Władimir Dżanibekow: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m →Zobacz też: poprawa linków |
m →Wykaz lotów: poprawa linków |
||
Linia 69:
|-
! 1
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>Dowódca</center>
| <center>5 dni 22 godziny 58 minut i 58 sekund.</center>
|-
! 2
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>Dowódca</center>
| <center> 7 dni 20 godzin 42 minuty i 3 sekundy.</center>
|-
! 3
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>Dowódca</center>
| <center> 7 dni 21 godzin 50 minut i 53 sekundy.</center>
|-
! 4
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>Dowódca</center>
| <center> 11 dni 19 godzin 14 minut i 36 sekund.</center>
|-
! 5
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>
| <center>Dowódca</center>
| <center> 112 dni 3 godziny 12 minut i 7 sekund.</center>
|