Markus Weeger: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Linia 226:
||32
||56
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||<small>-</small>
||-
|colspan="25"|'''0
|-
|