Władcy Monako: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
drobne techniczne |
m drobne redakcyjne |
||
Linia 6:
|-bgcolor="#CCCCCC"
|
| width="
| width="
| width="
| width="
| width="
| width="
| width="
|-
|1.
Linia 263:
|-bgcolor="#CCCCCC"
|
| width="
| width="
| width="
| width="
| width="
| width="
| width="
|-
|1.
|