Polska na Letniej Uniwersjadzie 2017

Polska na Letniej Uniwersjadzie 2017 liczyła 180 zawodników w 13 dyscyplinach w 150 konkurencjach. Zdobyła 25 medali, zajmując jedenastą pozycję w tabeli medalowej, a ósme w punktowej[1].

Polska na Letniej Uniwersjadzie 2017
Polska
Kod FISU

POL

Letnia Uniwersjada 2017
Tajpej
Liczba zawodników

180 w 150 konkurencjach w 13 dyscyplinach

Medale
Pozycja: 11.
Złoto
7
Srebro
9
Brąz
9
Razem
25

Wszystkie medale MedaleEdytuj

Medal Zawodnik Sport Konkurencja Data
  Aleksandra Zamachowska   Szermierka Szpada indywidualnie 0000-08-24 24 sierpnia(dts) br
  Paweł Fajdek   Lekkoatletyka Rzut młotem 0000-08-24 24 sierpnia(dts) br
  Małgorzata Hołub   Lekkoatletyka Bieg na 400 metrów 0000-08-25 25 sierpnia(dts) br
  Marcelina Witek   Lekkoatletyka Rzut oszczepem 0000-08-25 25 sierpnia(dts) br
  Malwina Kopron   Lekkoatletyka Rzut młotem 0000-08-26 26 sierpnia(dts) br
  Krystian Zalewski   Lekkoatletyka 3000 m z przeszkodami 0000-08-27 27 sierpnia(dts) br
  Małgorzata Hołub
Iga Baumgart
Patrycja Wyciszkiewicz
Justyna Święty
Aleksandra Gaworska*
Martyna Dąbrowska*
  Lekkoatletyka Sztafeta 4 × 400 metrów 0000-08-27 27 sierpnia(dts) br
  Kamila Pytka   Szermierka Szpada indywidualnie 0000-08-20 20 sierpnia(dts) br
  Kacper Majchrzak   Pływanie 200 m stylem dowolnym 0000-08-22 22 sierpnia(dts) br
  Konrad Bukowiecki   Lekkoatletyka Pchnięcie kulą 0000-08-23 23 sierpnia(dts) br
  Aleksandra Kowalczuk   Taekwondo +73 kg 0000-08-24 24 sierpnia(dts) br
  Kacper Majchrzak   Pływanie 100 m stylem dowolnym 0000-08-24 24 sierpnia(dts) br
  Joanna Linkiewicz   Lekkoatletyka 400 m przez płotki 0000-08-25 25 sierpnia(dts) br
  Patrycja Adamkiewicz
Aleksandra Krzemieniecka
Magdalena Leporowska
Hanna Okoniewska
  Taekwondo Kyorugi drużynowo 0000-08-24 24 sierpnia(dts) br
  Klaudia Kardasz   Lekkoatletyka Pchnięcie kulą 0000-08-27 27 sierpnia(dts) br
  Kamila Ciba
Agata Forkasiewicz
Małgorzata Kołdej
Karolina Zagajewska
Ewa Ochocka*
  Lekkoatletyka Sztafeta 4 × 100 metrów 0000-08-27 27 sierpnia(dts) br
  Filip Broniszewski   Szermierka Szpada indywidualnie 0000-08-21 21 sierpnia(dts) br
  Kamila Pytka
Barbara Rutz
Martyna Swatowska
Aleksandra Zamachowska
  Szermierka Szpada drużynowo 0000-08-23 23 sierpnia(dts) br
  Julia Chrzanowska
Martyna Jelińska
Hanna Łyczbińska
Julia Walczyk
  Szermierka Floret drużynowo 0000-08-24 24 sierpnia(dts) br
  Bartosz Kołecki   Taekwondo −87 kg 0000-08-25 25 sierpnia(dts) br
  Rafał Omelko   Lekkoatletyka Bieg na 400 metrów 0000-08-25 25 sierpnia(dts) br
  Joanna Fiodorow   Lekkoatletyka Rzut młotem 0000-08-26 26 sierpnia(dts) br
  Krzysztof Pielowski   Pływanie 10 km na otwartym akwenie 0000-08-27 27 sierpnia(dts) br
  Damian Czykier   Lekkoatletyka 110 m przez płotki 0000-08-27 27 sierpnia(dts) br
  Paulina Guba   Lekkoatletyka Pchnięcie kulą 0000-08-27 27 sierpnia(dts) br

*Biegały w eliminacjach

BadmintonEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik 1/64 finału 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Mateusz Biernacki Wolny los   Igarashi
0–2
Nie zakwalifikował się 47.
Krzysztof Jakowczuk Wolny los   Hsu
0–2
Nie zakwalifikował się 64.
Mateusz Świerczyński   Ngo
1–2
Nie zakwalifikował się 71.
Mateusz Biernacki
Przemysław Szydłowski
  Weerasuriya / Galbada Liyanage
2–0
  Tamate / Mitsuhashi
0–2
Nie zakwalifikowali się 22.
Kobiety
Zawodniczka 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Joanna Stanisz   Lee
0–2
Nie zakwalifikowała się 55.
Magdalena Witek
Kornelia Marczak
  Garin / Ochoa
2–0
  Lim / Sun
2–0
  Chumnibannakarn / Chatupornkarnchana
0–2
Nie zakwalifikowały się 11.
Mikst
Zawodnik 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Krzysztof Jakowczuk
Kornelia Marczak
  Flis / Stankovič
2–0
  Bohara / Giri
2–0
  Wang / Lee
0–2
Nie zakwalifikowali się 9.
Przemysław Szydłowski
Magdalena Witek
  Chavez / Pechera
2–1
  Kuzniecow / Jewgienowa
2–0
  Primarahmanto Puter / Mahmudin
0–2
Nie zakwalifikowali się 14.
Drużynowo
Zawodnik Faza grupowa o miejsca 9-16 o miejsca 9-12 o miejsce 9 Pozycja
Mateusz Biernacki
Krzysztof Jakowczuk
Kornelia Marczak
Joanna Stanisz
Przemysław Szydłowski
Mateusz Świerczyński
Magdalena Witek
  Bhutan
Khando
Rai
Yangchen
Wangmo
5–0
  Japonia
Kashihara
Kato
Kawabata
Mitsuhashi
Miyaura
Nishimoto
Ozeki
Shimoda
0–5
  Sri Lanka
Ambegoda
Galbada Liyanage
Hendahewa
Manimel Wadu
Sirimannage
Weerasuriya
3–1
  Australia
D. Fan
S. Fan
Ho
Lam
Selladurai
Tam
Vuong
3–0
  Indonezja
Baariq
Budiharti
Dhanriano
Mahmudin
Primarahmanto Puter
Salsabila
Sudrajat
Surya
0–3
10.

JudoEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Repasaże Finał / 3. miejsce Pozycja
Adrian Wala –60 kg   Zaparita
10–0
  Yang
0–10
  Leranoz
1–0
  Rahima
0–10
Nie zakwalifikował się
Patryk Wawrzyczek –66 kg   Lutfillaev
0–0
  van Harten
0–0
Nie zakwalifikował się
Wiktor Mrówczyński –73 kg   Merheb
11–0
  Vəliyev
0–1
  Amandeep
10–0
  Szajmierdienow
0–1
Nie zakwalifikował się
Jakub Kubieniec –81 kg   Droux
11–1
  Lee
0–10
  Czerkaj
1–0
  Mikuckis
12–0
  Gutsche
0–10
Nie zakwalifikował się 7.
Patryk Ciechomski –90 kg   Salvador
2–0
  Gwak
0–2
  Beljić
1–0
  Dūda
0–1
Nie zakwalifikował się
Tomasz Domański –100 kg   Hadolin
11–0
  El Chaer
10–0
  Iida
0–11
  Kumrić
1–0
  Gouveia de Souza
11–0
  Biłałow
0–12
Nie zakwalifikował się 5.
Kamil Grabowski +100 kg   Bołdpuriew
10–0
  Ju
1–10
  Bouhbal
12–0
  Ouchani
3–0
  Braczew
0–10
5.
Kamil Grabowski open   Orazbajew
0–1
Nie zakwalifikował się
Patryk Ciechomski
Tomasz Domański
Kamil Grabowski
Jakub Kubieniec
Wiktor Mrówczyński
Adrian Wala
Patryk Wawrzyczek
drużynowo Wolny los   Algieria
Bennaceur
Bougueroua
Kacimi
Ladj
Mechemache
3–2
  Rosja
Abdulżaliłow
Braczew
Edijew
Łappinagow
Retinskij
0–5
  Estonia
Duran
Kuusik
Mettis
Seppa
5–0
  Brazylia
Fuzita
Isquierdo da Silva
Kanemoto das Neves
Silva Assis
Taranto Panini
5.
Kobiety
Zawodniczka Konkurencja 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Repasaże Finał Pozycja
Joanna Stankiewicz –48 kg   Awitan
10–0
  Jeong
0–10
  Zegers
10–0
  Galbadrakh
0–11
Nie zakwalifikowała się 7.
Arleta Podolak –57 kg   Karasajkizi
1–0
  Keliger
1–10
Nie zakwalifikowała się
Urszula Hofman –70 kg   Podelenczki
1–0
  Chianca Timo
0–10
  Paissoni
0–10
Nie zakwalifikowała się
Paula Kułaga –78 kg   Babincewa
0–10
  Marín Flórez
11–0
  Ziech
0–1
Nie zakwalifikowała się 7.
Anna Załęczna +78 kg   Šutalo
0–2
Nie zakwalifikowała się
Anna Załęczna open   Tsai
12–0
  Gasparian
0–10
  Erdenebileg
11–0
  Jacinto Daniel
0–11
Nie zakwalifikowała się 7.
Urszula Hofman
Paula Kułaga
Arleta Podolak
Joanna Stankiewicz
drużynowo Wolny los   Chorwacja
Babić
Blagojević
Matijević
Šikić
Šutalo
0–5
Nie zakwalifikowały się

KoszykówkaEdytuj

Kobiety
Reprezentacja Faza grupowa o miejsca 9-16 o miejsca 13-16 o 13 miejsce Pozycja
  Polska   Czechy
52–57
  Stany Zjednoczone
53–102
  Uganda
88–57
  Argentyna
66–70
  Korea Południowa
79–56
  Chile
66–52
13.
Numer Zawodniczka
1 Stępień, AgataAgata Stępień
2 Rembiszewska, AmaliaAmalia Rembiszewska
4 Sklepowicz, ZuzannaZuzanna Sklepowicz
5 Bujniak, SylwiaSylwia Bujniak
6 Ossowska, JowitaJowita Ossowska
7 Naczk, MonikaMonika Naczk
8 Marciniak, DariaDaria Marciniak
9 Podgórna, KamilaKamila Podgórna
11 Pisera, MagdalenaMagdalena Pisera
12 Szajtauer, MagdalenaMagdalena Szajtauer
14 Poboży, KarolinaKarolina Poboży
15 Jaworska, BeataBeata Jaworska

LekkoatletykaEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja Eliminacje (I runda) Eliminacje Półfinał Finał
Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Eryk Hampel 100 m 10,76 43. Q 10,74 26. Nie zakwalifikował się
Przemysław Słowikowski 10,65 35. Nie zakwalifikował się
Piotr Mitka 200 m 21,68 25. Nie zakwalifikował się
Artur Zaczek 21,48 18. Q 21,64 18. Nie zakwalifikował się
Rafał Omelko 400 m 46,77 1. Q 46,73 10. Q 45,56  
Kajetan Duszyński 47,57 16. Q 46,30 4. Q 46,50 4.
Artur Kuciapski 800 m 1:52,44 28. Q 1:48,36 4. Q 1:47,69 5.
Michał Rozmys 1:51,08 9. Q 1:48,71 7. Nie zakwalifikował się
Mateusz Borkowski 1500 m 3:45,29 6. q 3:50,99 12.
Grzegorz Kalinowski 3:49,14 17. Q 3:44,57 4.
Krystian Zalewski 3000 m z przeszkodami 8:35,88  
Damian Czykier 110 m przez płotki 14,30 13. Q 13,57 1. Q 13,56  
Patryk Dobek 400 m przez płotki 50,14 2. Q 49,77 6. Q 49,51 5.
Eryk Hampel
Przemysław Słowikowski
Artur Zaczek
Grzegorz Zimniewicz
4 × 100 m Zdyskwalifikowani Nie zakwalifikował się
Andrzej Jaros
Dariusz Kowaluk
Rafał Omelko
Michał Pietrzak
4 × 400 m Nie ukończyli Nie zakwalifikowali się
Zawodnik Konkurencja Kwalifikacje Finał
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Norbert Kobielski skok wzwyż 2,15 1. q 2,15 10.
Mateusz Jerzy skok o tyczce Niesklasyfikowany Nie zakwalifikował się
Robert Sobera Niesklasyfikowany Nie zakwalifikował się
Konrad Bukowiecki pchnięcie kulą 19,95 3. Q 20,16  
Jakub Szyszkowski 19,98 2. Q 19,87 5.
Bartłomiej Stój rzut dyskiem Niesklasyfikowany Nie zakwalifikował się
Paweł Fajdek rzut młotem 67,97 7. Q 79,16  
Hubert Chmielak rzut oszczepem 66,50 23. Nie zakwalifikował się
Marcin Krukowski 77,28 5. Q 79,38 5.
Kobiety
Zawodniczka Konkurencja Preeliminacje Eliminacje Półfinał Finał
Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Kamila Ciba 100 m 11,86 18. Q 12,04 29. Nie zakwalifikowała się
Karolina Zagajewska 11,66 8. Q 11,82 16. q 11,97 15. Nie zakwalifikowała się
Agata Forkasiewicz 200 m 23,68 2. Q 24,10 12. Nie zakwalifikowała się
Małgorzata Kołdej 24,13 13. Q 24,43 18. Nie zakwalifikowała się
Iga Baumgart 400 m 54,35 11. Q 52,25 5. q 52,46 6.
Małgorzata Hołub 54,49 14. Q 51,88 1. Q 51,76  
Paulina Mikiewicz-Łapińska 800 m 2:11,43 19. Q 2:03,21 6. q 2:04,19 7.
Martyna Galant 1500 m 4:19,31 5. Q 4:20,90 4.
Paulina Kaczyńska 5000 m 15:58,48 5.
Matylda Kowal 3000 m z przeszkodami 10:23,47 10.
Karolina Kołeczek 100 m przez płotki 13,42 3. Q 13,48 5. Q 13,31 4.
Aleksandra Gaworska 400 m przez płotki 57,53 2. Q 57,25 4.
Joanna Linkiewicz 57,74 4. Q 55,90  
Kamila Ciba
Agata Forkasiewicz
Małgorzata Kołdej
Karolina Zagajewska
4 × 100 m 44,10 1. Q 44,19  
Iga Baumgart
Martyna Dąbrowska
Aleksandra Gaworska
Małgorzata Hołub
Justyna Święty
Patrycja Wyciszkiewicz
4 × 400 m 3:32,62 2. Q 3:26,75  
Zawodniczka Konkurencja Kwalifikacje Finał
Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Kamila Przybyła skok o tyczce 4,00 1. Q 4,10 8.
Justyna Śmietanka 4,00 1. Q 4,30 5.
Paulina Guba pchnięcie kulą 17,36 4. q 17,76  
Klaudia Kardasz 17,23 5. q 17,90  
Lidia Augustyniak rzut dyskiem 53,14 10. q 52,91 9.
Daria Zabawska 55,43 7. Q 56,58 4.
Joanna Fiodorow rzut młotem 67,23 3. Q 71,33  
Malwina Kopron 73,01 1. Q 76,85  
Marcelina Witek rzut oszczepem 57,71 4. q 63,31  

ŁucznictwoEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja Runda rankingowa 1/48 finału 1/24 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Maciej Fałdziński łuk klasyczny indywidualnie 602 (62.)   Teo
6–4
  Machnienko
3–7
Nie zakwalifikował się 33.
Adam Jurzak 616 (54.)   Hlahůlek
4–6
Nie zakwalifikował się 57.
Kacper Sierakowski 657 (15.) Wolny los   McMenamy
6–0
  Rosli
6–2
  Kim
4–6
Nie zakwalifikował się 9.
Łukasz Przybylski łuk bloczkowy indywidualnie 679 (32.)   Aman
140914010
Nie zakwalifikował się 33.
Maciej Fałdziński
Adam Jurzak
Kacper Sierakowski
łuk klasyczny drużynowo 1875 (15.)   Chińskie Tajpej
Wei
Deng
Peng
4–5
Nie zakwalifikowali się 9.
Kobiety
Zawodniczka Konkurencja Runda rankingowa 1/48 finału 1/24 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Joanna Rząsa łuk klasyczny indywidualnie 629 (18.) Wolny los   Kasak
6–0
  Pawliczenko
6–4
  Lee
0–6
Nie zakwalifikowała się 9.
Magdalena Śmiałkowska 490 (55.)   Chomapoy
2–6
Nie zakwalifikowała się 57.
Sylwia Zyzańska 652 (6.) Wolny los   Gibilaro
6–0
  Miyaki
3–7
Nie zakwalifikowała się 9.
Marija Szkolna łuk bloczkowy indywidualnie 672 (22.)   Christina
142–139
  Vermeulen
140–136
  Sawienkowa
143–140
  Chen
142–146
Nie zakwalifikowała się 5.
Joanna Rząsa
Magdalena Śmiałkowska
Sylwia Zyzańska
łuk klasyczny drużynowo 1771 (12.)   Ukraina
Choczyna
Pawliczenko
Siczenikowa
0–6
Nie zakwalifikowały się 9.
Mikst
Zawodnik Konkurencja Runda rankingowa 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Sylwia Zyzańska
Kacper Sierakowski
łuk klasyczny 1309 (4.)   Longová / Hurban
6–0
  Valencia Trujillo / Nevárez Cárdenas
1–5
Nie zakwalifikowali się 8.
Marija Szkolna
Łukasz Przybylski
łuk bloczkowy 1351 (11.)   Blazek / Keller
148–146
  Bostan / Elmaağaçlı
144–155
Nie zakwalifikowali się 8.

PływanieEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Konrad Czerniak 50 m stylem dowolnym 22,37 7. Q 22,32 8. Q 22,41 8.
Filip Wypych 22,73 19. Nie zakwalifikował się
Kacper Majchrzak 100 m stylem dowolnym 49,48 7. Q 48,68 2. Q 48,38  
Paweł Sendyk 50,83 34. Nie zakwalifikował się
Kacper Majchrzak 200 m stylem dowolnym 1:49,46 5. Q 1:47,91 4. Q 1:46,19  
Mateusz Wysoczyński 1:50,61 18. Nie zakwalifikował się
Krzysztof Pielowski 1500 m stylem dowolnym 15:24,04 10. Nie zakwalifikował się
Rafał Bugdol 50 m stylem grzbietowym 26,06 23. Nie zakwalifikował się
Tomasz Polewka 25,25 5. Q 25,11 2. Q 25,18 5.
Rafał Bugdol 100 m stylem grzbietowym 56,87 33. Nie zakwalifikował się
Tomasz Polewka 55,72 15. Q 55,28 15. Nie zakwalifikował się
Marcin Stolarski 50 m stylem klasycznym 28,24 17. Nie zakwalifikował się
Filip Wypych 28,62 29. Nie zakwalifikował się
Marcin Stolarski 100 m stylem klasycznym 1:01,22 10. Q 1:01,14 8. Q 1:01,30 8.
Marcin Stolarski 200 m stylem klasycznym 2:19,89 38. Nie zakwalifikował się
Konrad Czerniak 50 m stylem motylkowym 23,97 9. Q 23,76 8. Q 23,62 5.
Michał Poprawa 24,50 29. Nie zakwalifikował się
Konrad Czerniak 100 m stylem motylkowym 53,16 11. Q 52,40 5. Q 52,00 4.
Michał Poprawa 53,00 8. Q 52,82 10. Nie zakwalifikował się
Michał Poprawa 200 m stylem motylkowym 1:59,40 12. Q Wycofał się Nie zakwalifikował się
Michał Poprawa 200 m stylem zmiennym 2:01,59 5. Q 2:01,09 6. Q 2:01,17 6.
Dawid Szwedzki 2:04,09 21. Nie zakwalifikował się
Dawid Szwedzki 400 m stylem zmiennym 4:18,43 4. Q 4:18,11 5.
Rafał Bugdol
Konrad Czerniak
Kacper Majchrzak
Paweł Sendyk
Mateusz Wysoczyński
4 × 100 m stylem dowolnym 3:17,83 5. Q 3:16,43 4.
Rafał Bugdol
Damian Goździk
Kacper Majchrzak
Michał Poprawa
Mateusz Wysoczyński
4 × 200 m stylem dowolnym 7:25,34 8. Q 7:17,54 5.
Konrad Czerniak
Kacper Majchrzak
Michał Poprawa
Tomasz Polewka
Marcin Stolarski
4 × 100 m stylem zmiennym 3:38,34 5. Q 3:36,34 4.
Krzysztof Pielowski 10 km na otwartym akwenie 1:55:19,6  
Kobiety
Zawodniczka Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Joanna Cieślak 50 m stylem dowolnym 27,29 36. Nie zakwalifikowała się
Anna Dowgiert 25,66 10. Q 25,68 13. Nie zakwalifikowała się
Joanna Cieślak 100 m stylem dowolnym 57,74 28. Nie zakwalifikowała się
Kalina Gralewska 56,86 21. Nie zakwalifikowała się
Joanna Cieślak 200 m stylem dowolnym 2:08,60 39. Nie zakwalifikowała się
Kalina Gralewska 2:05,13 29. Nie zakwalifikowała się
Milena Karpisz 400 m stylem dowolnym 4:21,14 20. Nie zakwalifikowała się
Justyna Burska 800 m stylem dowolnym 8:56,42 17. Nie zakwalifikowała się
Milena Karpisz 8:48,88 14. Nie zakwalifikowała się
Joanna Zachoszcz 1500 m stylem dowolnym 17:03,64 12. Nie zakwalifikowała się
Klaudia Naziębło 50 m stylem grzbietowym 29,39 19. Nie zakwalifikowała się
Alicja Tchórz 28,45 3. Q 28,39 4. Q 28,32 5.
Klaudia Naziębło 100 m stylem grzbietowym 1:02,04 17. Nie zakwalifikowała się
Alicja Tchórz 1:01,14 7. Q 1:01,25 9. Nie zakwalifikowała się
Klaudia Naziębło 200 m stylem grzbietowym 2:14,18 11 Q 2:15,86 15. Nie zakwalifikowała się
Alicja Tchórz 2:13,12 9. Q Wycofała się Nie zakwalifikowała się
Dominika Sztandera 50 m stylem klasycznym 31,49 4. Q 31,78 6. Q 2:12,47 6.
Dominika Sztandera 100 m stylem klasycznym 1:10,68 15. Q 1:11,56 16. Nie zakwalifikowała się
Anna Dowgiert 50 m stylem motylkowym 26,75 4. Q 26,40 3. Q 26,63 5.
Klaudia Naziębło 200 m stylem motylkowym 2:13,47 6. Q 2:11,95 8. Q 2:12,47 6.
Paula Żukowska 2:16,55 18. Nie zakwalifikowała się
Alicja Tchórz 200 m stylem zmiennym Nie wystartowała Nie zakwalifikowała się
Paula Żukowska 2:17,93 15. Q 2:17,24 13. Nie zakwalifikowała się
Paula Żukowska 400 m stylem zmiennym 4:48,55 11. Nie zakwalifikowała się
Joanna Cieślik
Anna Dowgiert
Kalina Gralewska
Dominika Sztandera
4 × 100 m stylem dowolnym 3:46,95 10. Nie zakwalifikowały się
Justyna Burska
Joanna Cieślak
Kalina Gralewska
Paula Żukowska
4 × 200 m stylem dowolnym Dyskwalifikacja Nie zakwalifikowały się
Anna Dowgiert
Klaudia Naziębło
Dominika Sztandera
Alicja Tchórz
4 × 100 m stylem zmiennym 4:07,52 6. Q 4:05,95 8.
Justyna Burska 10 km na otwartym akwenie Nie ukończyła
Joanna Zachoszcz 2:05:32,7 10.

Podnoszenie ciężarówEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja Rwanie Podrzut Dwubój
Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Szymon Rotnicki –69 kg 125 14. 149 13. 274 13.
Damian Szczepanik –85 kg 145 11. 180 6. 325 7.
Adrian Pawlicki –94 kg 145 14. 185 13. 330 13.
Przemysław Budek +105 kg 175 5. 210 6. 385 5.
Kobiety
Zawodniczka Konkurencja Rwanie Podrzut Dwubój
Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Monika Dzienis –63 kg 84 11. 94 19. 178 17.
Patrycja Piechowiak –69 kg 92 7. 110 13. 202 10.

Skoki do wodyEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja Eliminacje Półfinał Finał
Wynik Pozycja Wynik Pozycja Wynik Pozycja
Kacper Lesiak trampolina 1 m 208,75 24. Nie zakwalifikował się
Andrzej Rzeszutek 340,25 14. R Nie zakwalifikował się
Kacper Lesiak trampolina 3 m 313,05 25. Nie zakwalifikował się
Andrzej Rzeszutek 390,65 9. Q 396,00 11. Q 377,30 12.
Kacper Lesiak
Andrzej Rzeszutek
trampolina 3 m synchronicznie 353,40 7.
Polska klasyfikacja drużynowa 1693,60 8.

SzermierkaEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja Faza grupowa 1/64 finału 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Bartosz Cegielski floret indywidualnie 3–2 (28.)   Howhanesjan
15–6
  Czuczukało
9–15
Nie zakwalifikował się 26.
Ludwik de Bazelaire 1–5 (55.) Nie zakwalifikował się 55.
Jakub Surwiłło 2–4 (49.)   Marques
14–15
Nie zakwalifikował się 49.
Maxime Tarasiewicz 4–2 (22.)   Hercyk
8–15
Nie zakwalifikował się 34.
Maciej Bielec szpada indywidualnie 1–4 (75.) Nie zakwalifikował się 75.
Filip Broniszewski 4–2 (35.) Wolny los   Tychler
15–9
  Rubeš
15–13
  Pittet
15–13
  Turnau
15–8
  Bida
5–15
Nie zakwalifikował się  
Daniel Marcol 2–4 (71.)   Johnston Leyer
11–15
Nie zakwalifikował się 72.
Jan Wenglarczyk 4–2 (31.) Wolny los   Marchal
10–15
Nie zakwalifikował się 44.
Mikołaj Grzegorek szabla indywidualnie 2–3 (45)   D’Armiento
15–12
  Yıldırım
8–15
Nie zakwalifikował się 31.
Jakub Jaskot 1–4 (52)   Yıldırım
7–15
Nie zakwalifikował się 52.
Krzysztof Kaczkowski 0–5 (63) Nie zakwalifikował się 63.
Jakub Ociński 3–1 (31)   Fotouhi
11–15
Nie zakwalifikował się 39.
Bartosz Cegielski
Ludwik de Bazelaire
Jakub Surwiłło
Maxime Tarasiewicz
floret drużynowo   Hongkong
Chan
Choi
O
38–45
Nie zakwalifikowali się 9.
Maciej Bielec
Filip Broniszewski
Daniel Marcol
Jan Wenglarczyk
szpada drużynowo   Portugalia
Bartissol
Charreu
Rod
45–38
  Japonia
Kano
Narita
Yamada
29–31
Nie zakwalifikowali się 15.
Mikołaj Grzegorek
Jakub Jaskot
Krzysztof Kaczkowski
Jakub Ociński
szabla drużynowo   Węgry
Iliász
Péch
Puy
Szatmári
23–45
Nie zakwalifikowali się 10.
Kobiety
Zawodniczka Konkurencja Faza grupowa 1/64 finału 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał/o 3. miejsce Pozycja
Julia Chrzanowska floret indywidualnie 3–3 (39.)   Ondarts
15–7
  Cecchini
15–11
  Monaco
7–15
Nie zakwalifikowała się 16.
Martyna Jelińska 5–0 (3.) Wolny los   Xu
8–15
Nie zakwalifikowała się 18.
Hanna Łyczbińska 5–1 (6.) Wolny los   Cellerová
15–3
  Kreiss
9–15
Nie zakwalifikowała się 9.
Julia Walczyk 6–1 (1.) Wolny los   Calissi
11–15
Nie zakwalifikowała się 17.
Kamila Pytka szpada indywidualnie 4–2 (35.) Wolny los   VanBenthuysen
15–10
  Choi
15–8
  Foietta
9–7
  Song
9–8
  Panteljejewa
14–13
  Zamachowska
8–15
 
Barbara Rutz 6–6 (3.) Wolny los   Shiraishi
11–15
Nie zakwalifikowała się 33.
Martyna Swatowska 5–1 (13.) Wolny los   Hark
15–11
  Beżura
15–14
  Zamachowska
7–15
Nie zakwalifikowała się 10.
Aleksandra Zamachowska 4–2 (28.) Wolny los   Komarowa
15–11
  Shiraishi
15–11
  Swatowska
15–7
  Linde
15–5
  Marzani
15–10
  Pytka
15–8
 
Katarzyna Kędziora szabla indywidualnie 3–3 (29.)   Manunya
15–10
  Emura
11–15
Nie zakwalifikowała się 28.
Martyna Komisarczyk 5–1 (6.) Wolny los   Yoon
15–14
  Rifkiss
11–15
Nie zakwalifikowała się 10.
Marta Puda 3–3 (25.)   Navarria
13–15
Nie zakwalifikowała się 33.
Angelika Wątor 3–3 (30.)   Palmedo
15–8
  Mormile
11–15
Nie zakwalifikowała się 29.
Julia Chrzanowska
Martyna Jelińska
Hanna Łyczbińska
Julia Walczyk
floret drużynowo   Indie
Awati
Kajal
Patil
Sagolsem
45–18
  Chiny
Kang
Li
Xu
45–24
  Rosja
Alborowa
Jelesina
Pirjewa
39–40
  Węgry
Kondricz
Kreiss
Lupkovics
45–31
 
Kamila Pytka
Barbara Rutz
Martyna Swatowska
Aleksandra Zamachowska
szpada drużynowo Wolny los   Estonia
Hark
Paju
Salm
45–40
  Rosja
Chrapina
Komarowa
Ochotnikowa
41–40
  Ukraina
Beżura
Panteljejewa
Poczkałowa
38–45
  Francja
Candassamy
Épée
Louis Marie
45–36
 
Katarzyna Kędziora
Martyna Komisarczyk
Marta Puda
Angelika Wątor
szabla drużynowo   Iran
Bagherzadeh
Barzegar
Sazanjian
45–44
  Włochy
Ciaraglia
Mormile
Navarria
45–40
  Węgry
Katona
Márton
Mikulik
Záhonyi
36–45
  Francja
Gimalac
Quéroli
Rifkiss
Taillandie
44–45
4.

TaekwondoEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Mateusz Nowak –58 kg Wolny los   Melki
8–23
Nie zakwalifikował się 17.
Jarosław Mecmajer –63 kg Wolny los   Ałaljew
15–13
  Bağlar
20–13
  Guzman
3–17
Nie zakwalifikował się 5.
Jakub Posadzy –68 kg   Faraje
18–17
  Huang
4–25
Nie zakwalifikował się 17.
Mikołaj Szaferski –74 kg Wolny los   Dantas a Reis
11–13
Nie zakwalifikował się 17.
Karol Hołubowicz –80 kg   Fernandes
10–11
Nie zakwalifikował się 33.
Bartosz Kołecki –87 kg Wolny los   Šep
22–14
  Soumare
17–15
  Lee
6–13
Nie zakwalifikował się  
Karol Hołubowicz
Jarosław Mecmajer
Jakub Posadzy
Mikołaj Szaferski
kyorugi drużynowo   Brazylia
Dantas a Reis
Martins Soares
da Silva
Torres Teixeira
27–25
  Mongolia
Aczitchuu
Enchbold
Mołom
Purewjaw
26–24
  Kazachstan
Abdikalijew
Dujsiebaj
Kalibiekuły
Mamajew
21–22
Nie zakwalifikowali się 5.
Kobiety
Zawodniczka Konkurencja 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Justyna Pałaszewska –49 kg   Ilczyk
3–4
Nie zakwalifikowała się 17.
Hanna Okoniewska –53 kg   Kaidi
30–8
  Chambers
1–3
Nie zakwalifikowała się 9.
Patrycja Adamkiewicz –57 kg Wolny los   Tuladhar
27–0
  Czełochsajewa
4–5
Nie zakwalifikowała się 5.
Magdalena Leporowska –62 kg Wolny los   Yaman
2–15
Nie zakwalifikowała się 9.
Anika Godel –67 kg Wolny los   Mirhosseini
wycofała się
Nie zakwalifikowała się 9.
Aleksandra Krzemieniecka –73 kg Wolny los   Bao
24–11
  Bulut
4–6
Nie zakwalifikowała się 5.
Aleksandra Kowalczuk +73 kg Wolny los   Bardaczenko
16–6
  Barua
23–2
  Adamić-Golić
6–1
  An
8–10
 
Patrycja Adamkiewicz
Aleksandra Krzemieniecka
Magdalena Leporowska
Hanna Okoniewska
kyorugi drużynowo   Francja
Adidou
Akrimi
Blé
Célin
18–16
  Węgry
Gonda
Kotsis
Patakfalvy
13–12
  Meksyk
García de León
Heredia Tamez
Oviedo Cárdenas
Armería Vecchi
10–8
  Serbia
Radmilović
Bajić
Bogdanović
Jović Vujaković
5–36
 

Tenis stołowyEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja Faza grupowa 1/64 finału 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Michał Bańkosz singiel   Lara Escalante
3–2
  Wang
3–0
  Manhani Junior
0–4
Nie zakwalifikował się
Piotr Chodorski   Plog
3–0
  Boyajian
3–0
  Ryuzaki
4–2
  Ham
4–3
  Chen
0–4
Nie zakwalifikował się
Patryk Zatówka   Libene
3–0
  Wang
3–0
  Duffy
4–1
  Pak
1–4
Nie zakwalifikował się
Michał Bańkosz
Piotr Chodorski
debel Wolny los   Poon / Wong
3–1
  Morizono / Oshima
0–3
Nie zakwalifikowali się
Paweł Fertikowski
Patryk Zatówka
Wolny los   Choe / Pak
0–3
Nie zakwalifikowali się
Michał Bańkosz
Piotr Chodorski
Paweł Fertikowski
Patryk Zatówka
drużynowo   Kanada
Ho
Lu
Pintea
3–0
  Korea Południowa
Jang
Lim
Kim
1–3
  Australia
Duffy
Hu
Townsend
3–2
  Szwecja
Kjellson
Perman
Rööse
3–0
  Chińskie Tajpej
Chiang
Chen
Liao
0–3
Nie zakwalifikowali się 5.
Kobiety
Zawodniczka Konkurencja Faza grupowa 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Natalia Bajor singiel   Ang
2–3
  Sadek
3–0
Nie zakwalifikowała się
Klaudia Kusińska   Banda
3–0
  Lui
3–0
  Guan
4–2
  Chen
1–4
Nie zakwalifikowała się
Roksana Załomska   Diendorfer
3–0
  Yamamoto
0–3
Nie zakwalifikowała się
Natalia Bajor
Roksana Załomska
debel   Konsbruck / Stammet
3–0
  Wu / Zhang
walkower
Nie zakwalifikowały się 17.
Natalia Bajor
Klaudia Kusińska
Roksana Załomska
drużynowo   Kanada
Guo
Liaw
Luo
3–0
  Singapur
Ang
Lim
Lam
3–0
  Australia
Tan
To
Zhang
3–0
  Austria
Diendorfer
Pfeffer
Mischek
3–0
  Japonia
Ando
Narumoto
Suzuki
0–3
Nie zakwalifikowały się 5.
Mikst
Zawodnik Konkurencja 1/64 finału 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Michał Bańkosz
Roksana Załomska
mikst Wolny los   Pak / Kim
0–3
Nie zakwalifikowali się 33.
Piotr Chodorski
Natalia Bajor
Wolny los   Kiełbuganow / Alimbajewa
3–0
  Jang / Jeon
0–3
Nie zakwalifikowali się 17.

Tenis ziemnyEdytuj

Mężczyźni
Zawodnik Konkurencja 1/64 finału 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Kamil Gajewski singiel (turniej pocieszenia) Wolny los   González
2–0
  Tamagnone
2–0
  Byreddy
Walkower
  Maritz
2–0
  Kobayashi
krecz
Piotr Matuszewski singiel Wolny los   Fakih
2–0
  Ofner
0–2
Nie zakwalifikował się 17.
Szymon Walków Wolny los   Ortega
1–2
Nie zakwalifikował się
Kamil Gajewski
Szymon Walków
debel   Soemarno / Ramdani
2–0
  Findel-Hawkins / Johnson
0–2
Nie zakwalifikowali się 9.
Kobiety
Zawodniczka Konkurencja 1/64 finału 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Paulina Czarnik singiel Wolny los   Parajová
2–0
  Kahfiani
2–0
  Rodríguez
0–2
Nie zakwalifikowała się 9.
Justyna Jegiołka Wolny los   Almahafza
2–0
  Mendesová
0–2
Nie zakwalifikowała się 17.
Paulina Czarnik
Justyna Jegiołka
debel   Montiel / Surraco
2–0
  Chong / Ip
0–2
Nie zakwalifikowały się 9.
Mikst
Zawodnik Konkurencja 1/32 finału 1/16 finału 1/8 finału Ćwierćfinał Półfinał Finał Pozycja
Kamil Gajewski
Justyna Jegiołka
mikst Wolny los   Aranguren / Surraco
2–0
  Košec / Parajová
0–2
Nie zakwalifikowali się 9.

PrzypisyEdytuj

  1. Medal Count. [dostęp 2017-08-30]. [zarchiwizowane z tego adresu (2018-10-29)]. (ang.).