Natalia Nykiel: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Wycofano ostatnie 2 zmiany treści (wprowadzone przez 2A02:A311:8143:8580:B102:1B32:705F:A81E) i przywrócono wersję 54086152 Talizman32 NPA |
Talizman32 (dyskusja | edycje) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) |
||
Linia 177:
|
|-
|rowspan="
|align="left"|„[[Kokosanki]]”
| – || – || –
Linia 187:
|
|
|-
|align="left"|„[[Łuny]]”
| – || – || –
|
|
|''–''
|-
|colspan="8" style=font-size:8pt;|„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.
|