C-Bool: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Dodano nowy singiel z 2020r. |
m aktualizacja |
||
Linia 50:
* 2010 – „Body & Soul” <small>(gościnnie: Isabelle)</small>
* 2011 – „Private Space” <small>(gościnnie: Taito i Rommie S)</small>
* 2011 – „Don’t Waste the Time” <small>(gościnnie:
* 2011 – „One More Chance” <small>(gościnnie: Rommie S)</small>
* 2011 – „Move Your Body” <small>(gościnnie: Jo’ i Taito)</small>
Linia 58:
* 2012 – „Do You Know”
* 2012 – „Change Your Life”
* 2013 – „We
* 2014 – „So Much Better” <small>(gościnnie: Ricardo Munoz)</small>
* 2014 – „I
* 2014 – „Pit Stop”
* 2015 – „Lepszy
* 2015 – „Crazy About Summertime” <small>(gościnnie: Isabelle)</small>
* 2016 – „[[Never Go Away]]” <small>(gościnnie: Giang Pham) </small>
Linia 69:
* 2018 – „[[Wonderland (singel C-Boola)|Wonderland]]”
* 2018 – „High On The Summer” (gościnnie: Skytech, Up & Down, Bright Sparks)
* 2018 – R3hab
* 2018 – „[[Fire In My Head]]
* 2019 – „Catch
* 2019 – „La La Love” <small>(oraz Skytech, gościnnie: Giang Pham)</small>
* 2019 – „Silesia”
Linia 77:
* 2020 – „Higher” (Remix) <small>(oraz Nice Guys)</small>
* 2020 – „Deep In My Heart”
* 2020 –
; Notowane single
Linia 83:
!rowspan="2"|Rok
!rowspan="2"|Tytuł
!
!rowspan="2"|Certyfikat
!rowspan="2"|Sprzedaż
Linia 98:
|2010
|align="left"|„Body & Soul” <small>(gościnnie: Isabelle) </small>
| – || – || 1 || – || – || – || 254
|
|
Linia 106 ⟶ 104:
|rowspan="2"|2016
|align="left"|„[[Never Go Away]]”
| 1 || 1 || 1 || – || 95 || 3 || 4
|align="left"|
* <small>[[Związek Producentów Audio-Video|POL]]: [[Certyfikaty sprzedaży w przemyśle muzycznym|diamentowa płyta]]</small>
Linia 114 ⟶ 111:
|-
|align="left"|„[[Magic Symphony (singel C-Boola)|Magic Symphony]]” <small>(gościnnie: Giang Pham) </small>
| 1 || 1 || 1 || 64 || – || –
| –
|align="left"|
Linia 124 ⟶ 120:
|2017
|align="left"|„[[DJ Is Your Second Name]]” <small>(gościnnie: Giang Pham) </small>
| 3 || 2 || 4 || – || – || 8 || 3
|align="left"|
* <small>POL: 3× platyna</small>
Linia 134 ⟶ 128:
|rowspan="3"|2018
|align="left"|„[[Wonderland (singel C-Boola)|Wonderland]]”
| 1 || 3 || 1 || – || – || – || –
|align="left"|
* <small>POL: diamentowa płyta</small>
Linia 143 ⟶ 135:
|-
|align="left"|„Rumors” <small>(Remix) ([[R3hab]], [[Sofia Carson]])</small>
| 10 || 2 || 5 || – || – || – || –
|
|
|-
|align="left"|„[[Fire In My Head]]” <small>(gościnnie: Cadence XYZ) </small>
| 4 || 2 || – || – || – || – || –
|align="left"|
* <small>POL: platynowa płyta</small>
Linia 160 ⟶ 148:
|rowspan="3"|2019
|align="left"|„[[Catch You (singel C-Boola)|Catch You]]”
| – || – || – || – || – || – || 3
|align="left"|
* <small>POL: platynowa płyta</small>
Linia 169 ⟶ 155:
|-
|align="left"|„[[La La Love]]” <small>(oraz Skytech, gościnnie: Giang Pham) </small>
| 3 || 3 || 5 || – || – || – || –
|
|
|-
|align="left"|„[[Silesia (singel C-Boola)|Silesia]]”
| – || – || – || – || – || – || –
|
|
|-
|2020
|align="left"|„[[
|
|
|
|