Otwórz menu główne

Medaliści mistrzostw świata w kolarstwie górskim - Trial

MężczyźniEdytuj

20 caliEdytuj

Rok Złoto Srebro Brąz
2002   Marco Hösel   Juan Antonio Linares   Peter Barták
2003   Benito Ros   Marco Hösel   Vincent Hermance
2004   Benito Ros   Marco Hösel   Rafał Kumorowski
2005   Benito Ros   Marco Hösel   Juan Daniel de la Peña
2006   Marco Hösel   Carles Díaz   Benito Ros
2007   Benito Ros   Carles Díaz   Daniel Comas
2008   Benito Ros   Rafał Kumorowski   Sebastian Hoffmann
2009   Benito Ros   Rafał Kumorowski   Loris Braun
2010   Benito Ros   Abel Mustieles   Rick Koekoek
2011   Benito Ros   Abel Mustieles   Gilles Coustellier
2012   Benito Ros   Abel Mustieles   Vincent Hermance
2013   Abel Mustieles   Aurélien Fontenoy   Benito Ros
2014   Benito Ros   Abel Mustieles   Raphael Pils
2015   Abel Mustieles   Lucien Leiser   Benito Ros

26 caliEdytuj

Rok Złoto Srebro Brąz
2002   Kenny Belaey   Marc Vinco   Marc Caisso
2003   Giacomo Coustellier   Marc Caisso   Kenny Belaey
2004   Daniel Comas   Vincent Hermance   Marc Caisso
2005   Kenny Belaey   Vincent Hermance   Benito Ros
2006   Kenny Belaey   Vincent Hermance   Giacomo Coustellier
2007   Vincent Hermance   Gilles Coustellier   Kenny Belaey
2008   Gilles Coustellier   Vincent Hermance   Daniel Comas
2009   Gilles Coustellier   Kenny Belaey   Vincent Hermance
2010   Kenny Belaey   Benito Ros   Marc Caisso
2011   Gilles Coustellier   Kenny Belaey   Vincent Hermance
2012   Gilles Coustellier   Aurélien Fontenoy   Kenny Belaey
2013   Vincent Hermance   Gilles Coustellier   Kenny Belaey
2014   Gilles Coustellier   Aurélien Fontenoy   Kenny Belaey
2015   Vincent Hermance   Jack Carthy   Kenny Belaey

KobietyEdytuj

Trial drużynowyEdytuj

Rok Złoto Srebro Brąz
2004   Hiszpania
Abel Mustieles
Andreu Miro
Gemma Abant
Benito Ros
Daniel Comas
  Francja
Kevin Aglae
Theau Courtes
Julie Pesenti
Marc Caisso
Vincent Hermance
  Szwajcaria
Loris Braun
Jérome Chapuis
Karin Moor
Stefan Moor
Roger Keller
2005   Francja
Florian Tournier
Guillaume Dunan
Julie Pesenti
Vincent Hermance
Marc Remy
  Hiszpania
Benito Ros
David Garcia
Mireia Abant
Daniel Comas
  Niemcy
Marco Hösel
Marco Thomä
Ann-Christin Bettenhausen
Wilko Brandt
Max-Christian Schrom
2006   Francja
Marc Caisso
Nicolas Vuillermot
Aurélien Fontenoy
Julie Pesenti
  Niemcy
Marco Hösel
Marco Thomä
Sebastian Hoffmann
Matthias Mhros
Ann-Christin Bettenhausen
  Hiszpania
Benito Ros
Daniel Comas
Eduard Planas
Mireia Abant
2007   Hiszpania
Benito Ros
Eduard Planas
Daniel Comas
Andreu Miro
Mireia Abant
  Francja
Marc Caisso
Kevin Aglae
Vincent Hermance
Aurélien Fontenoy
Julie Pesenti
  Niemcy
Sebastian Hoffmann
Julian Peter
Thomas Mhros
Hannes Herrmann
Elisa Brieden
2008   Hiszpania
Abel Mustieles
Andreu Miro
Gemma Abant
Benito Ros
Daniel Comas
  Francja
Kevin Aglae
Theau Courtes
Julie Pesenti
Marc Caisso
Vincent Hermance
  Szwajcaria
Loris Braun
Jérome Chapuis
Karin Moor
Stefan Moor
Roger Keller
2009   Hiszpania
Abel Mustieles
Benito Ros
Gemma Abant
Rafael Tibau
Carles Diaz
  Francja
Kevin Aglae
Aurélien Fontenoy
Julie Pesenti
Anthony Grenier
Gilles Coustellier
  Belgia
Roderique Timellini
Wesley Belaey
Nicolas Massart
Kenny Belaey
2010   Hiszpania
Ion Areitio
Benito Ros
Gemma Abant
Rafael Tibau
Abel Mustieles
  Francja
Marius Merger
Aurélien Fontenoy
Morgan Vassor
Gilles Coustelier
  Niemcy
Raphael Pils
Matthias Mrohs
Andrea Wesp
Robin Fix
Hannes Herrmann
2011   Francja
Marius Merger
Gilles Coustellier
Yann Dunant
Vincent Hermance
  Niemcy
Raphael Pils
Matthias Mrohs
Romina Fix
Robin Fix
Hannes Herrmann
  Szwajcaria
Lucien Leiser
Loris Braun
Karin Moor
David Bonzon
Jérome Chapuis
2012   Hiszpania
Bernat Seuba
Benito Ros
Gemma Abant
Eloi Pare
Rafael Tibau
  Francja
Maxime Muffat
Vincent Hermance
Marion Porchet
Clément Meot
Gilles Coustellier
  Niemcy
Raphael Pils
Matthias Mrohs
Andrea Wesp
Jonathan Sandritter
Hannes Herrmann
2013   Hiszpania
Bernat Seuba
Benito Ros
Gemma Abant
Rafael Tibau
  Francja
Alex Rudeau
Aurélien Fontenoy
Jérémy Descloux
Gilles Coustellier
Marion Porcher
  Niemcy
Lucas Krell
Matthias Mrohs
Jonathan Sandritter
Hannes Herrmann
Andrea Wesp
2014   Niemcy
Dominik Oswald
Raphael Pils
Moritz Mettenheimer
Hannes Herrmann
Nina Reichenbach
  Francja
Alex Rudeau
Aurélien Fontenoy
Nicolas Valee
Vincent Hermance
Marion Porcher
  Hiszpania
Oriol Roca
Abel Mustieles
Sergi Llongueras
Rafael Tibau
Gemma Abant
2015   Francja
Vincent Hermance
Nicolas Vallée
Manon Basseville
Nicolas Fleury
Benjamin Durville
  Szwajcaria
Lucien Leiser
Loris Braun
Tom Blaser
Jonas König
Debi Studer
  Niemcy
Hannes Hermann
Jannis Oing
Nina Reichenbach
Dominik Oswald
Raphael Pils

Tabela medalowaEdytuj

Miejsce Państwo       Razem
1.   Hiszpania 19 12 18 49
2.   Francja 11 16 14 41
3.   Szwajcaria 8 4 2 14
4.   Belgia 4 2 6 12
5.   Niemcy 3 10 6 19
6.   Słowacja 2 1 3 6
7.   Wielka Brytania 1 1 0 2
8.   Australia 1 0 1 2
9.   Polska 0 2 1 3
10.   Austria 0 1 0 1
11.   Holandia 0 0 1 1

Linki zewnętrzneEdytuj