Dyskografia Dawida Podsiadły: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m Usunięto kategorię "Zdobywcy diamentowych płyt" za pomocą HotCat |
Talizman32 (dyskusja | edycje) Znaczniki: Z urządzenia mobilnego Z wersji mobilnej (przeglądarkowej) |
||
Linia 163:
| align="left" |
* <small>ZPAV: 4× platynowa płyta<ref name="platyna2019">{{Cytuj | tytuł = Platynowe płyty CD przyznane w 2019 roku | url = http://bestsellery.zpav.pl/wyroznienia/platynoweplyty/cd/archiwum.php?year=2019 | opublikowany = ZPAV | data dostępu = 2020-08-07}}</ref></small>
| rowspan="
|-
| scope="row" align="left" |„[[Nie ma fal]]”
Linia 179:
| 1 || 2 || 8 || 1 || 1 || 3
| align="left" |
* <small>ZPAV:
|-
|2020
| scope="row" align="left" |„Matylda”
| – || – || – || – || –
|–
| align="left" |
* <small>ZPAV: 2× platynowa płyta<ref>{{Cytuj | tytuł = Platynowe płyty CD przyznane w 2020 roku | url = http://bestsellery.zpav.pl/wyroznienia/platynoweplyty/cd/archiwum.php?year=2020 | opublikowany = ZPAV | data dostępu = 2020-12-02}}</ref></small>
|-
| colspan="10" |<small>„–” oznacza że singel nie był notowany na danej liście.</small>
|