Selina Freitag: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
miejsca na podium CoC, FC |
stat ind |
||
Linia 156:
=== Miejsca w poszczególnych konkursach Pucharu Świata ===
''<small>stan na 9 marca 2019</small>''
{| class="wikitable" style="text-align: center"
| colspan="30" bgcolor="F0FFFF" |'''[[Puchar Świata kobiet w skokach narciarskich 2018/2019|Sezon 2018/2019]]'''
Linia 185 ⟶ 186:
!punkty
|- bgcolor="bfbfbf"
| -
| -
| -
| -
| -
| -
| -
| -
| -
| -
| -
| -
| -
| -
| -
| bgcolor="dfffdf" |28
| bgcolor="cfcfff" |34
| -
|
|
|