Ville Nousiainen: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Linia 438:
==== Miejsca w poszczególnych zawodach ====
<small>''stan
{| class=wikitable style="text-align: center"
|-
Linia 1324:
||-
||-
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||-
|colspan="25"|'''1
|-
|