Polonia Warszawa w sezonie 2012/2013: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
→Transfery: + |
→Do Polonii: poprawa linków |
||
Linia 142:
! Nr !! P !! Nar !! Imię i nazwisko !! Wiek !! Z !! Typ !! Do !! Kwota
|-
| - || [[Obrońca (piłka nożna)|OB]] || {{flaga|EST}} || [[Igor Morozov]] || 23 ||[[Levadia
|-
|