Otwórz menu główne

Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkoatletyce 2011

65. Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkoatletyce 2011 – zawody lekkoatletyczne dla sportowców do lat 19, które odbywały się w Toruniu, na Stadionie Miejskim im. Grzegorza Duneckiego od 24 do 26 czerwca 2011.

65. Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkoatletyce
2010 2012
Ilustracja
Stadion Miejski w Toruniu
Data 24-26 czerwca 2011
Gospodarz Polska Toruń
Stadion Stadion Miejski im. G. Duneckiego

Zawody poprzedzały start kadry narodowej juniorów w mistrzostwach Europy, które odbyły się w Talinnie.

RezultatyEdytuj

MężczyźniEdytuj

Konkurencja:   1. miejsce Rezultat   2. miejsce Rezultat   3. miejsce Rezultat
Bieg na 100 m Kamil Supiński
Podlasie Białystok
10.67 Kamil Bijowski
Podlasie Białystok
10.72 Karol Zalewski
AZS UWM Olsztyn
10.72
Bieg na 200 m Karol Zalewski
AZS UWM Olsztyn
20.92 Tomasz Kluczyński
Zawisza Bydgoszcz
21.06 Adrian Silwanowicz
MKS Osa Zgorzelec
21.29
Bieg na 400 m Maciej Nastkiewicz
Skla Sopot
48.34 Ziemowit Dutkiewicz
OŚ AZS Poznań
48.67 Mateusz Maury
LKS Orkan Ostrzeszów
48.71
Bieg na 800 m Kamil Gołkowski
Pogoń Ruda Śląska
1:51.81 Michał Knapik
ZKS Unia Tarnów
1:52.23 Marcin Kowalski
MUKL Brodnica
1:52.34
Bieg na 1500 m Bartosz Kowalczyk
PLKS Gwda Piła
3:51.05 Łukasz Gurtkiewicz
Płomień Sosnowiec
3:53.73 Dawid Bilewicz
MLKS Sokół Lublin
3:56.07
Bieg na 3000 m Bartosz Kowalczyk
PLKS Gwda Piła
8:07.12 Szymon Kulka
ULKS Lipinki
8:08.81 Mateusz Maik
OŚ AZS Poznań
8:21.73
Bieg na 5000 m Szymon Kulka
ULKS Lipinki
14:36.54 Mateusz Maik
OŚ AZS Poznań
14:47.41 Tomasz Grycko
UKS Bliza Władysławowo
14:48.58
Bieg na 110 m przez płotki Filip Drozdowski
MKL Toruń
13.61 Konrad Donczew
WKS Śląsk Wrocław
13.93 Kacper Kornelli
UKS Starówka Radom
14.02
Bieg na 400 m przez płotki Ziemowit Dutkiewicz
OŚ AZS Poznań
52.55 Łukasz Rutkowski
Chojniczanka 1930 Chojnice
53.05 Mateusz Zychowski
UKS Kusy Warszawa
53.64
Bieg na 3000 m z przeszkodami Zbigniew Kaszewski
Talex Borzytuchom
9:08.52 Wojciech Czernek
MOSM Tychy
9:15.85 Dawid Konieczek
Nadodrze Powodowo
9:17.22
Chód 10 000 m Jakub Kuszneruk
Żak Biała Podlaska
44:49.18 Jakub Herba
Dębica Korzeniowski.pl
44:58.39 Wiktor Szabo
Polonia Wars
46:24.26
Sztafeta 4 x 100 m KS Podlasie Białystok 40.94 NJR MMKS Gdańsk 42.48 TS Olimpia Poznań 42.80
Sztafeta 4 x 400 m TS Olimpia Poznań 3:18.19 KS Podlasie Białystok 3:18.93 UKS Kusy Warszawa 3:18.97
Skok wzwyż Maciej Kiendzierski
MKLA Łęczyca
2,15 Mariusz Baszczyński
UKS Orkan Środa Wlkp.
2,08 ex aequo Przemysław Luty
CWKS Resovia Rzeszów
2,08 ex aequo
Skok o tyczce Rafał Torkowski
SKLA Sopot
5,00 Piotr Lisek
TS Olimpia Poznań
5,00 Kamil Żewłakow
UKS Kusy Warszawa
4,60
Skok w dal Tomasz Jaszczuk
MKS Pogoń Siedlce
7,74 Damian Otto
BKS Bydgoszcz
7,30 Łukasz Wróbel
BKS Bydgoszcz
7,19
Trójskok Adrian Józefowicz
MKS Durasan Płońsk
15,38 Bartosz Bonecki
AZS-PWSZ Gorzów
15,06 Damian Otto
BKS Bydgoszcz
14,91
Pchnięcie kulą Krzysztof Brzozowski
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
20,61 Paweł Regin
PKS Gwardia Szczytno
19,70 Dominik Witczak
RLTL ZTE Radom
19,02
Rzut dyskiem Wojciech Praczyk
ULKS Uczniak Szprotawa
62,26 NJR Damian Kamiński
MKS Pułtusk
55,87 Bartłomiej Piazdecki
PKS Gwardia Szczytno
52,14
Rzut młotem Sebastian Dobkowski
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
65,43 Arkadiusz Rogowski
AZS-AWF Warszawa
64,01 Mateusz Piotrowski
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
62,42
Rzut oszczepem Marcin Krukowski
KS Warszawianka W-wa
75,23 Norbert Piwoński
KMKL Sztorm Kołobrzeg
66,77 Mateusz Wielichowski
AZS-AWFiS Gdańsk
63,97

KobietyEdytuj

Konkurencja:   1. miejsce Rezultat   2. miejsce Rezultat   3. miejsce Rezultat
Bieg na 100 m Angelika Stępień
TL Pogoń Ruda Śląska
11,78 Zuzanna Kalinowska
MKL Toruń
11,95 Katarzyna Sokólska
UKS 19 Bojary Białystok
12,06
Bieg na 200 m Angelika Stępień
TL Pogoń Ruda Śląska
23,96 Magdalena Gorzkowska
MKS-MOSM Bytom
24,50 Magda Tur
AZS UMCS Lublin
24,54
Bieg na 400 m Magdalena Gorzkowska
MKS-MOSM Bytom
54,23 Małgorzata Hołub
KL Bałtyk Koszalin
54,59 Justyna Święty
MKS-SMS Victoria Racibórz
55,51
Bieg na 800 m Monika Hałasa
UKS przy SP NR 14 w Zabrzu
2:08.82 Natalia Kahs
UKS I LO Viking Rumia
2:09.09 Aleksandra Chałubek
MLKS Sparta Złotów
2:09.15
Bieg na 1500 m Angelika Stefańska
OŚ AZS Poznań
4:32.15 Monika Hałasa
UKS przy SP NR 14 w Zabrzu
4:33.57 Sara Marmon
UKS Budowlani Nowy Sącz
4:34.68
Bieg na 3000 m Ewelina Lubiejewska
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
9:41.86 Paulina Furmańska
LKS Lubusz Słubice
9:43.38 Angelika Stefańska
OŚ AZS Poznań
9:47.59
Bieg na 5000 m Paulina Furmańska
LKS Lubusz Słubice
17:34.41 Katarzyna Dulak
UKS Budowlani Nowy Sącz
17:37.41 Ewelina Lubiejewska
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
17:39.93
Bieg na 100 m przez płotki Malwina Gawryszczak
SKS Start Łódź
14,20 Martyna Mąkosa
RLTL ZTE Radom
14,26 Paulina Zdrojewska
MKL Toruń
14,38
Bieg na 400 m przez płotki Joanna Banach
UKS Kusy Warszawa
59,27 Agnieszka Karczmarczyk
MMKS Gdańsk
59,49 Paulina Mamrot
BKL Bełchatów
60,46
Bieg na 2000 m z przeszkodami Justyna Jendro
LUKS Podium Kup
6:48.97 Martyna Warda
KS AZS UWM Olsztyn
6:53.38 Anna Lempart
MKS-MOSM Bytom
6:59.16
Chód na 10000 m Natalia Płomińska
UKS 12 Kalisz
50:09.08 Beata Heppner
CKS Budowlani Częstochowa
52:24.20 Karolina Wierus
CKS Budowlani Częstochowa
52:53.46
Sztafeta 4 x 100 m UKS 19 Bojary Białystok 46,63 MKL Toruń 47,96 MKS MOS Wrocław 48,37
Sztafeta 4 x 400 m MKS MOS Wrocław 3:50.71 KS Agros Zamość 3:51.16 TL Pogoń Ruda Śląska 3:51.76
Skok wzwyż Gabriela Szkolnicka
MKS Osa Zgorzelec
1,79 Karolina Czajkowska
UKS Kusy Warszawa
1,76 Agnieszka Bukowczyk
WKS Wawel Kraków
1,70
Skok o tyczce Agnieszka Kolasa
SKLA Sopot
4,00 Aleksandra Wiśnik
SKS Start Łódź
4,00 Katarzyna Cerbińska
ZLKL Zielona Góra
3,70
Skok w dal Karolina Markiewicz
KS Podlasie Białystok
5,74 Katarzyna Piskorz
WLKS Iganie Nowe
5,68 Agnieszka Kozłowska
LUKS Hańcza Suwałki
5,66
Trójskok Weronika Gaudyn
WKS Wawel Kraków
12,94 Małgorzata Zyśk
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
12,65 Justyna Giełbaga
KLUB
12,34
Pchnięcie kulą Anna Wloka
LUKS Podium Kup
15,75 Angelika Kalinowska
SL WKS Zawisza Bydgoszcz
14,96 Martyna Losa
LKS Orkan Wlkp. Poznań
14,76
Rzut dyskiem Aleksandra Bok
WMLKS Nadodrze Powodowo
46,60 Andżelika Przybylska
KKL Rodło Kwidzyn
45,81 Martyna Losa
LKS Orkan Wlkp. Poznań
44,43
Rzut młotem Agata Jelonkiewicz
MKS-MOS Płomień Sosnowiec
60,43 Sandra Malinowska
LLKS Pomorze Stargard
58,77 Olga Łaszkowska
AZS-AWF Warszawa
50,98
Rzut oszczepem Karolina Bołdysz
KS Polonia Pasłęk
51,38 Żaneta Lenczewska
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
48,26 Marta Kąkol
GKS Luzino
47,55

BibliografiaEdytuj