Natalia Nykiel: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Wycofano ostatnią zmianę treści (wprowadzoną przez 2A01:110F:B4A:7000:6CEB:3854:659A:9229) i przywrócono wersję 53211482 autorstwa Talizman32 |
Talizman32 (dyskusja | edycje) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) |
||
Linia 123:
|-
|2014
|align="left"|
| – || – || –
|
|