Ulrich Wohlgenannt: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Akt. Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) |
→Miejsca w poszczególnych konkursach Pucharu Świata: oberstdorf19 |
||
Linia 147:
=== Miejsca w poszczególnych konkursach [[Puchar Świata w skokach narciarskich|Pucharu Świata]] ===
<small>''stan
{|class=wikitable style="text-align: center"
|colspan=50 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata w skokach narciarskich 2014/2015|Sezon 2014/2015]]
Linia 330:
||-
|colspan=19 bgcolor=f9f9f9|'''9
|-
|colspan=50 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata w skokach narciarskich 2018/2019|Sezon 2018/2019]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Wisła HS134]]
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Kuusamo HS142]]
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Kuusamo HS142]]
! [[Plik:Flag of Russia.svg|15px|Niżny Tagił HS134]]
! [[Plik:Flag of Russia.svg|15px|Niżny Tagił HS134]]
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px|Engelberg HS140]]
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px|Engelberg HS140]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberstdorf HS137]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Garmisch-Partenkirchen HS142]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Innsbruck HS130]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Bischofshofen HS142]]
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px|Predazzo HS135]]
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px|Predazzo HS135]]
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Zakopane HS140]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Sapporo HS137]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Sapporo HS137]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberstdorf HS235]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberstdorf HS235]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberstdorf HS235]]
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Lahti HS130]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Willingen HS145]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Willingen HS145]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Oslo HS134]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Lillehammer HS140]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Trondheim HS140]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Vikersund HS240]]
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Planica HS240]]
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Planica HS240]]
!colspan=19|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=cfcfff|32
||
||
||
||
||
||
||
||
||
||
||
|colspan=19 bgcolor=f9f9f9|'''0'''
|-
|colspan=50 bgcolor=F0FFFF|'''Legenda
|