Paweł Wąsek: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
drobne merytoryczne |
|||
Linia 656:
=== Miejsca w poszczególnych konkursach [[Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich|Pucharu Kontynentalnego]] ===
<small>''stan na
{|class=wikitable style="text-align: center"
|colspan=50 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich 2016/2017|Sezon 2016/2017]]'''
Linia 866:
! [[Plik:Flag of the United States.svg|15px|Iron Mountain HS133]]
! [[Plik:Flag of the United States.svg|15px|Iron Mountain HS133]]
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px|Predazzo
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px|Predazzo
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Rena HS139]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Rena HS139]]
Linia 893:
|bgcolor=dfdfdf|2
|bgcolor=dfdfdf|2
|bgcolor=dfffdf|17
||-▼
||-▼
||
||
Linia 901 ⟶ 904:
||
||
▲||
▲||
▲|colspan=19 bgcolor=f9f9f9|'''260'''
|-
|colspan=50 bgcolor=F0FFFF|'''Legenda'''
Linia 914:
== [[Letni Puchar Kontynentalny w skokach narciarskich|Letni Puchar Kontynentalny]] ==
=== Miejsca w klasyfikacji generalnej ===
{|class=wikitable style="text-align: center" width=
!Sezon
!Miejsce
Linia 1147:
=== [[Puchar Beskidów]] ===
==== Miejsca w klasyfikacji generalnej ====
{|class=wikitable style="text-align: center" width=
!Sezon
!Miejsce
Linia 1179:
=== Miejsca w poszczególnych konkursach [[FIS Cup w skokach narciarskich|FIS Cup]] ===
<small>''stan po zakończeniu sezonu
{|class=wikitable style="text-align: center"
|colspan=30 bgcolor=F0FFFF|'''[[FIS Cup w skokach narciarskich 2014/2015|Sezon 2014/2015]]'''
|