow 400 m przez płotki 51.67 8. NQ
Artem Kosinow 3000 m z przeszkodami 8:42.27 10. NQ
Gieorgij Szejko chód na 20 km 1:23:52 35.
Witalij Aniczkin chód na 50 km 4:14:09 49.
Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Finał
Rezultat Miejsce Rezultat Miejsce
Nikita Filippow skok o tyczce 5.35 =18. NQ
Jewgienij Ektow trójskok 16.31 19. NQ
Roman Walijew 16.23 21. NQ

Dziesięciobój

Zawodnik Konkurencja 100 m LJ SP HJ 400 m 110H DT PV JT 1500 m Finał Miejsce
Dmitrij Karpow Wynik 10.91 7.21 16.47 1.99 49.83 14.40 44.93 5.10 49.93 5:16.83 7926 18.
Punkty 881 864 880 794 822 924 765 941 588 467

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Ćwierćfinał Półfinał Finał
Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce Wynik Miejsce
Olga Błudowa 100 m BYE 11.31 2. 11.39 8. NQ
Wiktorija Ziabkina 200 m 23.49 7. NQ
Marina Maslenko 400 m 53.66 6. NQ
Margarita Matsko 800 m 2:02.12 5. 1:59.20 3. NQ
Natalija Iwoninskaja 100 m przez płotki 13.48 7. NQ
Anastasija Pilipienko 13.77 5. NQ
Anastasija Soprunowa 13.40 4. NQ
Tatjana Azarowa 400 m przez płotki 58.53 6. NQ
Ajman Kożachmetowa chód na 20 km 1:35:00 42.
Szolpan Kożachmetowa DNF
Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje Finał
Rezultat Miejsce Rezultat Miejsce
Aleksandra Fisher pchnięcie kulą 16.16 29. NQ
Marina Aitowa skok wzwyż NM NQ
Irina Ektowa trójskok 13.39 31. NQ
Olga Rypakowa 14.79 1. 14.98  

Siedmiobój

Zawodniczka Konkurencja 100H HJ SP 200 m LJ JT 800 m Finał Miejsce
Irina Karpowa Wynik 14.21 1.68 11.68 25.42 5.70 35.75 2:28.93 5319 32.
Punkty 949 830 640 849 759 586 706

  ŁucznictwoEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Runda rankingowa 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Finał
Punkty Rozstawienie Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Dienis Gankin indywidualnie 670 17.   Kamaruddin
W 6-4
  Van der Ven
P 1-7
NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Runda rankingowa 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Finał
Punkty Rozstawienie Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Pozycja
Anastasija Bannowa indywidualnie 614 54.   Román
P 2-6
NQ

  Pięciobój nowoczesnyEdytuj

Zawodnik Konkurencja Szermierka Pływanie Jazda konna Kombinacja: strzelanie/bieg przełajowy Suma punktów Pozycja
Wynik M. Punkty Czas M. Punkty Kary M. Punkty Czas M. Punkty
Pawieł Iliaszenko Mężczyźni 15-20 =25. 760 2:06.62 21. 1244 164 30. 1036 10:49.80 17. 2404 5432 29.
Rustem Sabizchudin 19-16 10. 856 2:13.21 34. 1204 100 24. 1100 10:49.57 16. 2404 5564 21.

  Piłka wodnaEdytuj

Mężczyźni

Reprezentacja Kazachstanu w piłce wodnej mężczyzn brała udział w rozgrywkach grupy A turnieju olimpijskiego, gdzie przegrała wszystkie 5 spotkań i nie awansowała do dalszej fazy.

Nr Imię i nazwisko Poz. Wzrost
(cm)
Waga
(kg)
Data urodzenia Klub
1 Maksimow, NikołajNikołaj Maksimow GK 190 95 1972-11-15 15 listopada 1972(dts)   SK Astana
2 Gubarew, SiergiejSiergiej Gubarew D 183 90 1978-10-30 30 października 1978(dts)   Dinamo Moskwa
3 Szakenow, MuratMurat Szakenow D 183 71 1990-09-23 23 września 1990(dts)   SK Astana
4 Gorowoj, SiergiejSiergiej Gorowoj CB 192 105 1975-08-06 6 sierpnia 1975(dts)   SK Astana
5 Panfili, AleksiejAleksiej Panfili CB 198 98 1974-01-05 5 stycznia 1974(dts)   Spartak Wołgograd
6 Szmider, AleksiejAleksiej Szmider CB 183 80 1990-03-19 19 marca 1990(dts)   SK Astana
7 Uszakow, WładimirWładimir Uszakow D 195 94 1982-03-16 16 marca 1982(dts)   Dinamo Moskwa
8 Ukumanow, RustamRustam Ukumanow D 192 86 1986-03-22 22 marca 1986(dts)   SK Astana
9 Żiljajew, JewgienijJewgienij Żiljajew CB 191 93 1973-07-13 13 lipca 1973(dts)   SK Astana
10 Rudaj, MichaiłMichaił Rudaj CF 193 95 1988-05-04 4 maja 1988(dts)   SK Astana
11 Manafow, RawiłRawił Manafow CF 194 98 1988-06-22 22 czerwca 1988(dts)   SK Astana
12 Kokorin, NikitaNikita Kokorin D 191 77 1989-07-22 22 lipca 1989(dts)   SK Astana
13 Szwedow, AleksandrAleksandr Szwedow GK 197 85 1973-04-11 11 kwietnia 1973(dts)   SK Astana

Tabela grupy

Awans do ćwierćfinału
Poz. Państwo Pkt. M Mecze Bramki
W R P + +/−
1   Chorwacja 10 5 5 0 0 50 29 +21
2   Włochy 7 5 3 1 1 40 36 +4
3   Hiszpania 6 5 3 0 2 52 42 +10
4   Australia 4 5 2 0 3 40 44 −4
5   Grecja 3 5 1 1 3 41 43 −2
6   Kazachstan 0 5 0 0 5 24 53 −29

29 lipca 2012

Kazachstan   6:14   Hiszpania

31 lipca 2012

Kazachstan   4:7   Australia

2 sierpnia 2012

Grecja   11:4   Kazachstan

4 sierpnia 2012

Włochy   9:6   Kazachstan

6 sierpnia 2012

Kazachstan   4:12   Chorwacja

  PływanieEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Jurij Kudinow 10 km na otwartym akwenie 1:52:59.0 22.
Władisław Poljakow 100 m klasycznym 1:02.15 34. NQ
Aleksandr Tarabrin 100 m grzbietowym 55.55 38. NQ
200 m grzbietowym 2:01.22 30. NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Jekaterina Rudenko 100 m grzbietowym 1:03.64 38. NQ

  Pływanie synchroniczneEdytuj

Zawodniczki Konkurencja Układ techniczny Układ dowolny (eliminacje) Układ dowolny (finał)
Punkty Miejsce Punkty Razem (techniczny + wolny) Miejsce Punkty Razem (techniczny + wolny) Miejsce
Anna Kulkina
Ajgerim Żeksembinowa
Duet 84.600 15. 84.980 169.580 15. NQ

  Podnoszenie ciężarówEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Rwanie Podrzut Razem Pozycja
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Kirył Pawłow do 77 kg 147 10. 175 9. 322 9.
Ilia Ilin do 94 kg 185 2. 233 1. 418  
Ałmas Uteszow 175 8. 220 7. 395 7.
Aleksandr Zajczikow do 105 kg 155 15. 205 8. 360 12.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Rwanie Podrzut Razem Pozycja
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Zülfija Czinszanło do 53 kg 95 3. 131 1. 226  
Maja Maneza do 63 kg 110 2. 135 1. 245  
Anna Nurmuchambetowa do 69 kg 115 3. 136 5. 251 5.
Swietłana Podobiedowa do 75 kg 130 2. 161 1. 291  

  StrzelectwoEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Finał
Punkty Miejsce Punkty Miejsce
Wiaczesław Podlesnyj pistolet pneumatyczny 10 m 565 40. NQ
pistolet dowolny 50 m 540 34. NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje Finał
Punkty Miejsce Punkty Miejsce
Olga Dowgun karabin pneumatyczny 10 m 394 22. NQ
karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m 578 24. NQ
Angelina Miczszuk skeet 66 9. NQ

  SzermierkaEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Dmitrij Aleksanin szpada indywidualnie   Fernández
P 12-15
NQ
Elmir Alimżanow   Nguyễn TN
W 15-5
  Jung JS
P 8-15
NQ

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Pozycja
Julija Żiwica szabla indywidualnie   Gawriłowa
P 7-15
NQ

  TaekwondoEdytuj

Zawodnicy Konkurencja 1/16 Ćwierćfinał Półfinał Repasaż 1 Repasaż 2 Finał
Przeciwnicy
Wynik
Przeciwnicy
Wynik
Przeciwnicy
Wynik
Przeciwnicy
Wynik
Przeciwnicy
Wynik
Przeciwnicy
Wynik
Pozycja
Nursułtan Mamajew 58 kg (m)   Bayoumi
P 0-1
NQ
Gulnafis Aitmuchambetowa 67 (k)   Anić
P 11-15
NQ
Feruza Jergeszowa +67 kg (k)   Rajher
P 16-17
NQ

  Tenis ziemnyEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Michaił Kukuszkin gra pojedyncza   Simon
P 4-6, 2–6
NQ
Kobiety
Zawodniczka Konkurencja 1/32 1/16 1/8 Ćwierćfinały Półfinały Finał
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Pozycja
Jarosława Szwiedowa gra pojedyncza   Halep
W 6-4, 6-2
  Lisicki
P 6-4, 3-6, 5-7
NQ
Galina Woskobojewa   Babos
P 4-6, 2-6
NQ
Jarosława Szwiedowa
Galina Woskobojewa
gra podwójna   Dubois/
Wozniak
W 6-2, 6-0
  Kirilenko/
Pietrowa
P 3-6, 2-6
NQ

  WioślarstwoEdytuj

Mężczyźni

Zawodnik Konkurencja Eliminacje Repasaże Ćwierćfinał Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Władisław Jakowlew jedynka 7:16.34 5. (R) 7:22.00 5. (P EF) BYE 7:33.29 2. (F E) 7:36.14 28.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Repasaże Ćwierćfinał Półfinał Finał
Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce Czas Miejsce
Swietłana Germanowicz jedynka 8:01.94 5. (R) 7:53.63 3. (F E) BYE 8:37.08 25.

  ZapasyEdytuj

Mężczyźni – styl wolny

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repesaż 1 Repesaż 2 Finał
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Daulet Nijazbekow −55 kg BYE   Hazewinkel
W 3-1
  Peker
W 3-1
  Otarsułtanow
P 1-3
BYE   Yang KI
P 1-3
5.
Dauren Żumagazijew −60 kg BYE   Esmaeilpour
P 1-3
NQ 12.
Akżurek Tanatarow −66 kg BYE   Kwiatkowskyj
W 3-1
  Safarjan
W 3-1
  Kumar
P 1-3
BYE   Şahin
W 3-1
 
Abdulchakim Szapijew −74 kg BYE   Ouechtati
W 3-1
  Hatos
P 0-3
NQ 10.
Jermek Baiduaszow −84 kg   Lashgari
P 0-3
NQ 19.
Tajmuraz Tigijew −96 kg   Gadisow
P 1-3
NQ 14.
Daulet Szabanbaj −120 kg BYE   Chintoan
W 3-1
  Modzmanaszwili
P 0-3
NQ BYE   Ruíz
W 5-0
  Machow
P 1-3
5.

Mężczyźni – styl klasyczny

Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repesaż 1 Repesaż 2 Finał
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Przeciwnik
Wynik
Pozycja
Ałmat Kebispajew −60 kg   Temirow
W 3-0
  Liendo
W 3-1
  Norouzi
P 0-3
NQ BYE   Angełow
W 3-0
  Matsumoto
P 0-5
5.
Darchan Bajachmetow −66 kg   Maksimović
W 3-0
  Venckaitis
P 1-3
NQ 9.
Aschat Dilmuchamedow −74 kg BYE   Kikiniou
P 0-3
NQ 15.
Danijał Gadżijew −84 kg BYE   Marinow
W 3-0
  Chugajew
P 0-3
NQ BYE   Selimau
W 3-1
  Gegeszidze
W 3-1
 
Nurmachan Tinalijew −120 kg   Eurén
P 0-3
NQ 18.

Kobiety

Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje 1/8 Ćwierćfinał Półfinał Repasaż 1 Repasaż 2 Finał
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Przeciwniczka
Wynik
Miejsce
Żuldyz Eszimowa −48 kg BYE   Kaladzinskaja
P 0-5
NQ 15.
Jelena Szałygina −63 kg   Ostapczuk
P 0-5
NQ 15.
Guzel Maniurowa −72 kg BYE   Hamaguchi
W 3-1
  Worobjowa
P 0-5
NQ BYE   Burmistrowa
W 3-0
  Wang J
W 3-1
 

BibliografiaEdytuj