Steven Swanson: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
→Praca w NASA i kariera astronauty: drobne redakcyjne |
→Wykaz lotów: poprawa linków |
||
Linia 57:
|-
! 1
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>Specjalista misji<br />(MS-2)</center>
| <center>13 dni 20 godzin 11 minut i 32 sekundy{{r|astronautilus}}</center>
|-
! 2
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>specjalista misji (MS-2)</center>
| <center>12 dni 19 godzin 29 minut i 41 sekund{{r|astronautilus}}</center>
|-
! 3
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>inżynier pokładowy Sojuza i Ekspedycji 39,<br />dowódca Ekspedycji 40</center>
| <center>169 dni 5 godzin 5 minut i 46 sekund{{r|astronautilus}}</center>
|