Puchar Świata w snowboardzie 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
→Wyniki reprezentantek Polski: Poprawka |
→Wyniki reprezentantów Polski: Poprawka |
||
Linia 381:
|-
|align=left|[[Mateusz Chromiec]]
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||–
||
||
|-
|align=left|[[Aleksander Czuba]]
||–
||–
|