Otwórz menu główne

Korea Południowa na Igrzyskach Azjatyckich 2018

Główny artykuł: Igrzyska Azjatyckie 2018.

Korea Południowa na Igrzyskach Azjatyckich 2018 – jedna z reprezentacji uczestnicząca na igrzyskach azjatyckich rozegranych w Dżakarcie i Palembangu w dniach 18 sierpnia – 2 września. W kadrze znalazło się 807 zawodników w 39 dyscyplinach[1], którzy zdobyli razem 177 medali (49 złotych, 58 srebrnych i 70 brązowych)[2]. Podobnie jak na zimowych igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu, wspólna reprezentacja Korei wystąpiła pod jedną flagą zjednoczenia. Koreę Południową reprezentowała koszykarka Lim Yung-hui[3][4].

Korea Południowa na Igrzyskach Azjatyckich 2018
Korea Południowa
Kod MKOl KOR
Komitet Południowokoreański Komitet Olimpijski
Igrzyska Azjatyckie 2018
Dżakarta, Palembang
Chorąży Lim Yung-hui
Liczba zawodników 807 w 39 dyscyplinach
Medale
Pozycja: 3.
Złoto
49
Srebro
58
Brąz
70
Razem
177

MedaleEdytuj

Medal Zawodnik Dyscyplina Konkurencja Data
  Kang Min-sung Taekwondo Poomsae indywidualne (M) 19 sierpnia
  Han Yeong-hun
Kang Wan-jin
Kim Seon-ho
Taekwondo Poomsae drużynowe (M) 19 sierpnia
  Gu Bong-il Szermierka Szabla indywidualna (M) 20 sierpnia
  Jeon Hee-sook Szermierka Floret indywidualny (K) 20 sierpnia
  Kim Tae-hun Taekwondo –58 kg (M) 20 sierpnia
  Kang Young-mi Szermierka Szpada indywidualna (K) 21 sierpnia
  Lee Da-bin Taekwondo +67 kg (K) 21 sierpnia
  Ryu Han-su Zapasy 67 kg w stylu klasycznym (M) 21 sierpnia
  Na Ah-reum Kolarstwo szosowe Wyścig ze startu wspólnego (K) 22 sierpnia
  Choi Soo-yeon
Hwang Seon-a
Kim Ji-yeon
Yoon Ji-su
Szermierka Szabla drużynowy (K) 22 sierpnia
  Cho Hyo-chul Zapasy 97 kg w stylu klasycznym (M) 22 sierpnia
  Kim Han-sol Gimnastyka sportowa Ćwiczenia wolne (M) 23 sierpnia
  Yeo Seo-jeong Gimnastyka sportowa Skoki (K) 23 sierpnia
  Shin Hyun-woo Strzelectwo Trap podwójny (M) 23 sierpnia
  Gu Bong-il
Kim Jun-ho
Kim Jung-hwan
Oh Sang-uk
Szermierka Szabla drużynowa (M) 23 sierpnia
  Lee Dae-hoon Taekwondo –58 kg (M) 23 sierpnia
  Baek-Seung-ja
Han Byul
Kim Hyun-mi
Lee Na-young
Lee Yeon-ji
Ryu Seo-yeon
Bowling Drużyny sześcioosobowe (K) 24 sierpnia
  Na Ah-reum Kolarstwo szosowe Jazda indywidualna na czas (K) 24 sierpnia
  Kim Seo-yeong Pływanie 200 m stylem zmiennym (K) 24 sierpnia
  Choi Young-jeon Strzelectwo Karabin standardowy z 300 m (M) 24 sierpnia
  Jeong You-jin Strzelectwo Ruchoma tarcza z 10 m (M) 24 sierpnia
  Ha Tae-gyu
Heo Jun
Lee Kwang-hyun
Son Young-ki
Szermierka Floret drużynowy (M) 24 sierpnia
  Park Hyun-su Wioślarstwo Jedynka podwójna wagi lekkiej (M) 24 sierpnia
  Choi Bok-eum
Hong Hae-sol
Kang Hee-won
Kim Jong-wook
Koo Seong-hoi
Park Jong-woo
Bowling Drużyny sześcioosobowe (M) 25 sierpnia
  Sung Ki-ra Jujutsu Ne-waza –62 kg (K) 25 sierpnia
  Jung Hye-lim Lekkoatletyka Bieg na 100 m przez płotki (K) 26 sierpnia
  Chon Jong-won Wspinaczka sportowa Wspinaczka łączona (M) 26 sierpnia
  Chang Hye-jin
Kang Chae-young
Lee Eun-gyeong
Łucznictwo Drużynowy łuk klasyczny (K) 27 sierpnia
  Kim Hyun-ji
Kim You-ri
Lee Ju-mi
Na Ah-reum
Kolarstwo torowe Wyścig drużynowy na dochodzenie (K) 28 sierpnia
  Kim Woo-jin Łucznictwo Łuk klasyczny (M) 28 sierpnia
  Choi Yong-hee
Hong Sung-ho
Kim Jong-ho
Łucznictwo Drużynowy łuk bloczkowy (M) 28 sierpnia
  Choi Bo-min
So Chae-won
Song Yun Soo
Łucznictwo Drużynowy łuk bloczkowy (K) 28 sierpnia
  An Baul Judo –66 kg (M) 29 sierpnia
  Jeong Bok-yeong Judo –48 kg (K) 29 sierpnia
  Park Sang-hoon Kolarstwo torowe Wyścig indywidualny na dochodzenie na 4000 m (M) 29 sierpnia
  Baek Jin-hee
Jang Woo-young
Lee Da-gyeom
Paralotniarstwo Drużynowe zawody przelotowe (K) 29 sierpnia
  Kim Jin-woong Soft tenis Gra pojedyncza (M) 29 sierpnia
  Lee Ju-mi Kolarstwo torowe Wyścig indywidualny na dochodzenie na 3000 m (K) 30 sierpnia
  Choi Su-min
Gim Bo-eun
Han Mi-seul
Jung Ji-hae
Jung Yu-ra
Kim Eun-hye
Kim On-a
Kim Seon-hwa
Lee Hyo-jin
Park Mi-ra
Park Sae-young
Shin Eun-joo
Song Hai-rim
Song Ji-eun
Yoo Hyun-ji
Yu So-jeong
Piłka ręczna Turniej kobiet (K) 30 sierpnia
  Gwak Dong-han Judo –90 kg (M) 31 sierpnia
  Kim Sung-min Judo +100 kg (M) 31 sierpnia
  An Seon-jin
Kim You-ri
Kolarstwo torowe Madison (K) 31 sierpnia
  Ha Jee-min Żeglarstwo Laser Standard (M) 31 sierpnia
  An Chi-hong
Choi Chun-gyeon
Choi Won-tae
Ham Deok-ju
Hwang Jae-gyun
Im Chan-kyu
Im Gi-yeong
Jang Pill-joon
Jung Woo-ram
Kim Ha-seong
Kim Hyun-soo
Kim Jae-hwan
Lee Jae-won
Lee Jung-hoo
Lee Yong-chan
Oh Ji-hwan
Park Byung-ho
Park Chi-guk
Park Hae-min
Park Jong-hun
Park Min-woo
Son Ah-seop
Yang Eui-ji
Yang Hyeon-jong
Baseball Turniej mężczyzn (M) 1 września
  Oh Yeon-ji Boks Waga lekka 60 kg (K) 1 września
  Cho Gwang-hee Kajakarstwo klasyczne K1 200 m (M) 1 września
  Jun Woong-tae Pięciobój nowoczesny Zawody indywidualne (M) 1 września
  Cho Yu-min
Hwang Hee-chan
Hwang Hyun-soo
Hwang In-beom
Hwang Ui-jo
Jang Yun-ho
Jeong Tae-wook
Jo Hyeon-woo
Kim Geon-ung
Kim Jin-ya
Kim Jung-min
Kim Min-jae
Kim Moon-hwan
Lee Jin-hyun
Lee Seung-mo
Lee Seung-woo
Lee Si-young
Na Sang-ho
Son Heung-min
Song Bum-keun
Piłka nożna Turniej mężczyzn (M) 1 września
  Jeon Jee-heon
Kim Beom-jun
Kim Dong-hoon
Kim Jin-woong
Kim Ki-sung
Soft tenis Zawody drużynowe (M) 1 września
  Kim Min-jung
Lee Dae-myung
Strzelectwo Mieszany pistolet pneumatyczny z 10 m 19 sierpnia
  Choi Dong-ah
Gwak Yeo-won
Park Jae-eun
Taekwondo Poomsae drużynowe (K) 19 sierpnia
  Park Sang-young Szermierka Szpada indywidualna (M) 19 sierpnia
  Kim Chun-pil
Kim Hyeok
Kim Kyun-sub
Nam Dong-heon
Jeździectwo Ujeżdżanie drużynowe 20 sierpnia
  Jung Eun-hea Strzelectwo Karabin pneumatyczny z 10 m (K) 20 sierpnia
  Kang Gee-eun Strzelectwo Trap (K) 20 sierpnia
  Oh Sang-uk Szermierka Szabla indywidualna (M) 20 sierpnia
  Ha Min-ah Taekwondo –53 kg (K) 20 sierpnia
  Kim Jan-di Taekwondo –67 kg (K) 20 sierpnia
  Kim Seo-yeong Pływanie 400 m stylem zmiennym (K) 21 sierpnia
  Lee Ah-reum Taekwondo –57 kg (K) 21 sierpnia
  Cho Seung-jae Wushu Daoshu i Gunshu (M) 21 sierpnia
  Kim Jin-oh
Lee Chang-min
Lee Chul-soo
Lee Seong-min
Lim Moon-seob
Paralotniarstwo Drużynowe zawody precyzyjne (M) 22 sierpnia
  Bae Han-oul
Choi Ji-na
Jeon Gyu-mi
Jung Ju-seung
Kim Dong-hee
Kim Hee-jin
Kim I-seul
Kim Ji-eun
Kim Ji-young
Lee Min-ju
Park Seon-ju
Yu Seong-hee
Sepak Takraw Regu drużynowe (K) 22 sierpnia
  Lee Hwa-jun Taekwondo –80 kg (M) 22 sierpnia
  Lee Da-gyeom Paralotniarstwo Indywidualne zawody precyzyjne (K) 23 sierpnia
  Kim Woo-jae Podnoszenie ciężarów 77 kg (M) 23 sierpnia
  Kim Dong-yong Wioślarstwo Jedynka podwójna (M) 23 sierpnia
  Jeon Seo-yeong
Kim Seo-hee
Wioślarstwo Dwójka (K) 23 sierpnia
  Kim Seul-gi
Kim Ye-ji
Wioślarstwo Dwójka podwójna (K) 23 sierpnia
  Kim Han-sol Gimnastyka sportowa Skoki (M) 24 sierpnia
  Eom Tae-deok
Hong Dong-ju
Jo Jae-pil
Kim Dong-gyu
Kim Gyung-tae
Kim Seong-ryeol
Ko Young-chang
Lee Dong-geon
Lee Jang-kun
Ok Yong-joo
Park Chan-sik
Park Hyun-il
Kabaddi Turniej mężczyzn (M) 24 sierpnia
  Jang Yeon-hak Podnoszenie ciężarów 85 kg (M) 24 sierpnia
  Kim Min-jung Strzelectwo Pistolet pneumatyczny z 10 m (K) 24 sierpnia
  Choi In-jeong
Kang Young-mi
Lee Hye-in
Shin A-lam
Szermierka Szpada drużynowa (K) 24 sierpnia
  Kim Byung-hoon
Lee Min-hyuk
Wioślarstwo Dwójka podwójna wagi lekkiej (M) 24 sierpnia
  Oh Seung-taek Golf Zawody indywidualne (M) 26 sierpnia
  Jeong Yun-ji
Lim Hee-jeong
Ryu Hae-ran
Golf Zawody drużynowe (K) 26 sierpnia
  An Young-jun
Kim Nak-hyeon
Park In-tae
Yang Hong-seok
Koszykówka 3×3 Turniej mężczyzn (M) 26 sierpnia
  Sa Sol Wspinaczka sportowa Wspinaczka łączona (K) 26 sierpnia
  Park Jong-woo Bowling Masters (M) 27 sierpnia
  Lee Yeon-ji Bowling Masters (K) 27 sierpnia
  Woo Sang-hyeok Lekkoatletyka Skok wzwyż (M) 27 sierpnia
  Kim Woo-jin
Lee Woo-seok
Oh Jin-hyek
Łucznictwo Drużynowy łuk klasyczny (M) 27 sierpnia
  Kim Jong-ho
So Chae-won
Łucznictwo Mieszany łuk bloczkowy 27 sierpnia
  Son Young-hee Podnoszenie ciężarów +75 kg (K) 27 sierpnia
  Lee Hye-jin Kolarstwo torowe Keirin (K) 28 sierpnia
  Lee Woo-seok Łucznictwo Łuk klasyczny (M) 28 sierpnia
  Kim Yeong-nam
Woo Ha-ram
Skoki do wody Skoki synchroniczne z trampoliny trzymetrowej (M) 28 sierpnia
  Jang Woo-jin
Jeoung Young-sik
Kim Dong-hyun
Lee Sang-su
Lim Jong-hoon
Tenis stołowy Turniej mężczyzn (M) 28 sierpnia
  Park Da-sol Judo –52 kg (K) 29 sierpnia
  Kim Yeong-nam
Woo Ha-ram
Skoki do wody Skoki synchroniczne z platformy dziesięciometrowej (M) 29 sierpnia
  An Chang-rim Judo –73 kg (M) 30 sierpnia
  Kim Seong-yeon Judo –70 kg (K) 30 sierpnia
  Cho Gwang-hee
Cho Jeong-hyun
Choi Min-kyu
Kim Ji-won
Kajakarstwo klasyczne K4 500 m (M) 30 sierpnia
  Kim Ki-sung
Mun Hye-gyeong
Soft tenis Gra mieszana 30 sierpnia
  Cho Gu-ham Judo –100 kg (M) 31 sierpnia
  Park Yu-jin Judo –78 kg (K) 31 sierpnia
  Kim Min-jeong Judo +78 kg (K) 31 sierpnia
  Kim Ok-cheol
Park Sang-hoon
Kolarstwo torowe Madison (M) 31 sierpnia
  Lee Hye-jin Kolarstwo torowe Sprint (K) 31 sierpnia
  Kim Se-hee Pięciobój nowoczesny Zawody indywidualne (K) 31 sierpnia
  Choi Gwang-ho Wrotkarstwo Wyścig na 20 km (M) 31 sierpnia
  Chae Bon-jin
Kim Dong-wook
Żeglarstwo 49er (M) 31 sierpnia
  Lee Ji-hun Pięciobój nowoczesny Zawody indywidualne (M) 1 września
  Bu Yong-chan
Choi Min-ho
Han Sun-soo
Jeon Kwang-in
Jeong Min-su
Jung Ji-seok
Kim Jae-hwi
Kim Kyu-min
Kwak Seung-suk
Lee Ming-yu
Moon Sung-min
Na Gyeong-bok
Seo Jae-duck
Song Myung-geun
Piłka siatkowa Turniej mężczyzn (M) 1 września
  Baek Seol
Kim Ji-yeon
Kim Young-hai
Mun Hye-gyeong
Yoo Ye-seul
Soft tenis Zawody drużynowe (K) 1 września
  Heo Min-ho
Jang Yun-jung
Kim Ji-hwan
Park Ye-jin
Triathlon Zawody mieszane 2 września
  Lee Ju-ho Pływanie 100 m stylem grzbietowym (M) 19 sierpnia
  Jung Jin-sun Szermierka Szpada indywidualna (M) 19 sierpnia
  Kim Ji-yeon Szermierka Szabla indywidualna (K) 19 sierpnia
  Yun Ji-hye Taekwondo Poomsae indywidualne (K) 19 sierpnia
  Gong Byung-min Zapasy 74 kg w stylu dowolnym (M) 19 sierpnia
  Kim Jae-gang Zapasy 97 kg w stylu dowolnym (M) 19 sierpnia
  Kang Ji-seok Pływanie 50 m stylem grzbietowym (M) 20 sierpnia
  Ahn Dae-myeong Strzelectwo Trap (M) 20 sierpnia
  Nam Koung-jin Zapasy 125 kg w stylu dowolnym (M) 20 sierpnia
  Kim Hyung-joo Zapasy 50 kg w stylu dowolnym (K) 20 sierpnia
  An Se-hyeon Pływanie 100 m stylem motylkowym (K) 21 sierpnia
  Son Young-ki Szermierka Floret indywidualny (M) 21 sierpnia
  Choi In-jeong Szermierka Szpada indywidualna (K) 21 sierpnia
  Lee Yong-mun Wushu Nanquan i Nangun (M) 21 sierpnia
  Kim Han-sol
Lee Hyeok-jung
Lee Jae-seong
Lee Jun-ho
Park Min-soo
Gimnastyka sportowa Zawody drużynowe (M) 22 sierpnia
  Baek Jin-hee
Jang Woo-young
Lee Da-gyeom
Paralotniarstwo Drużynowe zawody precyzyjne (K) 22 sierpnia
  An Se-hyeon
Kang Ji-seok
Kim Jae-youn
Kim Min-ju
Lee Ju-ho
Moon Jae-kwon
Park Ye-rin
Pływanie Sztafeta mieszana 4 x 100 m stylem zmiennym 22 sierpnia
  Kim Min-jung Strzelectwo Pistolet z 25 m (K) 22 sierpnia
  Jung Jin-sun
Kweon Young-jun
Park Kyoung-doo
Park Sang-young
Szermierka Szpada drużynowa (M) 22 sierpnia
  Cho Gang-min Taekwondo –63 kg (M) 22 sierpnia
  Ham Gwan-sik Wushu Sanda –70 kg (M) 22 sierpnia
  Kim Hyeon-woo Zapasy 77 kg w stylu klasycznym (M) 22 sierpnia
  Kim Min-seok Zapasy 130 kg w stylu klasycznym (M) 22 sierpnia
  Kim Hyeok Jeździectwo Ujeżdżanie indywidualne 23 sierpnia
  Lee Chul-soo Paralotniarstwo Indywidualne zawody precyzyjne (M) 23 sierpnia
  Chae Song-oh
Hong Seo-in
Jeon Hee-sook
Nam Hyunhee
Szermierka Floret drużynowy (K) 23 sierpnia
  Choi Yu-ri
Ji Yoo-jin
Jung Hye-ri
Ku Bo-yeun
Wioślarstwo Czwórka podwójna wagi lekkiej (K) 23 sierpnia
  Lee Wong-yu Strzelectwo Karabin standardowy z 300 m (M) 24 sierpnia
  Lee Duck-hee Tenis ziemny Gra pojedyncza (M) 24 sierpnia
  Hwang Myeng-se Jujutsu Ne-waza –94 kg (M) 25 sierpnia
  Park Hee-jun Karate Kata (M) 25 sierpnia
  Mun Yu-ra Podnoszenie ciężarów 69 kg (K) 25 sierpnia
  Kim Jun-hong Strzelectwo Pistolet szybkostrzelny z 25 m (M) 25 sierpnia
  Choi Ho-young
Jang Seung-bo
Kim Dong-min
Oh Seung-taek
Golf Zawody drużynowe (M) 26 sierpnia
  Mun Min-hee Podnoszenie ciężarów 75 kg (K) 26 sierpnia
  Kim Min-ji Strzelectwo Skeet (K) 26 sierpnia
  Kim Ja-in Wspinaczka sportowa Wspinaczka łączona (K) 26 sierpnia
  Koo Seong-hoi Bowling Masters (M) 27 sierpnia
  Lee Na-young Bowling Masters (K) 27 sierpnia
  Kim Chae-woon
Kim Joo-won
Lim Se-eun
Seo-Go-eun
Gimnastyka artystyczna Wielobój drużynowy (K) 27 sierpnia
  Kim Wong-yeong
Lee Hye-jin
Kolarstwo torowe Sprint drużynowy (K) 27 sierpnia
  Jeong Won-deok
Kim Young-man
Lee Jun-ho
Lim Tae-gyun
Shim Jae-chul
Sepak Takraw Regu (M) 27 sierpnia
  Gim Gyeong-ae Lekkoatletyka Rzut oszczepem (K) 28 sierpnia
  Lim Eun-ji Lekkoatletyka Skok o tyczce (K) 28 sierpnia
  Kang Chae-young Łucznictwo Łuk klasyczny (K) 28 sierpnia
  Choi Hyo-joo
Jeon Ji-hee
Kim Ji-ho
Suh Hyo-won
Yang Ha-eun
Tenis stołowy Zawody drużynowe (K) 28 sierpnia
  Lee Ha-rim Judo –60 kg (M) 29 sierpnia
  Kim You-ri Kolarstwo torowe Omnium (K) 29 sierpnia
  Eun Ju-won Skateboarding Street (M) 29 sierpnia
  Kim Dong-hoon Soft tenis Gra pojedyncza (M) 29 sierpnia
  Han Hee-ju Judo –63 kg (K) 30 sierpnia
  Lee Sun-ja Kajakarstwo klasyczne K1 500 m (K) 30 sierpnia
  Im Chae-bin Kolarstwo torowe Sprint (M) 30 sierpnia
  Joo Hyun-myeong Lekkoatletyka Chód na 50 km (M) 30 sierpnia
  Woo Ha-ram Skoki do wody Skoki z trampoliny jednometrowej (M) 30 sierpnia
  Kim Beom-jun
Kim Ji-yeon
Soft tenis Gra mieszana 30 sierpnia
  Cho Sun-young Kolarstwo torowe Sprint (K) 31 sierpnia
  Kim Sun-woo Pięciobój nowoczesny Zawody indywidualne (K) 31 sierpnia
  Cho So-hyun
Choe Yu-ri
Han Chae-rin
Hong Hye-ji
Jang Chang
Jang Sel-gi
Jeon Ga-eul
Ji So-yun
Jung Bo-ram
Kim Hye-ri
Lee Eun-mi
Lee Geum-min
Lee Hyun-young
Lee Min-a
Lim Seon-joo
Moon Mi-ra
Shim Seo-yeon
Shin Da-myeong
Son Hwa-yeon
Yoon Young-geul
Piłka nożna Turniej kobiet (K) 31 sierpnia
  Choi Beom-mun
Hwang So-yeop
Jang Dong-hyun
Jeong Jae-wan
Jeong Yi-kyeong
Jo Tae-hun
Jung Su-young
Kim Dong-cheol
Ku Chang-eun
Lee Chang-woo
Lee Dong-myung
Lee Hyeon-sik
Na Seung-do
Park Jung-geu
Sim Jae-bok
Yoon Ci-yeoel
Piłka ręczna Turniej mężczyzn (M) 31 sierpnia
  Kim Su-ji Skoki do wody Skoki z trampoliny jednometrowej (K) 31 sierpnia
  Son Geun-seong Wrotkarstwo Wyścig na 20 km (M) 31 sierpnia
  Lee Tae-hoon Żeglarstwo RS:X (M) 31 sierpnia
  Ahn Joon-sung
An Chang-rim
Cho Gu-ham
Gwak Dong-han
Han Mi-jin
Jeong Hye-jin
Kim Jan-di
Kim Min-jeong
Kim Seong-yeon
Kim Sung-min
Kwon You-jeong
Lee Jae-yong
Judo Zawody drużynowe 1 września
  Choi Jun-yong
Heo Hoon
Heo Il-young
Heo Ung
Jeon Jun-beom
Kang Sang-jae
Kim Jun-yl
Kim Sun-hyung
Lee Jung-hyun
Lee Seoung-hyun
Park Chan-hee
Ricardo Preston Ratliffe
Koszykówka Turniej mężczyzn (M) 1 września
  Hwang Min-kyoung
Jung Ho-young
Kang So-hwi
Kim Su-ji
Kim Yeon-koung
Lee Da-yeong
Lee Hyo-hee
Lee Jae-yeong
Lee Ju-ah
Na Hyun-jung
Park Eun-jin
Park Jeong-ah
Yang Hyo-jin
Yim Myung-ok
Piłka siatkowa Turniej kobiet (K) 1 września
  Chang Yong-heung
Han Kun-kyu
Hwan In-jo
Jang Jeong-min
Jang Seong-min
Kim Gwong-min
Kim Jeong-min
Kim Jin-hyeok
Kim Hyun-soo
Kim Nam-uk
Kim Sung-soo
Lee Jae-bok
Rugby 7 Turniej mężczyzn (M) 1 września
  Woo Ha-ram Skoki do wody Skoki z platformy dziesięciometrowej (M) 1 września
  Lee Sang-su Tenis stołowy Gra pojedyncza (M) 1 września
  Jeon Ji-hee Tenis stołowy Gra pojedyncza (K) 1 września
Medale według dni
Dzień Data       Razem
1 19 sierpnia 2 3 6 11
2 20 sierpnia 3 6 4 13
3 21 sierpnia 3 3 4 10
4 22 sierpnia 3 3 9 15
5 23 sierpnia 5 5 4 14
6 24 sierpnia 7 6 2 15
7 25 sierpnia 2 0 4 6
8 26 sierpnia 2 4 4 10
9 27 sierpnia 1 6 5 12
10 28 sierpnia 4 4 4 12
11 29 sierpnia 5 2 4 11
12 30 sierpnia 2 4 6 12
13 31 sierpnia 4 8 7 19
14 1 września 6 3 7 16
15 2 września 0 1 0 1
Razem 49 58 70 177
Medale według dyscyplin
Dyscyplina       Razem
Baseball 1 0 0 1
Boks 1 0 0 1
Bowling 2 2 2 6
Gimnastyka artystyczna 0 0 1 1
Gimnastyka sportowa 2 1 1 4
Golf 0 2 1 3
Jeździectwo 0 1 1 2
Judo 4 6 3 13
Jujutsu 1 0 1 2
Kabaddi 0 1 0 1
Kajakarstwo klasyczne 1 1 1 3
Karate 0 0 1 1
Kolarstwo szosowe 2 0 0 2
Kolarstwo torowe 4 3 4 11
Koszykówka 0 0 1 1
Koszykówka 3×3 0 1 0 1
Lekkoatletyka 1 1 3 5
Łucznictwo 4 3 1 8
Paralotniarstwo 1 2 2 5
Pięciobój nowoczesny 1 2 1 4
Piłka nożna 1 0 1 2
Piłka ręczna 1 0 1 2
Piłka siatkowa 0 1 1 2
Pływanie 1 1 4 6
Podnoszenie ciężarów 0 3 2 5
Rugby 7 0 0 1 1
Sepak Takraw 0 1 1 2
Skateboarding 0 0 1 1
Skoki do wody 0 2 3 5
Soft tenis 2 2 2 6
Strzelectwo 3 4 5 12
Szermierka 6 3 6 15
Taekwondo 5 5 2 12
Tenis stołowy 0 1 3 4
Tenis ziemny 0 0 1 1
Triathlon 0 1 0 1
Wioślarstwo 1 4 1 6
Wrotkarstwo 0 1 1 2
Wspinaczka sportowa 1 1 1 3
Wushu 0 1 2 3
Zapasy 2 0 6 8
Żeglarstwo 1 1 1 3
Razem 49 58 70 177
Medale według płci
Płeć       Razem
Mężczyźni 29 28 38 95
Kobiety 20 25 29 74
Konkurencje mieszane 0 5 3 8
Razem 49 58 70 177

Linki zewnętrzneEdytuj

PrzypisyEdytuj