Irex Sosnowiec: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja nieprzejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
zmiany u przewoźnika |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 13:
* 275 - Tworzeń [[Huta Katowice]] - Ząbkowice Osiedle Młodych Hutników (-Ujejsce Skrzyżowanie)
* 707 - [[Pyskowice]] Szpitalna - Dzierżno - [[Gliwice]] Łabędy Huta
8 750 - Bytom Dworzec PKP - Bytom Miechowice C.H. Plejada
* 880 - Katowice Dworzec PKP - Kochłowice - Bykowina Grzegorzka
* 926 - [[Sosnowiec]] Szpital Wojewódzki - Sosnowiec Dworzec PKP - [[Mysłowice]] Kościół - [[Modrzejów]] Rynek - Osiedle Bór Pętla
|