Otwórz menu główne

Puchar Europy Mistrzyń Krajowych siatkarek (1993/1994)

Puchar Europy Mistrzyń Krajowych 1994 – 34. sezon Pucharu Europy Mistrzyń Krajowych rozgrywanego od 1960 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla żeńskich klubowych zespołów siatkarskich "starego kontynentu".

Puchar Europy Mistrzyń Krajowych siatkarek 1994
Women Volleyball European Champions Cup 1994
1992/1993 1994/1995
Szczegóły rozgrywek
Organizator Europejska Konfederacja Piłki Siatkowej
Termin 6.11.1993 - 13.03.1994
Sezon 34.
Miejsce finału Chorwacja Zagrzeb
Zwycięzca Rosja Urałoczka Jekaterynburg

Drużyny uczestnicząceEdytuj

RozgrywkiEdytuj

1. rundaEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
06.11.1993 Vakifbank Stambuł   3:1   CSKA Sofia 15:9, 15:8, 11:15, 15:4
13.11.1993 0:3 8:15, 8:15, 11:15
06.11.1993 Orbita Zaporoże   3:0   Aurora Ryga 15:12, 15:2, 15:6
07.11.1993 3:0 15:9, 15:5, 15:8
07.11.1993 BTV Luzerna   1:3   Panathinaikos Ateny 8:15, 11:15, 15:5, 14:16
13.11.1993 0:3 5:15, 9:15, 10:15
06.11.1993 Pałac Bydgoszcz   3:0   SK Lushnja 15:6, 15:9, 15:6
07.11.1993 3:0 15:3, 15:4, 15:10
07.11.1993 Holte IF   3:0   Gym Bonnevoie 15:5, 15:3, 15:5
13.11.1993 3:0 15:10, 15:13, 15:10
06.11.1993 Hapoel Mate Asher   3:0   Koll Il Oslo 15:9, 15:9, 15:8
13.11.1993 2:3 15:6, 11:15, 12:15, 15:1, 10:15

2. rundaEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
05.12.1993 CSKA Sofia   2:3   Bonduelle Vught 15:4, 15:8, 14:16, 10:15, 13:15
11.12.1993 0:3 3:15, 12:15, 9:15
11.12.1993 Orbita Zaporoże   3:0   Rabotnički Skopje 15:2, 15:2, 15:1
12.12.1993 3:0 15:0, 15:9, 15:2
04.12.1993 Rapid Bukareszt   3:1   Panathinaikos Ateny 11:15, 15:13, 15:6, 15:3
11.12.1993 0:3 12:15, 7:15, 9:15
04.12.1993 Vaasan Vasama   3:2   Amkodor Mińsk 15:10, 2:15, 12:15, 15:7, 15:12
05.12.1993 0:3 11:15, 10:15, 11:15
04.12.1993 Pałac Bydgoszcz   3:0   Paloma Branik Maribor 15:7, 15:13, 15:11
11.12.1993 3:0 15:8, 15:7, 15:5
05.12.1993 Antonius Herentals   2:3   SKUP Biesse Ołomuniec 15:10, 16:17, 16:17, 15:9, 11:15
12.12.1993 2:3 12:15, 15:9, 15:11, 10:15, 8:15
04.12.1993 Hapoel Mate Asher   3:0   Holte IF 15:2, 15:6, 15:6
12.12.1993 3:1 15:5, 13:15, 15:9, 15:11
04.12.1993 Slávia UK Bratysława   3:0   Boavista Porto 15:11, 15:4, 15:2
11.12.1993 3:2 15:4, 13:15, 0:15, 15:9, 15:11

Runda 1/8Edytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
11.01.1994 Bonduelle Vught   0:3   Urałoczka Jekaterynburg 7:15, 5:15, 12:15
20.01.1994 1:3 3:15, 3:15, 15:11, 2:15
11.01.1994 Orbita Zaporoże   3:0   Wüstenrot Salzburg 15:3, 15:1, 15:5
12.01.1994 3:0 15:4, 15:10, 15:5
12.01.1994 Latte Rugiada Matera   3:0   Panathinaikos Ateny 15:6, 15:13, 15:6
19.01.1994 3:0 15:8, 15:4, 15:8
18.01.1994 CV Murcia   3:1   Amkodor Mińsk 15:9, 15:12, 10:15, 15:6
20.01.1994 3:1 16:14, 15:5, 9:15, 15:11
12.01.1994 Tungsram Budapeszt   3:0   Pałac Bydgoszcz 15:12, 15:7, 15:11
19.01.1994 2:3 11:15, 15:1, 15:13, 13:15, 12:15
12.01.1994 CJD Berlin   3:2   SKUP Biesse Ołomuniec 9:15, 12:15, 15:13, 15:5, 15:11
19.01.1994 2:3 16:14, 10:15, 15:10, 9:15, 11:15
12.01.1994 Hapoel Mate Asher   0:3   VBC Riom 8:15, 9:15, 14:16
19.01.1994 0:3 11:15, 11:15, 12:15
12.01.1994 Slávia UK Bratysława   0:3   Mladost Zagrzeb 10:15, 7:15, 6:15
18.01.1994 0:3 2:15, 3:15, 9:15

ĆwierćfinałEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
15.02.1994 Orbita Zaporoże   0:3   Urałoczka Jekaterynburg 9:15, 7:15, 10:15
16.02.1994 0:3 2:15, 11:15, 0:15
09.02.1994 Latte Rugiada Matera   3:0   CV Murcia 15:10, 15:4, 15:8
16.02.1994 3:1 13:15, 15:5, 15:13, 16:14
09.02.1994 Tungsram Budapeszt   2:3   SKUP Biesse Ołomuniec 15:13, 16:14, 9:15, 3:15, 8:15
17.02.1994 0:3 6:15, 13:15, 13:15
09.02.1994 VBC Riom   0:3   Mladost Zagrzeb 13:15, 10:15, 10:15
16.02.1994 0:3 12:15, 6:15, 3:15

Turniej finałowyEdytuj

  Zagrzeb

PółfinałyEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
12.03.1994 Mladost Zagrzeb   3:0   SKUP Biesse Ołomuniec 15:5, 15:9, 15:9
12.03.1994 Urałoczka Jekaterynburg   3:2   Latte Rugiada Matera 8:15, 15:11, 15:7, 12:15, 15:13

Mecz o 3. miejsceEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
13.03.1994 Latte Rugiada Matera   3:0   SKUP Biesse Ołomuniec 15:7, 15:6, 15:12

FinałEdytuj

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Sety
13.03.1994 Urałoczka Jekaterynburg   3:2   Mladost Zagrzeb 10:15, 15:12, 11:15, 15:12, 15:7

Klasyfikacja końcowaEdytuj

BibliografiaEdytuj