Chris Jespersen: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Linia 1045:
||-
||-
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||-
|colspan="25"|'''32
|-
|