Evi Sachenbacher-Stehle: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
ref |
|||
Linia 619:
==== Miejsca w poszczególnych zawodach ====
<small>''stan na
{| class=wikitable style="text-align: center"
|-
Linia 1394:
||'''dnf'''
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|
|
||-
| colspan=22|'''0
|-
|