Dyskografia Natalii Nykiel: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Talizman32 (dyskusja | edycje) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) |
aktualizacja |
||
Linia 16:
|Soundtracki =
|Tribute =
|Opcja nazwa = Single promocyjne
|Opcja = 1
|Przypisy =
}}
'''[[Dyskografia]] polskiej piosenkarki [[Natalia Nykiel|Natalii Nykiel]]''' obejmuje dwa [[Album studyjny|albumy studyjne]], dwa [[EP|minialbumy]], jeden [[album koncertowy]], piętnaście [[Singel (wydawnictwo muzyczne)|singli]] (w tym dwa nagrane z gościnnym udziałem), jeden singel promocyjny i piętnaście [[teledysk]]ów (w tym jeden tzw. „vertical video” i jeden z gościnnym udziałem). Artykuł zawiera informacje o datach premiery, [[Wydawnictwo muzyczne|wytwórniach muzycznych]], nośnikach, pozycjach na [[Lista przebojów|listach przebojów]], sprzedaży i [[Certyfikat sprzedaży w przemyśle muzycznym|certyfikatach]] [[Związek Producentów Audio-Video|Związku Producentów Audio-Video]].
== Albumy studyjne ==
Linia 97 ⟶ 93:
== Single ==
=== Jako główna artystka ===
{|class=wikitable style=text-align:center;
!rowspan="2"|Rok
Linia 189 ⟶ 186:
|''Origo''
|-
|align="left"|„[[Atlantyk (singel)|Atlantyk]]”
| – || – || –
|
|
|-▼
|▼
|-
|colspan="8" style=font-size:8pt;|„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.
Linia 225 ⟶ 217:
|-
|colspan="5" style=font-size:8pt;|„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.
▲|}
=== Single promocyjne ===
{|class="wikitable" style="text-align:center;"
!Rok
!Tytuł
!Album
▲|-
|2020
|align="left"|„Ocean”{{refn|grupa=uwaga|Anglojęzyczna wersja singla „Atlantyk”.}}
|''–''
|}
Linia 349 ⟶ 352:
|<ref>{{cytuj stronę|url=http://www.rmf.fm/magazyn/news,1280,buka-rahim-z-natalia-nykiel-obiecuje-ci-zobacz-najnowszy-klip-z-albumu-optymistycznie.html|tytuł=Buka & Rahim z Natalią Nykiel – Obiecuję Ci. Zobacz najnowszy klip z albumu „Optymistycznie”!|opublikowany=rmf.fm|język=pl|data dostępu=2016-03-26|archiwum=http://archive.is/3CY4O|zarchiwizowano=2016-03-27}}</ref>
|}
== Uwagi ==
{{Uwagi}}
== Przypisy ==
|