Otwórz menu główne

PlusLiga Kobiet 2011/2012 – organizowane przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej SA (PLPS SA) zmagania najwyższej w hierarchii klasy żeńskich ligowych rozgrywek siatkarskich w Polsce, będących jednocześnie najwyższym szczeblem centralnym (I poziom ligowy). Toczone systemem kołowym z fazą play-off i play-out na zakończenie sezonu i przeznaczone dla 10 najlepszych polskich klubów piłki siatkowej. 76. edycja rozgrywek o tytuł Mistrzyń Polski, po raz 7. prowadzona w formie ligi zawodowej.

Volleyball (indoor) pictogram.svg PlusLiga Kobiet 2011/2012
2010/2011 2012/2013
Szczegóły rozgrywek
Organizator PLPS SA
Termin 11.10.2011 – 27.03.2012
Sezon 7.
Partner TV TV4, Grupa Polsat
(Polsat Sport,
Polsat Sport Extra)
Liczba drużyn 10
Liczba hal 10 (w 10 miastach)
Beniaminki PTPS Piła
Mistrz Atom Trefl Sopot
Zdobywca Pucharu Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Strona internetowa

System rozgrywekEdytuj

W fazie zasadniczej 10 zespołów rozegrało mecze system każdy z każdym, mecz i rewanż. Do fazy play-off przeszło 8 najlepszych drużyn, które rywalizowały systemem drabinkowym (ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3. miejsce i finał do trzech zwycięstw, a mecze o miejsca 5-8 do dwóch zwycięstw).

Drużyny uczestnicząceEdytuj

  Uczestnicy poprzedniej edycji  
MUS Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna     1 LM
SOP Atom Trefl Sopot 2 LM
BIE BKS Aluprof Bielsko-Biała 3 CEV
DĄB Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 4
WRO Impel Gwardia Wrocław 5 PCh
ŁÓD Organika Budowlani Łódź 6
BYD KS Pałac Bydgoszcz 7
MIE Stal Mielec 8
BIA AZS Białystok 9
  Awans z I ligi
PIŁ PTPS Piła 1

Oznaczenia:

  • kolumna pierwsza – skróty nazw drużyn wpisane na mapie (jeśli ta została zamieszczona),
  • kolumna trzecia – miejsce zajęte przez daną drużynę w poprzednim sezonie.
 
BIE
WRO
ŁÓD
MIE
BYD
SOP
DĄB
BIA
MUS
PIŁ
Lokalizacja klubów

RozgrywkiEdytuj

Faza zasadniczaEdytuj

Tabela wynikówEdytuj

Lp. Gospodarz \ Gość1 MUS SOP DĄB BIE BYD PIŁ ŁÓD WRO BIA MIE
1 Muszynianka Fakro Muszyna - 3:0 2:3 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0 3:0
2 Atom Trefl Sopot 1:3 - 3:0 3:1 3:2 3:0 3:1 3:0 3:2 3:1
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 1:3 - 3:0 3:2 3:0 3:1 3:1 3:0 1:3
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 3:0 3:1 - 3:1 3:2 3:1 3:2 3:1 3:1
5 KS Pałac Bydgoszcz 2:3 0:3 1:3 1:3 - 3:0 3:2 3:0 3:0 0:3
6 PTPS Piła 3:1 0:3 3:0 2:3 3:2 - 2:3 3:2 2:3 3:0
7 Organika Budowlani Łódź 1:3 1:3 1:3 3:0 2:3 3:0 - 3:0 3:1 3:0
8 Impel Gwardia Wrocław 0:3 1:3 3:1 2:3 1:3 3:1 3:0 - 3:0 3:2
9 AZS Białystok 0:3 0:3 0:3 3:2 0:3 0:3 3:0 3:2 - 3:0
10 Stal Mielec 0:3 1:3 1:3 1:3 0:3 2:3 2:3 0:3 3:2 -

Źródło: http://wyniki.siatka.org/ligi-polskie/2011-2012/plusliga-kobiet/runda-zasadnicza/all
1 Drużyna gospodarzy jest wymieniona po lewej stronie tabeli.
Kolory:

     zwycięstwo gospodarzy

     zwycięstwo gości

Terminarz i wynikiEdytuj

1. kolejka
11.10.2011 Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:20, 25:11, 25:15) Budowlani Łódź
12.10.2011 PTPS Piła 3:1 (25:19, 18:25, 25:23, 25:20) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
12.10.2011 AZS Białystok 0:3 (15:25, 24:26, 25:27) Atom Trefl Sopot
12.10.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 25:27, 28:26, 25:21) Stal Mielec
12.10.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:23, 21:25, 25:20, 13:25, 15:9) Pałac Bydgoszcz
2. kolejka
15.10.2011 AZS Białystok 3:2 (25:20, 21:25, 20:25, 25:15, 20:18) BKS Aluprof Bielsko-Biała
15.10.2011 PTPS Piła 2:3 (25:14, 25:11, 23:25, 15:25, 6:15) Budowlani Łódź
16.10.2011 Stal Mielec 1:3 (13:25, 24:26, 25:22, 23:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
16.10.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:21, 25:23, 25:21) Atom Trefl Sopot
17.10.2011 Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:18, 25:15) Impel Gwardia Wrocław
3. kolejka
19.10.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 26:24, 25:23) AZS Białystok
19.10.2011 Impel Gwardia Wrocław 3:2 (25:15, 21:25, 27:29, 25:23, 18:16) Stal Mielec
19.10.2011 Atom Trefl Sopot 3:0 (25:12, 25:19, 25:21) PTPS Piła
19.10.2011 Budowlani Łódź 2:3 (21:25, 19:25, 25:23, 25:14, 14:16) Pałac Bydgoszcz
19.10.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 25:20, 16:25, 19:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
4. kolejka
22.10.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 2:3 (25:23, 15:25, 25:15, 23:25, 13:15) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
22.10.2011 AZS Białystok 3:2 (23:25, 22:25, 25:17, 25:23, 19:17) Impel Gwardia Wrocław
22.10.2011 PTPS Piła 3:2 (13:25, 25:14, 25:19, 22:25, 15:13) Pałac Bydgoszcz
23.10.2011 Atom Trefl Sopot 3:1 (16:25, 25:20, 25:19, 25:16) BKS Aluprof Bielsko-Biała
24.10.2011 Stal Mielec 2:3 (25:23, 25:18, 25:27, 18:25, 11:15) Budowlani Łódź
5. kolejka
25.10.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:17, 25:14, 25:21) Impel Gwardia Wrocław
26.10.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (26:24, 24:26, 12:25, 25:16, 15:12) PTPS Piła
26.10.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:23, 18:25, 22:25, 19:25) Atom Trefl Sopot
27.10.2011 Pałac Bydgoszcz 0:3 (22:25, 15:25, 21:25) Stal Mielec
27.10.2011 Budowlani Łódź 3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:15) AZS Białystok
6. kolejka
18.11.2011 AZS Białystok 0:3 (21:25, 13:25, 20:25) Pałac Bydgoszcz
19.11.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:21, 25:13, 25:20) Budowlani Łódź
20.11.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:23, 16:25, 25:22, 25:18) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
21.11.2011 PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:22, 25:11) Stal Mielec
05.12.2011 Atom Trefl Sopot 3:0 (25:19, 25:13, 25:20) Impel Gwardia Wrocław
7. kolejka
23.11.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:13, 25:10) PTPS Piła
23.11.2011 Budowlani Łódź 1:3 (18:25, 19:25, 27:25, 17:25) Atom Trefl Sopot
23.11.2011 Pałac Bydgoszcz 2:3 (20:25, 25:16, 25:18, 15:25, 11:15) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
23.11.2011 Impel Gwardia Wrocław 2:3 (15:25, 19:25, 25:17, 25:23, 13:15) BKS Aluprof Bielsko-Biała
30.11.2011 Stal Mielec 3:2 (24:26, 25:23, 25:22, 11:25, 15:8) AZS Białystok
8. kolejka
25.11.2011 PTPS Piła 2:3 (25:13, 14:25, 25:14, 22:25, 11:15) AZS Białystok
26.11.2011 Pałac Bydgoszcz 0:3 (16:25, 23:25, 18:25) Atom Trefl Sopot
26.11.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (21:25, 25:14, 25:10, 25:17) Impel Gwardia Wrocław
26.11.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:15, 25:13, 25:20) Stal Mielec
27.11.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 28:30, 26:24, 25:17) Budowlani Łódź
9. kolejka
02.12.2011 Impel Gwardia Wrocław 3:1 (19:25, 25:23, 25:9, 26:24) PTPS Piła
03.12.2011 Atom Trefl Sopot 3:1 (15:25, 25:14, 25:15, 25:15) Stal Mielec
04.12.2011 AZS Białystok 0:3 (22:25, 15:25, 19:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
05.12.2011 Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 18:25, 11:25, 22:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
14.12.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:23, 20:25, 25:21, 25:20) Pałac Bydgoszcz
10. kolejka
10.12.2011 Pałac Bydgoszcz 1:3 (14:25, 21:25, 25:23, 18:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
10.12.2011 Stal Mielec 1:3 (16:25, 25:22, 18:25, 21:25) BKS Aluprof Bielsko-Biała
10.12.2011 Atom Trefl Sopot 3:2 (21:25, 22:25, 25:5, 25:22, 15:13) AZS Białystok
11.12.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:22, 25:18, 25:14) PTPS Piła
12.12.2011 Budowlani Łódź 3:0 (26:24, 25:18, 25:23) Impel Gwardia Wrocław
11. kolejka
17.12.2011 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:19, 20:25, 21:25, 21:25) Stal Mielec
17.12.2011 Budowlani Łódź 3:0 (25:13, 25:17, 26:24) PTPS Piła
17.12.2011 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 25:19, 16:25, 25:15) AZS Białystok
18.12.2011 Atom Trefl Sopot 1:3 (17:25, 25:16, 13:25, 22:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
19.12.2011 Impel Gwardia Wrocław 1:3 (25:16, 21:25, 21:25, 23:25) Pałac Bydgoszcz
12. kolejka
29.12.2011 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (27:25, 25:21, 26:24) BKS Aluprof Bielsko-Biała
29.12.2011 PTPS Piła 0:3 (23:25, 15:25, 14:25) Atom Trefl Sopot
29.12.2011 AZS Białystok 0:3 (18:25, 21:25, 21:25) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
29.12.2011 Stal Mielec 0:3 (22:25, 22:25, 13:25) Impel Gwardia Wrocław
30.12.2011 Pałac Bydgoszcz 3:2 (21:25, 17:25, 25:23, 25:19, 15:11) Budowlani Łódź
13. kolejka
04.01.2012 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (26:24, 25:20, 25:22) Atom Trefl Sopot
04.01.2012 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:20, 25:19) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
04.01.2012 Budowlani Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:16) Stal Mielec
04.01.2012 Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:20, 25:21) PTPS Piła
04.01.2012 Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:20, 25:17, 25:18) AZS Białystok
14. kolejka
07.01.2012 Impel Gwardia Wrocław 0:3 (13:25, 25:27, 21:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
07.01.2012 PTPS Piła 2:3 (26:28, 25:19, 18:25, 25:15, 12:15) BKS Aluprof Bielsko-Biała
07.01.2012 AZS Białystok 3:0 (25:13, 25:16, 25:20) Budowlani Łódź
08.01.2012 Atom Trefl Sopot 3:0 (25:15, 25:18, 25:21) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
09.01.2012 Stal Mielec 0:3 (18:25, 19:25, 17:25) Pałac Bydgoszcz
15. kolejka
14.01.2012 Stal Mielec 2:3 (24:26, 22:25, 25:21, 25:18, 5:15) PTPS Piła
14.01.2012 Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:17, 25:23) AZS Białystok
14.01.2012 Budowlani Łódź 1:3 (21:25, 27:25, 18:25, 19:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
14.01.2012 Impel Gwardia Wrocław 1:3 (27:25, 24:26, 23:25, 22:25) Atom Trefl Sopot
15.01.2012 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (28:26, 25:23, 25:19) BKS Aluprof Bielsko-Biała
16. kolejka
21.01.2012 PTPS Piła 3:0 (25:23, 25:22, 25:23) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
21.01.2012 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:17, 25:13, 25:17) Pałac Bydgoszcz
21.01.2012 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (16:25, 25:18, 25:21, 17:25, 15:11) Impel Gwardia Wrocław
21.01.2012 Atom Trefl Sopot 3:1 (24:26, 25:20, 25:14, 25:18) Budowlani Łódź
21.01.2012 AZS Białystok 3:0 (25:23, 25:14, 25:20) Stal Mielec
17. kolejka
04.02.2012 Stal Mielec 0:3 (13:25, 20:25, 19:25) Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
04.02.2012 Impel Gwardia Wrocław 3:1 (25:20, 22:25, 25:15, 25:23) Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
05.02.2012 Budowlani Łódź 3:0 (25:20, 25:18, 25:22) BKS Aluprof Bielsko-Biała
05.02.2012 Atom Trefl Sopot 3:2 (23:25, 25:19, 25:16, 23:25, 15:10) Pałac Bydgoszcz
06.02.2012 AZS Białystok 0:3 (17:25, 17:25, 21:25) PTPS Piła
18. kolejka
11.02.2012 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 25:22) Budowlani Łódź
11.02.2012 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 (25:18, 26:24, 25:18) AZS Białystok
11.02.2012 PTPS Piła 3:2 (25:14, 25:16, 16:25, 21:25, 15:9) Impel Gwardia Wrocław
12.02.2012 Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:21, 21:25, 26:28, 18:25) BKS Aluprof Bielsko-Biała
12.02.2012 Stal Mielec 1:3 (15:25, 25:21, 12:25, 19:25) Atom Trefl Sopot

TabelaEdytuj

Lp.
Drużyna
Pkt
Mecze Rodzaj wyniku Sety Małe punkty
M
W
P
3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 S
wyg.
prz.
stos.
zdob.
str.
stos.
1 Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 45 18 15 3 11 3 1 1 1 1 62 48 14 3.43 1461 1221 1.2
2 Atom Trefl Sopot 43 18 15 3 6 7 2 0 1 2 66 46 20 2.3 1555 1317 1.18
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 34 18 12 6 5 5 2 0 4 2 67 40 27 1.48 1527 1411 1.08
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 33 18 12 6 1 7 4 1 2 3 73 40 33 1.21 1619 1605 1.01
5 KS Pałac Bydgoszcz 26 18 8 10 5 1 2 4 3 3 70 35 35 1 1480 1496 0.99
6 PTPS Piła 22 18 7 11 3 1 3 4 1 6 70 30 40 0.75 1414 1478 0.96
7 Organika Budowlani Łódź 21 18 7 11 4 1 2 2 6 3 69 31 38 0.82 1447 1528 0.95
8 Impel Gwardia Wrocław 21 18 6 12 3 2 1 4 3 5 69 29 40 0.73 1455 1515 0.96
9 AZS Białystok 14 18 5 13 2 0 3 2 2 9 66 21 45 0.47 1344 1490 0.9
10 Stal Mielec 11 18 3 15 1 1 1 3 5 7 68 20 48 0.42 1346 1587 0.85

Źródło: http://wyniki.siatka.org/ligi-polskie/2011-2012/plusliga-kobiet/runda-zasadnicza/all
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Punktacja: 3:0 i 3:1 - 3 pkt; 3:2 - 2 pkt; 2:3 - 1 pkt; 1:3 i 0:3 - 0 pkt

     play-off

     play-out

Play-offEdytuj

I rundaEdytuj

(do 2 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
14.02.2012 Gwardia Wrocław 2:3 Muszynianka Muszyna 25:20, 17:25, 25:17, 20:25, 11:15
17.02.2012 Muszynianka Muszyna 3:2 Gwardia Wrocław 25:22, 20:25, 25:15, 20:25, 15:9
14.02.2012 Budowlani Łódź 0:3 Trefl Sopot 8:25, 17:25, 15:25
17.02.2012 Trefl Sopot 3:0 Budowlani Łódź 25:14, 25:20, 26:24
14.02.2012 PTPS Piła 2:3 MKS Dąbrowa Górnicza 21:25, 25:21, 17:25, 25:19, 10:15
17.02.2012 MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 PTPS Piła 25:18, 25:17, 25:22
14.02.2012 Pałac Bydgoszcz 0:3 BKS Bielsko-Biała 17:25, 16:25, 27:29
17.02.2012 BKS Bielsko-Biała 3:0 Pałac Bydgoszcz 25:21, 25:14, 25:15

II rundaEdytuj

Mecze o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
26.02.2012 Muszynianka Muszyna 3:2 BKS Bielsko-Biała 25:23, 25:17, 23:25, 27:29, 15:13
27.02.2012 Muszynianka Muszyna 3:0 BKS Bielsko-Biała 25:16, 25:17, 28:26
04.03.2012 BKS Bielsko-Biała 1:3 Muszynianka Muszyna 12:25, 29:27, 23:25, 14:25
25.02.2012 Trefl Sopot 1:3 MKS Dąbrowa Górnicza 25:11, 21:25, 18:25, 22:25
26.02.2012 Trefl Sopot 3:2 MKS Dąbrowa Górnicza 25:20, 25:27, 25:27, 25:13, 15:12
03.03.2012 MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 Trefl Sopot 25:21, 25:21, 25:15
04.03.2012 MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 Trefl Sopot 17:25, 15:25, 19:25
10.03.2012 Trefl Sopot 3:2 MKS Dąbrowa Górnicza 25:13, 22:25, 23:25, 25:22, 15:13

Mecze o miejsca 5-8
(do 2 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
26.02.2012 Gwardia Wrocław 3:1 Pałac Bydgoszcz 26:24, 18:25, 25:22, 25:21
03.03.2012 Pałac Bydgoszcz 0:3 Gwardia Wrocław 18:25, 19:25, 17:25
25.02.2012 Budowlani Łódź 1:3 PTPS Piła 18:25, 22:25, 25:21, 24:26
03.03.2012 PTPS Piła 3:1 Budowlani Łódź 25:18, 19:25, 25:19, 28:26

III rundaEdytuj

Mecze o 5. miejsce
(do 2 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
17.03.2012 Gwardia Wrocław 1:3 PTPS Piła 25:27, 25:13, 23:25, 23:25
25.03.2012 PTPS Piła 0:3 Gwardia Wrocław 15:25, 20:25, 20:25
26.03.2012 PTPS Piła 0:3 Gwardia Wrocław 19:25, 17:25, 10:25
Mecze o 3. miejsceEdytuj

(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
18.03.2012 MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 BKS Bielsko-Biała 22:25, 25:22, 25:21, 25:19
19.03.2012 MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 BKS Bielsko-Biała 23:25, 20:25, 25:15, 25:13, 15:12
24.03.2012 BKS Bielsko-Biała 2:3 MKS Dąbrowa Górnicza 25:13, 23:25, 13:25, 25:18, 7:15
FinałEdytuj

(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
19.03.2012 Muszynianka Muszyna 3:0 Trefl Sopot 25:20, 25:21, 25:21
20.03.2012 Muszynianka Muszyna 1:3 Trefl Sopot 25:19, 20:25, 20:25, 23:25
26.03.2012 Trefl Sopot 3:0 Muszynianka Muszyna 25:22, 25:22, 26:24
27.03.2012 Trefl Sopot 3:2 Muszynianka Muszyna 25:22, 25:27, 25:27, 25:13, 15:11

Play-outEdytuj

(do 4 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
18.02.2012 Stal Mielec 3:0 AZS Białystok 25:22, 25:18, 25:19
25.02.2012 AZS Białystok 2:3 Stal Mielec 25:23, 23:25, 19:25, 26:24, 9:15
26.02.2012 AZS Białystok 3:2 Stal Mielec 27:25, 25:19, 24:26, 20:25, 15:12
03.03.2012 Stal Mielec 3:0 AZS Białystok 31:29, 25:23, 25:23
04.03.2012 Stal Mielec 1:3 AZS Białystok 20:25, 25:23, 22:25, 19:25
10.03.2012 AZS Białystok 3:1 Stal Mielec 25:20, 25:20, 25:27, 25:21
11.03.2012 AZS Białystok 3:2 Stal Mielec 25:20, 21:25, 25:22, 21:25, 15:9

Baraż o LSKEdytuj

(do 3 zwycięstw)

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
21.04.2011 AZS Białystok 3:1 Piecobiogaz Murowana Goślina 31:29, 26:24, 21:25, 25:15
22.04.2011 AZS Białystok 3:0 Piecobiogaz Murowana Goślina 25:23, 25:13, 25:19
28.04.2011 Piecobiogaz Murowana Goślina 1:3 AZS Białystok 13:25, 21:25, 25:19, 18:25

Klasyfikacja końcowaEdytuj

SkładyEdytuj

MKS Muszynianka Fakro Muszyna
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Anna Werblińska 178 przyjmująca
2   Mariola Zenik 175 libero
3   Rachel Rourke 192 atakująca
4   Caroline Wensink 187 środkowa
5   Magdalena Piątek 182 atakująca
6   Agnieszka Bednarek-Kasza 185 środkowa
7   Joanna Kaczor 191 atakująca
8   Paulina Gajewska 170 libero
9   Agnieszka Rabka 178 rozgrywająca
11   Kinga Kasprzak 188 przyjmująca
12   Milena Radecka 178 rozgrywająca
13   Katarzyna Gajgał 191 środkowa
17   Vesna Đurisić 187 środkowa
18   Debby Stam-Pilon 186 przyjmująca
  Bogdan Serwiński I trener
  Ryszard Litwin II trener
PTPS Piła
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Monika Naczk 187 środkowa
2   Joanna Kuligowska 180 przyjmująca
4   Emilia Kajzer 181 rozgrywająca
5   Lecia Brown 178 środkowa
6   Monika Martałek 186 środkowa
7   Veronika Hudima 185 atakująca
8   Anna Kaczmar 181 rozgrywająca
9   Daria Paszek 186 przyjmująca
10   Natalia Krawulska 179 przyjmująca
11   Katarzyna Wysocka 184 libero
12   Agnieszka Kosmatka 188 atakująca
16   Martyna Tracz 170 libero
  Mirosław Zawieracz I trener
  Dominik Kwapisiewicz II trener
Organika Budowlani Łódź
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Hélène Rousseaux 188 przyjmująca
2   Katarzyna Ciesielska 172 libero
3   Karolina Kosek 183 przyjmująca
4   Anita Kwiatkowska 184 atakująca
5   Ewelina Mikołajewska 182 przyjmująca
6   Dominika Golec 188 środkowa
7   Katarzyna Bryda 181 przyjmująca
8   Marta Wójcik 183 rozgrywająca
9   Katarzyna Mróz 195 środkowa
10   Joanna Mirek 186 atakująca
13   Matea Ikić 185 przyjmująca
14   Luana de Paula 193 środkowa
17   Ana Grbac 187 rozgrywająca
  Mauro Masacci I trener
Pałac Bydgoszcz
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
3   Mayvelis Martinez Adlum 182 przyjmująca
4   Magdalena Mazurek 181 rozgrywająca
5   Patrycja Polak 182 przyjmująca
6   Anna Grejman 183 przyjmująca
7   Julija Szełuchina 192 środkowa
8   Emilia Mucha 186 przyjmująca
10   Ewelina Krzywicka 175 przyjmująca
11   Zuzanna Czyżnielewska 185 atakująca
12   Justyna Sosnowska 187 środkowa
13   Marta Kuehn-Jarek 167 libero
14   Marta Biedziak 173 rozgrywająca
17   Natalija Zemcowa 187 środkowa
  Rafał Gąsior I trener
  Dawid Pawlik II trener
BKS Aluprof Bielsko-Biała
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Alexis Crimes 191 środkowa
3   Karolina Ciaszkiewicz 183 przyjmująca
4   Gabriela Wojtowicz 199 środkowa
5   Joanna Frąckowiak 185 przyjmująca
6   Joanna Wołosz 181 rozgrywająca
7   Liesbet Vindevoghel 189 przyjmująca
8   Klaudia Kaczorowska 183 przyjmująca
9   Agata Sawicka 181 libero
10   Sylwia Pelc 189 środkowa
12   Natalia Bamber-Laskowska 186 atakująca
13   Tamari Miyashiro 170 libero
14   Magdalena Banecka 173 libero
15   Cassidy Lichtman 185 rozgrywająca
18   Koleta Łyszkiewicz 193 przyjmująca
  Mariusz Wiktorowicz I trener
  Jacek Skulski II trener
MKS Dąbrowa Górnicza
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Katarzyna Urban 182 przyjmująca
2   Charlotte Leys 184 przyjmująca
3   Aleksandra Liniarska 188 środkowa
4   Natalia Kurnikowska 185 przyjmująca
5   Dorota Ściurka 180 przyjmująca
6   Frauke Dirickx 186 rozgrywająca
7   Natalia Nuszel 180 przyjmująca
8   Katarzyna Zaroślińska 187 atakująca
9   Małgorzata Lis 185 środkowa
10   Krystyna Strasz 165 libero
11   Magdalena Śliwa 174 rozgrywająca
12   Izabela Żebrowska 189 atakująca
16   Elżbieta Skowrońska 183 przyjmująca
17   Ivana Plchotová 192 środkowa
  Waldemar Kawka I trener
  Leszek Rus II trener
AZS Białystok
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
2   Małgorzata Właszczuk 180 przyjmująca
3   Małgorzata Cieśla 186 atakująca
5   Joanna Szeszko 182 przyjmująca
6   Dominika Sieradzan 180 przyjmująca
8   Anna Łozowska 184 środkowa
9   Channon Thompson 180 przyjmująca
10   Ewa Cabajewska 176 rozgrywająca
11   Dominika Kuczyńska 196 środkowa
12   Aleksandra Kruk 181 przyjmująca
13   Sinead Jack 190 środkowa
14   Lucie Mühlsteinová 181 rozgrywająca
15   Ksienija Sizowa 183 przyjmująca
16   Agata Durajczyk 170 libero
17   Jelena Kowalenko 190 przyjmująca
  Czesław Tobolski I trener
  Uładzimir Wiarciełka II trener
Stal Mielec
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Urszula Bejga 197 środkowa
2   Marzena Wilczyńska 181 przyjmująca
3   Sylwia Pycia 189 środkowa
4   Mariola Barszcz 164 libero
5   Magdalena Sadowska 184 atakująca
6   Marta Szymańska 178 rozgrywająca
8   Monika Malicka 185 środkowa
9   Kateřina Kočiová 185 przyjmująca
10   Dorota Pykosz 180 środkowa
11   Agata Babicz 170 przyjmująca
13   Paulina Szpak 186 rozgrywająca
15   Rita Liliom 183 przyjmująca
16   Iwona Kandora 185 uniwersalna
  Adam Grabowski I trener
  Jacek Wiśniewski II trener
Impel Gwardia Wrocław
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
1   Arielle Wilson 191 środkowa
2   Katarzyna Mroczkowska 182 atakująca
3   Anna Witczak 182 przyjmująca
4   Marta Sobolska 180 przyjmująca
5   Aleksandra Folta 182 przyjmująca
6   Monika Czypiruk 186 atakująca
7   Ewa Matyjaszek 176 rozgrywająca
8   Aleksandra Krzos 181 libero
9   Katarzyna Jaszewska 181 przyjmująca
10   Bogumiła Pyziołek 180 przyjmująca
11   Dorota Medyńska 168 libero
12   Marta Haładyn 179 rozgrywająca
13   Milena Rosner 180 przyjmująca
15   Dominika Sobolska 191 środkowa
16   Zuzanna Efimienko 197 środkowa
  Rafał Błaszczyk I trener
  Mariusz Dutkiewicz II trener
Atom Trefl Sopot
Numer Nazwisko Wzrost Pozycja
4   Izabela Bełcik 185 rozgrywająca
16   Dorota Wilk 178 rozgrywająca
  Anita Kwiatkowska 184 atakująca
  Mariola Zenik 175 libero
  Dorota Pykosz 180 środkowa
  Anna Podolec 193 przyjmująca
8   Klaudia Kaczorowska 183 przyjmująca
  Justyna Łukasik 187 środkowa
  Kenia Carcasés Opón 189 przyjmująca
  Rachel Rourke 192 przyjmujący
  Magdalena Kuziak 159 libero
  Natalia Gajewska 179 rozgrywająca
  Jerzy Matlak I trener
  Adam Grabowski II trener

TransferyEdytuj

Zobacz teżEdytuj