Otwórz menu główne

Składy drużynEdytuj

Grupa ŚwiatowaEdytuj

DrabinkaEdytuj

  I runda
10-12 lutego
Ćwierćfinały
7-9 kwietnia
Półfinały
22-24 września
Finał
1-3 grudnia
                                     
   Chorwacja 3  
   Austria 2  
     Chorwacja 2  
     Argentyna 3  
   Argentyna 5
   Szwecja 0  
     Argentyna 5  
     Australia 0  
   Hiszpania 1  
   Białoruś 4  
     Białoruś 0
     Australia 5  
   Australia 3
   Szwajcaria 2  
     Argentyna 2
     Rosja 3
   Niemcy 2  
   Francja 3  
     Francja 1
     Rosja 4  
   Holandia 0
   Rosja 5  
     Rosja 3
     Stany Zjednoczone 2  
   Rumunia 1  
   Stany Zjednoczone 4  
     Stany Zjednoczone 3
     Chile 2  
   Chile 4
   Słowacja 1  

WynikiEdytuj

Pierwsza rundaEdytuj

Przegrani zagrali w barażach ze zwycięzcami grup strefowych, zwycięzcy awansowali do ćwierćfinałów.

  • Chorwacja 3 – 2 Austria
  • Argentyna 5 – 0 Szwecja
  • Białoruś 4 – 1 Hiszpania
  • Australia 3 – 2 Szwajcaria
  • Francja 3 – 2 Niemcy
  • Rosja 5 – 0 Holandia
  • Stany Zjednoczone 4 – 1 Rumunia
  • Chile 4 – 1 Słowacja

ĆwierćfinałyEdytuj

  • Argentyna 3 – 2 Chorwacja
  • Australia 5 – 0 Białoruś
  • Rosja 4 – 1 Francja
  • Stany Zjednoczone 3 – 2 Chile

PółfinałyEdytuj

Argentyna 5 – 0 Australia

  • David Nalbandian – Mark Philippoussis 6/4 6/3 6/3
  • José Acasuso – Lleyton Hewitt 1/6 6/4 4/6 6/2 6/1
  • Agustín Calleri / David Nalbandian – Wayne Arthurs / Paul Hanley 6/4 6/4 7/5
  • Agustín Calleri – Paul Hanley 6/0 6/3
  • Juan Ignacio Chela – Wayne Arhurs walkower

Rosja 3 – 2 Stany Zjednoczone

  • Marat Safin – Andy Roddick 6/4 6/3 7/6(5)
  • Michaił Jużny – James Blake 7/5 1/6 6/1 7/5
  • Dmitrij Tursunow – Andy Roddick 6/3 6/4 5/7 3/6 17/15
  • James Blake – Marat Safin 7/5 7/6(4)
  • Bob Bryan / Mike Bryan – Dmitrij Tursunow / Michaił Jużny 6/3 6/4 6/2

FinałEdytuj

Rosja 3 – 2 Argentyna

  • Nikołaj Dawydienko – Juan Ignacio Chela 6/1 6/2 5/7 6/4
  • Marat Safin – David Nalbandian 4/6/ 4/6 4/6
  • Dmitrij Tursunow / Marat Safin – Agustín Calleri / David Nalbandian 6/2 6/3 6/4
  • Nikołaj Dawydienko – David Nalbandian 2/6 2/6 6/4 4/6
  • Marat Safin – José Acasuso 6/3 3/6 6/3 7/6(5)

Polacy w II Grupie Strefy Europa-AfrykaEdytuj

1 rundaEdytuj

Polska 5 – 0 Łotwa (Puszczykowo, Poznań)

  • Michał Przysiężny – Ernests Gulbis 3/6 7/6(6) 7/6(4) 7/6(7)
  • Łukasz Kubot – Andis Juška 6/4 7/6(3) 6/7(6) 3/6 8/6
  • Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski – Ernests Gulbis / Andis Juška 6/3 7/6(6) 6/1
  • Mariusz Fyrstenberg – Dennis Pavlovs 6/3 6/2
  • Michał Przysiężny – Kārlis Lejnieks 6/2 7/6(6)

2 rundaEdytuj

Polska 2 – 3 Gruzja (Gdynia)

  • Michał Przysiężny – Irakli Labadze 6/3 3/6 4/6 4/6
  • Łukasz Kubot – Lado Czichładze 7/5 6/4 6/2
  • Mariusz Fyrstenberg / Marcin Matkowski – Irakli Labadze / Lado Czichładze 6/1 6/2 6/4
  • Łukasz Kubot – Irakli Labadze 6/4 3/6 7/5 2/6 4/6
  • Mariusz Fyrstenberg – Lado Czichładze 5/7 6/7(3) 6/7(6)