Reni Jusis: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Talizman32 (dyskusja | edycje) m →Single Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) |
aktualizacja |
||
Linia 158:
! scope="col" rowspan="2" style="width:20em;"| Tytuł
! scope="col" rowspan="2" | Rok
! scope="col" colspan="
! scope="col" rowspan="2" style="width:15em;"| Album
|-
! scope="col" style="width:3em;font-size:90%;" |[[AirPlay – Top|POL<br /><small>(airplay)<small>]]<br /><ref>{{cytuj stronę|url=http://bestsellery.zpav.pl/airplays/top/archiwum.php?year=2018&idlisty=2826#title|tytuł=Reni Jusis – Ćma (Gromee Remix) (AirPlay Top: 08.09. – 14.09.2018)|opublikowany=bestsellery.zpav.pl|język=pl|data dostępu=2018-09-17}}</ref>
! scope="col" style="width:3em;font-size:90%;" |[[Lista przebojów Programu Trzeciego|LP3]]<br /><ref name="www.lp3.pl">{{Cytuj stronę | url = http://www.lp3.pl/alpt.phtml?m=12&w=1241 | tytuł = LP3 - statystyki dla wykonawcy Reni Jusis | opublikowany = www.lp3.pl | język = pl | data dostępu = 2015-02-17}}</ref>
! scope="col" style="width:3em;font-size:90%;" |[[Szczecińska Lista Przebojów|SLiP]]<br /><ref name="radioszczecin.pl">{{Cytuj stronę | url = http://radioszczecin.pl/index.php?idp=154&idx=1817&idla=418 | tytuł = SLiP - statystyki dla wykonawcy Reni Jusis | opublikowany = radioszczecin.pl | język = pl | data dostępu = 2015-02-17}}</ref>
|-
! scope="row" |
|rowspan="3"|1998
| – || 27 ||11
|rowspan="3"|''Zakręcona''
|-
! scope="row" |
| – || – || 49
|-
! scope="row" |
| – || – || 70
|-
! scope="row" |
|rowspan="4"|1999
| – || 50 || 44
|rowspan="4"|''Era Renifera''
|-
! scope="row" |
| – || – || 64
|-
! scope="row" |
| – || – || –
|-
! scope="row" |
| – || – || –
|-
! scope="row" |
|rowspan="2"|2001
| – || – || –
|rowspan="2"|''Elektrenika''
|-
! scope="row" |
| – || – || 49
|-
! scope="row" |
|rowspan="2"|2003
| – || 1 || 1
|rowspan="3"|''Trans Misja''
|-
! scope="row" |
| – || 33 || 7
|-
! scope="row" |
|2004
| – || – || 34
|-
! scope="row" |
|2005
| – || 26 || 3
|rowspan="4"|''Magnes''
|-
! scope="row" |
|rowspan="3"|2006
| – || 36 || 3
|-
! scope="row" |
| – || – || 3
|-
! scope="row" |
| – || 34 || 13
|-
! scope="row" |
|2007
| – || – || 29
| –
|-
! scope="row" |
|rowspan="2"|2009
| – || 33 || –
|rowspan="2"|''Iluzjon cz. 1''
|-
! scope="row" |
| – || – || –
|-
! scope="row" |
| rowspan="3" |2016
| – || – || 35
| rowspan="3" |''BANG!''
|-
! scope="row" |„Zombi świat”
| – || – || 11
|-
! scope="row" |„Delta”
| – || – || –
|-
! scope="row" |
|rowspan=2|2018
| – || 54 || 41
|rowspan=2|''Ćma''
|-
! scope="row" |
| 78 || – || 11
|-
| colspan="20" style="font-size:90%" | "—" singel nie był notowany.
|