Kategoria:
|
Złoto:
|
Srebro:
|
Brąz:
|
waga papierowa (do 48 kg)
|
Andrzej Rżany (Igloopol Dębica)
|
Laszek Pasowicz (KSZO Ostrowiec)
|
Piotr Zając (Concordia Knurów)
|
waga musza (do 51 kg)
|
Leszek Olszewski (KS Jastrzębie)
|
Bogdan Jendrysik (Walka Zabrze)
|
Arkadiusz Dygner (Start Elbląg) Krzysztof Wróblewski (Igloopol Dębica)
|
waga kogucia (do 54 kg)
|
Robert Ciba (Olimpia Poznań)
|
Krzysztof Flakiewicz (Sokół Piła)
|
Mariusz Dziembowski (Hetman Białystok) Marcin Kraiński (Start Elbląg)
|
waga piórkowa (do 57 kg)
|
Jacek Gwizdała (KS Jastrzębie)
|
Mariusz Bogucki (Hetman Zamość)
|
Jacek Bielski (Start Elbląg) Jarosław Brzozowiec (Gwardia Warszawa)
|
waga lekka (do 60 kg)
|
Grzegorz Jabłoński (Zagłębie Konin)
|
Piotr Borkowski (Concordia Knurów)
|
Zdzisław Patalita (KSZO Ostrowiec) Dariusz Snarski (Hetman Białystok)
|
waga lekkopółśrednia (do 63,5 kg)
|
Grzegorz Apoń (Hetman Białystok)
|
Dariusz Czernij (Igloopol Dębica)
|
Marek Pawłuszek (Gwardia Wrocław) Bogdan Więcek (Walka Zabrze)
|
waga półśrednia (do 67 kg)
|
Wiesław Małyszko (KS Jastrzębie)
|
Piotr Dreas (Zawisza Bydgoszcz)
|
Mirosław Bobrowski (Zagłębie Konin) Jacek Konował (Hetman Zamość)
|
waga lekkośrednia (do 71 kg)
|
Grzegorz Strugała (Gwardia Wrocław)
|
Paweł Matuszewski (Zawisza Bydgoszcz)
|
Józef Gilewski (Concordia Knurów) Sławomir Nowicki (Sokół Piła)
|
waga średnia (do 75 kg)
|
Robert Buda (Gwardia Wrocław)
|
Tomasz Borowski (Gwardia Warszawa)
|
Zbigniew Górecki (KS Jastrzębie) Bogdan Jakubczyk (KSZO Ostrowiec)
|
waga półciężka (do 81 kg)
|
Cezary Banasiak (KS Jastrzębie)
|
Jacek Sujka (Gwardia Wrocław)
|
Mirosław Kuntusz (Polonia Świdnica) Józef Strzechowski (Olimpia Poznań)
|
waga ciężka (do 91 kg)
|
Wojciech Bartnik (Gwardia Wrocław)
|
Grzegorz Małyszko (KS Jastrzębie)
|
Piotr Kuźma (Zawisza Bydgoszcz) Stanisław Łakomiec (Gwardia Warszawa)
|
waga superciężka (powyżej 91 kg)
|
Piotr Jurczyk (Sztorm Szczecin)
|
Dariusz Jędruszko (Hetman Zamość)
|
Krzysztof Rusiecki (niestowarzyszony) Józef Włodarczyk (Stal-Stocznia Szczecin)
|