Otwórz menu główne

PlusLiga Kobiet (2010/2011)

PlusLiga Kobiet 2010/2011 – organizowane przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej SA (PLPS SA) zmagania najwyższej w hierarchii klasy żeńskich ligowych rozgrywek siatkarskich w Polsce, będących jednocześnie najwyższym szczeblem centralnym (I poziom ligowy). Toczone systemem kołowym z fazą play-off i play-out na zakończenie sezonu i przeznaczone dla 10 najlepszych polskich klubów piłki siatkowej. 75. edycja rozgrywek o tytuł Mistrzyń Polski, po raz 6. prowadzona w formie ligi zawodowej.

PlusLiga Kobiet 2010/2011
2009/2010 2011/2012
Szczegóły rozgrywek
Organizator PLPS SA
Termin 03.12.2010 – 27.05.2011
Sezon 6.
Liczba drużyn 10
Beniaminki Atom Trefl Sopot
TPS Rumia
Red Arrow Down.svg Spadek do niższej ligi TPS Rumia
Mistrz Muszynianka Fakro Muszyna
Zdobywca Pucharu Muszynianka Fakro Muszyna

System rozgrywekEdytuj

  • Etap I – dwurundowa faza zasadnicza, przeprowadzona w formule ligowej, systemem kołowym (tj. "każdy z każdym – mecz i rewanż");
  • Etap II – faza play-off (3 rundy).

Drużyny uczestnicząceEdytuj

  Uczestnicy poprzedniej edycji  
BIE BKS Aluprof Bielsko-Biała   1 LM
MUS Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 2 LM
DĄB Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 CEV
ŁÓD Organika Budowlani Łódź   4 LM
BYD Centrostal Bydgoszcz 5 CEV
BIA Pronar AZS Białystok 7
WRO Impel Gwardia Wrocław 8
MIE Stal Mielec 9
  Awans z I ligi
LEG Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia 1
SOP Atom Trefl Sopot 2[1]

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.
 
BIE
WRO
ŁÓD
MIE
BYD
SOP
DĄB
BIA
MUS
RUM
Lokalizacja klubów

RozgrywkiEdytuj

Faza zasadniczaEdytuj

Tabela wynikówEdytuj

Lp. Gospodarz \ Gość1 MUS SOP DĄB BIE BYD WRO MIE ŁÓD BIA RUM
1 Muszynianka Fakro Muszyna - 3:2 3:1 3:1 3:0 3:1 3:0 3:1 2:3 3:0
2 Atom Trefl Sopot 3:1 - 3:1 3:1 3:0 3:0 3:0 2:3 3:0 3:0
3 MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 1:3 - 1:3 3:0 3:1 3:0 3:0 3:1 3:0
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 3:0 0:3 - 0:3 0:3 2:3 3:0 3:0 3:0
5 Centrostal Bydgoszcz 1:3 0:3 3:2 1:3 - 3:1 3:2 3:1 3:1 3:2
6 Impel Gwardia Wrocław 1:3 2:3 3:2 0:3 3:2 - 3:0 1:3 3:0 3:0
7 Stal Mielec 1:3 3:2 3:0 0:3 1:3 1:3 - 3:1 2:3 3:0
8 Organika Budowlani Łódź 2:3 2:3 0:3 3:2 3:1 3:2 1:3 - 3:0 3:0
9 Pronar AZS Białystok 0:3 1:3 1:3 3:1 1:3 3:2 2:3 3:0 - 3:0
10 TPS Rumia 0:3 0:3 1:3 1:3 0:3 0:3 1:3 2:3 0:3 -

Źródło: http://wyniki.siatka.org/ligi-polskie/2010-2011/liga-siatkowki-kobiet/runda-zasadnicza/all
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wynikiEdytuj

1. kolejka
03.12.2010 Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia 1:3 (17:25, 25:21, 11:25, 19:25) BKS Aluprof Bielsko-Biała
04.12.2010 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:15, 25:20, 25:21) KPSK Stal Mielec
04.12.2010 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:17, 25:27, 25:23, 25:20) Impel Gwardia Wrocław
05.12.2010 Atom Trefl Sopot 3:0 (25:19, 25:23, 25:19) Centrostal Bydgoszcz
06.12.2010 Organika Budowlani Łódź 3:0 (25:17, 25:14, 25:18) Pronar AZS Białystok
2. kolejka
11.12.2010 KPSK Stal Mielec 3:0 (25:21, 25:22, 25:15) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
11.12.2010 Pronar AZS Białystok 1:3 (25:16, 12:25, 18:25, 14:25) Centrostal Bydgoszcz
11.12.2010 Impel Gwardia Wrocław 1:3 (31:33, 25:10, 23:25, 23:25) Organika Budowlani Łódź
12.12.2010 BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 16:25, 20:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
13.12.2010 Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia 0:3 (17:25, 23:25, 13:25) Atom Trefl Sopot
3. kolejka
18.12.2010 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:18, 25:22, 25:13) Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia
18.12.2010 Organika Budowlani Łódź 1:3 (22:25, 19:25, 25:22, 23:25) KPSK Stal Mielec
19.12.2010 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (23:25, 25:18, 20:25, 21:25) BKS Aluprof Bielsko-Biała
19.12.2010 Centrostal Bydgoszcz 3:1 (25:20, 19:25, 25:17, 25:21) Impel Gwardia Wrocław
20.12.2010 Atom Trefl Sopot 3:0 (25:20, 25:22, 27:25) Pronar AZS Białystok
4. kolejka
22.12.2010 Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia 0:3 (20:25, 23:25, 22:25) Pronar AZS Białystok
22.12.2010 Impel Gwardia Wrocław 2:3 (16:25, 25:23, 26:24, 20:25, 12:15) Atom Trefl Sopot
22.12.2010 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:22, 25:19) Organika Budowlani Łódź
22.12.2010 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:1 (25:18, 25:20, 18:25, 25:18) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
22.12.2010 KPSK Stal Mielec 1:3 (23:25, 25:16, 17:25, 23:25) Centrostal Bydgoszcz
5. kolejka
29.12.2010 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:21, 25:18, 25:12) Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia
29.12.2010 Centrostal Bydgoszcz 1:3 (23:25, 19:25, 25:17, 22:25) BKS Aluprof Bielsko-Biała
29.12.2010 Organika Budowlani Łódź 2:3 (25:22, 23:25, 17:25, 25:20, 6:15) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
19.01.2011 Atom Trefl Sopot 3:0 (25:16, 25:17, 25:11) KPSK Stal Mielec
19.01.2011 Pronar AZS Białystok 3:2 (25:23, 8:25, 22:25, 25:17, 15:8) Impel Gwardia Wrocław
6. kolejka
07.01.2011 Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia 0:3 (21:25, 21:25, 22:25) Impel Gwardia Wrocław
08.01.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:12, 25:21) Atom Trefl Sopot
08.01.2011 KPSK Stal Mielec 2:3 (33:35, 25:13, 25:13, 21:25, 9:15) Pronar AZS Białystok
08.01.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:22, 25:21, 25:21) Organika Budowlani Łódź
19.01.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:16, 25:22, 25:19) Centrostal Bydgoszcz
7. kolejka
15.01.2011 Centrostal Bydgoszcz 3:2 (17:25, 25:21, 25:17, 15:25, 19:17) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
15.01.2011 Pronar AZS Białystok 3:1 (22:25, 25:19, 25:23, 25:17) BKS Aluprof Bielsko-Biała
15.01.2011 Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:17, 25:22, 25:23) KPSK Stal Mielec
16.01.2011 Atom Trefl Sopot 3:1 (23:25, 25:13, 25:22, 25:16) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
17.01.2011 Organika Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 25:16, 25:13) Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia
8. kolejka
22.01.2011 Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia 1:3 (19:25, 25:23, 20:25, 21:25) KPSK Stal Mielec
22.01.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 12:25, 17:25) Impel Gwardia Wrocław
22.01.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 2:3 (25:16, 15:25, 21:25, 25:16, 13:15) Pronar AZS Białystok
22.01.2011 Centrostal Bydgoszcz 3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25:20) Organika Budowlani Łódź
24.01.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:21, 20:25, 13:25, 10:25) Atom Trefl Sopot
9. kolejka
26.01.2011 Centrostal Bydgoszcz 3:2 (25:17, 20:25, 25:10, 20:25, 15:12) Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia
26.01.2011 Impel Gwardia Wrocław 1:3 (26:24, 21:25, 20:25, 10:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
26.01.2011 KPSK Stal Mielec 0:3 (18:25, 14:25, 19:25) BKS Aluprof Bielsko-Biała
28.01.2011 Pronar AZS Białystok 1:3 (25:17, 16:25, 21:25, 10:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
31.01.2011 Atom Trefl Sopot 2:3 (18:25, 25:15, 29:27, 19:25, 14:16) Organika Budowlani Łódź
10. kolejka
05.02.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:16, 25:18) Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia
05.02.2011 Impel Gwardia Wrocław 3:2 (18:25, 25:22, 25:15, 17:25, 15:11) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
05.02.2011 Centrostal Bydgoszcz 0:3 (22:25, 21:25, 22:25) Atom Trefl Sopot
06.02.2011 Pronar AZS Białystok 3:0 (25:16, 25:20, 25:17) Organika Budowlani Łódź
16.03.2011 KPSK Stal Mielec 1:3 (25:21, 13:25, 15:25, 21:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
11. kolejka
12.02.2011 Atom Trefl Sopot 3:0 (25:15, 25:17, 25:14) Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia
12.02.2011 Centrostal Bydgoszcz 3:1 (25:16, 21:25, 25:18, 25:22) Pronar AZS Białystok
12.02.2011 Organika Budowlani Łódź 3:2 (19:25, 25:23, 25:20, 21:25, 15:9) Impel Gwardia Wrocław
13.02.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:1 (25:23, 25:17, 12:25, 25:10) BKS Aluprof Bielsko-Biała
14.02.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:21, 25:9) KPSK Stal Mielec
12. kolejka
18.02.2011 Impel Gwardia Wrocław 3:2 (23:25, 24:26, 25:21, 25:19, 15:10) Centrostal Bydgoszcz
19.02.2011 Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia 0:3 (15:25, 23:25, 16:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
20.02.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 21:25, 18:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
21.02.2011 KPSK Stal Mielec 3:1 (22:25, 25:23, 25:12, 25:19) Organika Budowlani Łódź
02.03.2011 Pronar AZS Białystok 1:3 (25:23, 16:25, 16:25, 17:25) Atom Trefl Sopot
13. kolejka
26.02.2011 Pronar AZS Białystok 3:0 (25:14, 25:17, 25:19) Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia
26.02.2011 Atom Trefl Sopot 3:0 (25:19, 25:6, 25:13) Impel Gwardia Wrocław
27.02.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:20, 12:25, 17:25, 29:27, 13:15) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
27.02.2011 Centrostal Bydgoszcz 3:2 (25:20, 14:25, 25:23, 13:25, 16:14) KPSK Stal Mielec
28.02.2011 Organika Budowlani Łódź 3:2 (19:25, 23:25, 25:23, 25:21, 15:12) BKS Aluprof Bielsko-Biała
14. kolejka
04.03.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 24:26, 23:25) Centrostal Bydgoszcz
05.03.2011 Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia 1:3 (15:25, 18:25, 25:21, 13:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
06.03.2011 KPSK Stal Mielec 3:2 (19:25, 25:22, 25:18, 13:25, 15:7) Atom Trefl Sopot
06.03.2011 Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:17, 28:26, 25:18) Pronar AZS Białystok
07.03.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:1 (25:27, 25:14, 25:19, 25:23) Organika Budowlani Łódź
15. kolejka
11.03.2011 Organika Budowlani Łódź 0:3 (17:25, 23:25, 19:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
12.03.2011 Pronar AZS Białystok 2:3 (25:16, 14:25, 25:18, 18:25, 8:15) KPSK Stal Mielec
13.03.2011 Centrostal Bydgoszcz 1:3 (23:25, 16:25, 25:21, 17:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
14.03.2011 Atom Trefl Sopot 3:1 (25:23, 25:17, 20:25, 25:20) BKS Aluprof Bielsko-Biała
15.03.2011 Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:11, 25:19, 26:24) Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia
16. kolejka
18.03.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:22, 25:20, 25:22) Centrostal Bydgoszcz
19.03.2011 Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia 2:3 (25:23, 14:25, 25:23, 22:25, 11:15) Organika Budowlani Łódź
19.03.2011 KPSK Stal Mielec 1:3 (25:11, 19:25, 15:25, 23:25) Impel Gwardia Wrocław
20.03.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:2 (27:25, 25:19, 22:25, 23:25, 21:19) Atom Trefl Sopot
21.03.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:21, 25:17) Pronar AZS Białystok
17. kolejka
26.03.2011 Atom Trefl Sopot 3:1 (25:23, 23:25, 25:13, 27:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
26.03.2011 Organika Budowlani Łódź 3:1 (25:17, 25:27, 25:20, 25:16) Centrostal Bydgoszcz
27.03.2011 KPSK Stal Mielec 3:0 (25:14, 25:21, 25:22) Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia
28.03.2011 Pronar AZS Białystok 0:3 (12:25, 22:25, 22:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
29.03.2011 Impel Gwardia Wrocław 0:3 (23:25, 18:25, 23:25) BKS Aluprof Bielsko-Biała
18. kolejka
31.03.2011 Organika Budowlani Łódź 2:3 (25:20, 25:18, 19:25, 20:25, 11:15) Atom Trefl Sopot
01.04.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:1 (25:18, 21:25, 25:13, 25:14) Impel Gwardia Wrocław
02.04.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:11, 25:18, 20:25, 25:21) Pronar AZS Białystok
02.04.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (25:17, 20:25, 20:25, 25:18, 15:17) KPSK Stal Mielec
02.04.2011 Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia 0:3 (21:25, 23:25, 19:25) Centrostal Bydgoszcz

TabelaEdytuj

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 46 18 16 2 6 7 3 1 1 0 70 51 19 2.68 1629 1367 1.19
2 Atom Trefl Sopot 43 18 14 4 7 5 2 3 0 1 69 48 21 2.29 1599 1359 1.18
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 33 18 10 8 6 4 0 3 4 1 68 40 28 1.43 1514 1416 1.07
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 29 18 9 9 6 3 0 2 3 4 64 34 30 1.13 1406 1377 1.02
5 Centrostal Bydgoszcz 28 18 10 8 2 5 3 1 3 4 70 35 35 1 1514 1535 0.99
6 Impel Gwardia Wrocław 25 18 8 10 5 1 2 3 5 2 70 35 35 1 1497 1514 0.99
7 Stal Mielec 23 18 8 10 2 3 3 2 3 5 70 31 39 0.79 1463 1502 0.97
8 Organika Budowlani Łódź 22 18 8 10 2 2 4 2 4 4 72 32 40 0.8 1543 1588 0.97
9 AZS Białystok 19 18 7 11 3 1 3 1 5 5 68 28 40 0.7 1369 1513 0.9
10 Sandeco EC Wybrzeże TPS Rumia 2 18 0 18 0 0 0 2 3 13 61 7 54 0.13 1122 1485 0.76

Źródło: http://wyniki.siatka.org/ligi-polskie/2010-2011/liga-siatkowki-kobiet/runda-zasadnicza/all
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

     play-off

     play-out

Play-offEdytuj

I rundaEdytuj

(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
16.04.2011 Muszynianka Muszyna 3:0 Budowlani Łódź 25:18, 25:16, 25:14
17.04.2011 Muszynianka Muszyna 3:0 Budowlani Łódź 25:15, 25:15, 28:26
29.04.2011 Budowlani Łódź 0:3 Muszynianka Muszyna 18:25, 23:25, 17:25
17.04.2011 Trefl Sopot 3:1 Stal Mielec 25:19, 25:13, 24:26, 25:17
18.04.2011 Trefl Sopot 3:2 Stal Mielec 18:25, 25:27, 25:22, 25:23, 18:16
29.04.2011 Stal Mielec 1:3 Trefl Sopot 18:25, 25:18, 20:25, 18:25
21.04.2011 MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 Gwardia Wrocław 25:23, 25:18, 19:25, 25:22
22.04.2011 MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 Gwardia Wrocław 25:16, 25:22, 26:28, 18:25, 11:15
27.04.2011 Gwardia Wrocław 0:3 MKS Dąbrowa Górnicza 15:25, 25:27, 14:25
28.04.2011 Gwardia Wrocław 0:3 MKS Dąbrowa Górnicza 26:28, 21:25, 28:30
16.04.2011 Aluprof Bielsko-Biała 3:0 Centrostal Bydgoszcz 25:14, 25:18, 25:18
17.04.2011 Aluprof Bielsko-Biała 1:3 Centrostal Bydgoszcz 22:25, 22:25, 25:23, 20:25
30.04.2011 Centrostal Bydgoszcz 2:3 Aluprof Bielsko-Biała 23:25, 25:14, 18:25, 25:19, 12:15
01.05.2011 Centrostal Bydgoszcz 0:3 Aluprof Bielsko-Biała 12:25, 20:25, 21:25

II rundaEdytuj

Mecze o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.05.2011 Muszynianka Muszyna 3:1 Aluprof Bielsko-Biała 25:16, 25:18, 16:25, 25:17
07.05.2011 Muszynianka Muszyna 1:3 Aluprof Bielsko-Biała 25:15, 23:25, 21:25, 19:25
13.05.2011 Aluprof Bielsko-Biała 3:2 Muszynianka Muszyna 26:24, 25:22, 18:25, 22:25, 15:8
14.05.2011 Aluprof Bielsko-Biała 2:3 Muszynianka Muszyna 25:17, 23:25, 25:20, 13:25, 10:15
17.05.2011 Muszynianka Muszyna 3:0 Aluprof Bielsko-Biała 26:24, 25:23, 25:21
08.05.2011 Trefl Sopot 1:3 MKS Dąbrowa Górnicza 25:17, 19:25, 23:25, 20:25
09.05.2011 Trefl Sopot 3:1 MKS Dąbrowa Górnicza 21:25, 25:23, 25:21, 25:23
14.05.2011 MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 Trefl Sopot 20:25, 25:18, 15:25, 22:25
15.05.2011 MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 Trefl Sopot 21:25, 11:25, 23:25

Mecze o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
07.05.2011 Budowlani Łódź 3:2 Centrostal Bydgoszcz 24:26, 27:25, 25:10, 10:25, 15:10
14.05.2011 Centrostal Bydgoszcz 2:3 Budowlani Łódź 25:19, 23:25, 22:25, 25:23, 9:15
06.05.2011 Stal Mielec 1:3 Gwardia Wrocław 20:25, 25:22, 22:25, 20:25
13.05.2011 Gwardia Wrocław 3:0 Stal Mielec 25:18, 27:25, 27:25

III rundaEdytuj

Mecze o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
21.05.2011 Budowlani Łódź 2:3 Gwardia Wrocław 24:26, 25:21, 21:25, 25:22, 11:15
28.05.2011 Gwardia Wrocław 3:2 Budowlani Łódź 25:19, 12:25, 25:20, 13:25, 15:13
Mecze o 3. miejsceEdytuj

(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
21.05.2011 MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 Aluprof Bielsko-Biała 23:25, 14:25, 20:25
22.05.2011 MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 Aluprof Bielsko-Biała 16:25, 13:25, 12:25
27.05.2011 Aluprof Bielsko-Biała 3:1 MKS Dąbrowa Górnicza 21:25, 25:12, 25:22, 25:19
FinałEdytuj

(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
21.05.2011 Muszynianka Muszyna 3:2 Trefl Sopot 23:25, 25:16, 29:27, 20:25, 15:13
22.05.2011 Muszynianka Muszyna 3:0 Trefl Sopot 25:13, 25:22, 25:18
27.05.2011 Trefl Sopot 1:3 Muszynianka Muszyna 13:25, 22:25, 25:17, 14:25

Play-outEdytuj

(do 4 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
16.04.2011 AZS Białystok 3:0 TPS Rumia 25:21, 25:13, 25:17
29.04.2011 TPS Rumia 2:3 AZS Białystok 12:25, 25:16, 25:11, 24:26, 6:15
07.05.2011 AZS Białystok 3:0 TPS Rumia 25:15, 26:24, 25:23
08.05.2011 AZS Białystok 3:1 TPS Rumia 25:21, 23:25, 25:15, 25:17

Baraż o LSKEdytuj

(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
21.05.2011 AZS Białystok 3:0 Piecobiogaz Murowana Goślina 25:21, 25:15, 26:24
22.05.2011 AZS Białystok 3:1 Piecobiogaz Murowana Goślina 25:17, 24:26, 25:21, 25:18
25.05.2011 Piecobiogaz Murowana Goślina 1:3 AZS Białystok 22:25, 25:16, 20:25, 20:25

Klasyfikacja końcowaEdytuj

SkładyEdytuj

MKS Muszynianka Fakro Muszyna
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
2   Mariola Zenik 175 libero
4   Caroline Wensink 187 środkowa
5   Magdalena Piątek 182 atakująca
6   Agnieszka Bednarek-Kasza 185 środkowa
7   Joanna Kaczor 191 atakująca
8   Klaudia Kaczorowska 184 przyjmująca
9   Agnieszka Śrutowska 178 rozgrywająca
11   Kinga Kasprzak 188 przyjmująca
12   Milena Sadurek 178 rozgrywająca
13   Katarzyna Gajgał 191 środkowa
16   Aleksandra Jagieło 180 przyjmująca
18   Debby Stam-Pilon 186 przyjmująca
  Bogdan Serwiński I trener
  Ryszard Litwin II trener
TPS Rumia
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Aleksandra Theis 176 atakująca
2   Alicja Leszczyńska 177 rozgrywająca
3   Aleksandra Szymańska 189 środkowa
4   Michalina Jagodzińska 172 libero
5   Ewelina Toborek 185 środkowa
7   Natalija Zemcowa 185 środkowa
8   Anna Brodacka 174 rozgrywająca
9   Karolina Labudda 185 środkowa
10   Dorota Pykosz 182 środkowa
11   Agnieszka Starzyk-Bonach 179 przyjmująca
12   Izabela Hohn 183 atakująca
14   Maybelis Martínez Adlun 182 przyjmująca
15   Ewelina Mikołajewska 182 przyjmująca
17   Veronika Hudima 185 przyjmująca
  Jerzy Skrobecki I trener
  Piotr Sobolewski II trener
Organika Budowlani Łódź
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
2   Katarzyna Ciesielska 172 libero
3   Karolina Kosek 183 przyjmująca
4   Katarzyna Bryda 181 przyjmująca
5   Michela Teixeira 176 przyjmująca
6   Marta Szymańska 178 rozgrywająca
7   Julija Szełuchina 192 środkowa
8   Marta Wójcik 183 rozgrywająca
9   Sylwia Wojcieska 193 środkowa
10   Joanna Mirek 186 przyjmująca
12   Karla Echenique 181 rozgrywająca
13   Kathleen Olsovsky 190 atakująca
14   Luana de Paula 193 środkowa
18   Katarzyna Zaroślińska 187 atakująca
  Małgorzata Niemczyk I trener
Centrostal Bydgoszcz
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Monika Naczk 187 środkowa
2   Ewa Kowalkowska 182 atakująca
3   Katarzyna Mróz 194 środkowa
4   Kinga Zielińska 186 przyjmująca
5   Patrycja Polak 182 przyjmująca
8   Agata Skiba 184 przyjmująca
9   Mary Nelson Spicer 177 rozgrywająca
10   Joanna Kuligowska 180 przyjmująca
11   Charlotte Leys 184 przyjmująca
12   Sylwia Pelc 189 środkowa
13   Marta Kuehn-Jarek 167 libero
14   Jana Sawoczkina 168 rozgrywająca
  Piotr Makowski I trener
  Rafał Gąsior II trener
BKS Aluprof Bielsko-Biała
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Anna Werblińska 178 przyjmująca
2   Anna Podolec 193 atakująca
3   Karolina Ciaszkiewicz 183 przyjmująca
4   Gabriela Wojtowicz 202 środkowa
5   Joanna Frąckowiak 185 przyjmująca
6   Iwona Waligóra 184 przyjmująca
7   Berenika Okuniewska 188 środkowa
8   Katarzyna Skorupa 182 rozgrywająca
9   Agata Sawicka 181 libero
10   Jolanta Studzienna 185 środkowa
11   Anna Kaczmar 181 rozgrywająca
12   Natalia Bamber 186 atakująca
  Igor Prielożny I trener
  Mariusz Wiktorowicz II trener
MKS Dąbrowa Górnicza
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Agata Karczmarzewska-Pura 188 atakująca
3   Aleksandra Liniarska 188 środkowa
4   Natalia Kurnikowska 185 przyjmująca
5   Marta Haładyn 179 rozgrywająca
6   Joanna Staniucha-Szczurek 184 przyjmująca
7   Marcelina Nowak 185 atakująca
9   Małgorzata Lis 185 środkowa
10   Krystyna Strasz 165 libero
11   Lucie Mühlsteinová 181 rozgrywająca
12   Izabela Żebrowska 189 atakująca
13   Matea Ikić 185 przyjmująca
16   Elżbieta Skowrońska 183 przyjmująca
17   Ivana Plchotová 192 środkowa
  Waldemar Kawka I trener
  Leszek Rus II trener
Pronar AZS Białystok
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
2   Małgorzata Właszczuk 180 przyjmująca
3   Małgorzata Cieśla 186 atakująca
5   Joanna Szeszko 182 przyjmująca
6   Katarzyna Możdżeń 183 przyjmująca
7   Magdalena Godos 181 rozgrywająca
8   Magdalena Saad 168 libero
9   Channon Thompson 180 przyjmująca
10   Ewa Cabajewska 176 rozgrywająca
11   Dominika Kuczyńska 196 środkowa
12   Aleksandra Kruk 181 przyjmująca
13   Sinead Jack 190 środkowa
14   Anca Martin 186 przyjmująca
15   Anna Klimakowa-Beskova 192 atakująca
16   Katarzyna Żylińska 186 środkowa
17   Daiana Muresan 191 przyjmująca/atakująca
18   Edyta Rzenno 188 środkowa
  Wiesław Czaja I trener
  Szymon Zejer II trener
KPSK Stal Mielec
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Urszula Bejga 197 środkowa
2   Paulina Pająk 185 atakująca
3   Sylwia Pycia 189 środkowa
4   Anita Kwiatkowska 183 przyjmująca
5   Magdalena Sadowska 184 atakująca
6   Dominika Koczorowska 187 środkowa
7   Monika Malicka 185 środkowa
8   Dorota Wilk 178 rozgrywająca
9   Ilona Gierak 182 przyjmująca
10   Dorota Ściurka 180 przyjmująca
11   Agata Wilk 170 przyjmująca
13   Paulina Szpak 186 rozgrywająca
16   Agata Durajczyk 170 libero
  Adam Grabowski I trener
  Tomasz Kamuda II trener
Impel Gwardia Wrocław
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Maja Tokarska 193 środkowa
2   Katarzyna Mroczkowska 182 atakująca
3   Anna Witczak 182 przyjmująca
4   Marta Sobolska 180 przyjmująca
5   Aleksandra Folta przyjmująca
6   Monika Czypiruk 186 atakująca
7   Ewa Matyjaszek 176 rozgrywająca
8   Aleksandra Krzos libero
9   Katarzyna Jaszewska 181 przyjmująca
10   Bogumiła Barańska 180 przyjmująca
12   Joanna Wołosz 181 rozgrywająca
15   Dominika Sobolska 191 środkowa
16   Zuzanna Efimienko 197 środkowa
  Rafał Błaszczyk I trener
  Robert Kupisz II trener
Atom Trefl Sopot
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Magdalena Śliwa 174 rozgrywająca
2   Katarzyna Konieczna 184 atakująca
3   Dorota Świeniewicz 180 przyjmująca
4   Izabela Bełcik 185 rozgrywająca
5   Kinga Maculewicz 188 środkowa
6   Eleonora Dziękiewicz 185 środkowa
7   Amaranta Fernández 188 środkowa
9   Olga Fatiejewa 190 atakująca
11   Izabela Śliwa 168 libero
12   Neriman Özsoy 188 przyjmująca
13   Paulina Maj 166 libero
14   Ewelina Sieczka 182 przyjmująca
15   Natalia Nuszel 180 przyjmująca
18   Meryem Boz 194 atakująca
  Allessandro Chiappini I trener
  Nicola Negro II trener

TransferyEdytuj

Zobacz teżEdytuj

PrzypisyEdytuj

  1. Atom Trefl Sopot odkupił miejsce od PTPS Piła