Dyskografia Natalii Nykiel: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Kulawik.pl (dyskusja | edycje) akt. |
Anulowanie wersji 60486978 autorstwa Kulawik.pl (dyskusja), singel „Ocean” jest w sekcji „Single promocyjne”... 🤦♂ Znacznik: Anulowanie edycji |
||
Linia 186:
|''Origo''
|-
|align="left"|„[[Atlantyk (singel)|Atlantyk]]”
| – || – || –
|
|
|-
|colspan="8" style=font-size:8pt;|„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.
|