Speedway of Nations: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
2020 |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 26:
|obecny sezon ikona = Sports_current_event.svg
|pierwszy zwycięzca = {{Flaga|RUS}} [[Reprezentacja Rosji na żużlu|Rosja]] (2018)
|ostatni zwycięzca = {{Flaga|RUS}} [[Reprezentacja Rosji na żużlu|Rosja]] (
|najwięcej zwycięstw = {{Flaga|RUS}} [[Reprezentacja Rosji na żużlu|Rosja]] (
|commons =
|www = http://speedwayofnations.com/
Linia 71:
| {{Państwolink|RUS|Reprezentacja Rosji na żużlu}}
| {{Państwolink|POL|Reprezentacja Polski na żużlu}}
| {{Państwolink|
|align=center|
|}
Linia 89:
| 1.
|align=left| {{Państwolink|RUS|Reprezentacja Rosji na żużlu}}
|
|
|- align="center"
| 2.
|align=left| {{Państwolink|POL|Reprezentacja Polski na żużlu}}
| – ||
|
|- align="center"
Linia 107:
| 4.
|align=left| {{Państwolink|AUS|Reprezentacja Australii na żużlu}}
| 1
|- align="center"
| 4.
|align=left| {{Państwolink|DNK|Reprezentacja Danii na żużlu}}
| – || – || 1
| 1
Linia 112 ⟶ 118:
=== Według zawodników ===
Tabela obejmuje pierwszą 10. najbardziej utytułowanych zawodników.
'''Pogrubioną czcionką''' – zostali zaznaczeni zawodnicy, którzy kontynuują karierę żużlową.
Linia 129 ⟶ 135:
|- align="center"
| 1.
|align=left| '''{{sortname|
|align=left| {{Flaga|RUS}} [[Reprezentacja Rosji na żużlu|Rosja]]
| 2018–2020
|
|
|- align="center"
| 1.
|align=left| '''{{sortname|
|align=left| {{Flaga|RUS}} [[Reprezentacja Rosji na żużlu|Rosja]]
| 2018–2020
|
|
|- align="center"
|
|align=left| '''{{sortname|
|align=left| {{Flaga|RUS}} [[Reprezentacja Rosji na żużlu|Rosja]]
| 2018–2019
Linia 153 ⟶ 159:
|- align="center"
| 4.
|align=left| '''{{sortname|Jewgienij|Sajdulin}}'''
|align=left| {{Flaga|RUS}} [[Reprezentacja Rosji na żużlu|Rosja]]
| 2020
| 1 || – || –
| 1
|- align="center"
| 5.
|align=left| '''{{sortname|Bartosz|Zmarzlik}}'''
|align=left| {{Flaga|POL}} [[Reprezentacja Polski na żużlu|Polska]]
| 2019–2020
| – || 2 || –
| 2
|- align="center"
| 6.
|align=left| '''{{sortname|Maksym|Drabik}}'''
|align=left| {{Flaga|POL}} [[Reprezentacja Polski na żużlu|Polska]]
Linia 160 ⟶ 182:
|- align="center"
|
|align=left| '''{{sortname|Patryk|Dudek}}'''
|align=left| {{Flaga|POL}} [[Reprezentacja Polski na żużlu|Polska]]
Linia 168 ⟶ 190:
|- align="center"
|
|align=left| '''{{sortname|Maciej|Janowski|Maciej Janowski (żużlowiec)}}'''
|align=left| {{Flaga|POL}} [[Reprezentacja Polski na żużlu|Polska]]
Linia 176 ⟶ 198:
|- align="center"
|
|align=left| '''{{sortname|Craig|Cook}}'''
|align=left| {{Flaga|GBR}} [[Reprezentacja Wielkiej Brytanii na żużlu|Wielka Brytania]]
Linia 184 ⟶ 206:
|- align="center"
|
|align=left| '''{{sortname|Robert|Lambert}}'''
|align=left| {{Flaga|GBR}} [[Reprezentacja Wielkiej Brytanii na żużlu|Wielka Brytania]]
Linia 192 ⟶ 214:
|- align="center"
|
|align=left| '''{{sortname|Tai|Woffinden}}'''
|align=left| {{Flaga|GBR}} [[Reprezentacja Wielkiej Brytanii na żużlu|Wielka Brytania]]
Linia 200 ⟶ 222:
|- align="center"
|
|align=left| '''{{sortname|
|align=left| {{Flaga|POL}} [[Reprezentacja Polski na żużlu|Polska]]
| 2020
| – || 1 || –
| 1
|- align="center"
| 9.
|align=left| '''{{sortname|Szymon|Woźniak}}'''
|align=left| {{Flaga|POL}} [[Reprezentacja Polski na żużlu|Polska]]
|
| – || 1 || –
| 1
Linia 215 ⟶ 245:
* 4–7 – miejsca 4–7
* <span style="border: 1px solid gray"> • </span> – nie zakwalifikowali się do finału
* <span style="border: 1px solid gray"> – </span> – nie brali udziału
* <span style="border: 3px solid red"> </span> – gospodarze finału
Linia 225 ⟶ 256:
|- align=center
|align=left| {{Państwolink|AUS|Reprezentacja Australii na żużlu}}
|5 ||[[Plik:Bronze medal icon.svg|Bronze]] ||5
|- align=center
|align=left| {{Państwolink|CZE|Reprezentacja Czech na żużlu}}
|• ||• ||7
|- align=center
|align=left| {{Państwolink|DNK|Reprezentacja Danii na żużlu}}
|4 ||4 ||[[Plik:Bronze medal icon.svg|Bronze]]
▲|4 ||4 ||
|- align=center
|align=left| {{Państwolink|FIN|Reprezentacja Finlandii na żużlu}}
Linia 246 ⟶ 277:
|- align=center
|align=left| {{Państwolink|POL|Reprezentacja Polski na żużlu}}
|style="border: 3px solid red"|[[Plik:Bronze medal icon.svg|Bronze]] ||[[Plik:Silver medal icon.svg|Silver]] ||style="border: 3px solid red"|[[Plik:Silver medal icon.svg|Silver]]
|- align=center
|align=left| {{Państwolink|RUS|Reprezentacja Rosji na żużlu}}
|[[Plik:Gold medal icon.svg|Gold]] ||style="border: 3px solid red"|[[Plik:Gold medal icon.svg|Gold]] ||[[Plik:Gold medal icon.svg|Gold]]
|- align=center
|align=left| {{Państwolink|SVN|Reprezentacja Słowenii na żużlu}}
Linia 258 ⟶ 289:
|- align=center
|align=left| {{Państwolink|SWE|Reprezentacja Szwecji na żużlu}}
|6 ||5 ||4
|- align=center
|align=left| {{Państwolink|UKR|Reprezentacja Ukrainy na żużlu}}
Linia 264 ⟶ 295:
|- align=center
|align=left| {{Państwolink|GBR|Reprezentacja Wielkiej Brytanii na żużlu}}
|[[Plik:Silver medal icon.svg|Silver]] ||7 ||6
|- align=center
|align=left| {{Państwolink|ITA|Reprezentacja Włoch na żużlu}}
|