Svenja Würth: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
stat ind |
FIS Cup, CoC - uzupełnienie tabel, WP:SK, drobne techniczne |
||
Linia 565:
==== Miejsca w poszczególnych konkursach [[Letnie Grand Prix kobiet w skokach narciarskich|LGP]] ====
<small>''stan na koniec sezonu
{|
|
|-
! [[Plik:Flag of France.svg|
! [[Plik:Flag of Germany.svg|
! [[Plik:Flag of Kazakhstan.svg|
! [[Plik:Flag of Kazakhstan.svg|
!
|-
|
|
|
|
|
|-
|
|-
! [[Plik:Flag of Germany.svg|
! [[Plik:Flag of France.svg|
! [[Plik:Flag of Russia.svg|
! [[Plik:Flag of Russia.svg|
! [[Plik:Flag of Kazakhstan.svg|
! [[Plik:Flag of Kazakhstan.svg|
!punkty
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|
|-
! [[Plik:Flag of France.svg|
! [[Plik:Flag of Russia.svg|
! [[Plik:Flag of Russia.svg|
! [[Plik:Flag of Kazakhstan.svg|
! [[Plik:Flag of Kazakhstan.svg|
!
|-
|
||-
||-
||-
||-
|
|-
|
|-
! [[Plik:Flag of France.svg|
! [[Plik:Flag of Russia.svg|
! [[Plik:Flag of Russia.svg|
!
|-
||-
|
|
|
|-
|
|-
! [[Plik:Flag of France.svg|
! [[Plik:Flag of the Czech Republic (bordered).svg|
! [[Plik:Flag of the Czech Republic (bordered).svg|
! [[Plik:Flag of Russia.svg|
! [[Plik:Flag of Russia.svg|
!
|-
|
||-
||-
||-
||-
|
|-
|colspan=
|-
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Hinterzarten 26.07]]
! [[Plik:Flag of France.svg|15px|Courchevel 09.08]]
! [[Plik:Flag of the Czech Republic (bordered).svg|15px|Frenštát 18.08]]
!
|-bgcolor=bfbfbf
|
||-
|
|
|-
|
|-
|
<span style="background-color: #bfbfbf"
<span style="background-color: #bfbfbf"><big> - </big></span> – zawodniczka nie wystartowała
|}
Linia 689 ⟶ 686:
|[[Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2011/2012|2011/2012]]
|45.<ref>{{cytuj stronę|url=http://data.fis-ski.com/ski-jumping/cup-standings.html?suchen=true&suchcompetitorid=&suchseason=2012&suchgender=L&suchnation=§or=JP&suchcup=COC&discipline=ALL&search=Search|tytuł=Ladies Continental Cup 2012|opublikowany=fis-ski.com|język=en|data dostępu=2012-02-26}}</ref>
|}
=== Miejsca w poszczególnych konkursach [[Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich|Pucharu Kontynentalnego]] ===
{|class=wikitable style="text-align: center"
|colspan=40 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2006/2007|Sezon 2006/2007]]'''
|-
! [[Plik:Flag of USA.svg|15px|Park City]]
! [[Plik:Flag of USA.svg|15px|Park City]]
! [[Plik:Flag of Canada (bordered).svg|15px|Calgary]]
! [[Plik:Flag of Canada (bordered).svg|15px|Calgary]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Klingenthal]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Pöhla]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Meinerzhagen]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Bischofshofen]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Villach]]
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px|Toblach]]
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px|Toblach]]
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Ljubno]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Saalfelden]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Rastbüchl]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Baiersbronn]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Schönwald]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Zaō]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Zaō]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Sapporo]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Sapporo]]
!punkty
|-bgcolor=bfbfbf
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=dfffdf|25
||-
|bgcolor=cfcfff|35
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=cfcfff|42
|bgcolor=cfcfff|39
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=f9f9f9|'''6'''
|-
|colspan=40 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2007/2008|Sezon 2007/2008]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Bischofsgrün]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Pöhla]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Bischofshofen]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Ramsau]]
! [[Plik:Flag of USA.svg|15px|Lake Placid]]
! [[Plik:Flag of USA.svg|15px|Lake Placid]]
! [[Plik:Flag of USA.svg|15px|Park City]]
! [[Plik:Flag of USA.svg|15px|Park City]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Notodden]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Notodden]]
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px|Toblach]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Rastbüchl]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Rastbüchl]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Baiersbronn]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Schönwald]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Zaō]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Zaō]]
!colspan=19|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
|bgcolor=dfffdf|20
|bgcolor=dfffdf|29
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=cfcfff|37
|bgcolor=cfcfff|44
|bgcolor=dfffdf|28
|bgcolor=dfffdf|26
||-
||-
|colspan=19 bgcolor=f9f9f9|'''21'''
|-
|colspan=40 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2008/2009|Sezon 2008/2009]]'''
|-
! [[Plik:Flag of USA.svg|15px|Park City]]
! [[Plik:Flag of USA.svg|15px|Park City]]
! [[Plik:Flag of Canada (bordered).svg|15px|Whistler]]
! [[Plik:Flag of Canada (bordered).svg|15px|Whistler]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Schonach]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Schonach]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Baiersbronn]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Baiersbronn]]
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px|Toblach]]
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Ljubno]]
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Ljubno]]
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Zakopane]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Notodden]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Notodden]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Zaō]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Zaō]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Sapporo]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Sapporo]]
!colspan=19|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=dfffdf|15
|bgcolor=dfffdf|12
|bgcolor=dfffdf|21
|bgcolor=efffdf|6
|bgcolor=dfffdf|19
||-
||-
|bgcolor=cfcfff|33
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|colspan=19 bgcolor=f9f9f9|'''100'''
|-
|colspan=40 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2009/2010|Sezon 2009/2010]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Rovaniemi]]
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Rovaniemi]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Vikersund]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Vikersund]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Notodden]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Notodden]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Baiersbronn]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Baiersbronn]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Schonach]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Schonach]]
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Ljubno]]
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Ljubno]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Villach]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Villach]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Zaō]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Zaō]]
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Zakopane]]
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Zakopane]]
!colspan=19|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=dfffdf|23
|bgcolor=cfcfff|31
|bgcolor=dfffdf|25
|bgcolor=dfffdf|20
|bgcolor=dfffdf|27
|bgcolor=dfffdf|24
|bgcolor=dfffdf|26
|bgcolor=dfffdf|12
||-
||-
||-
||-
|colspan=19 bgcolor=f9f9f9|'''63'''
|-
|colspan=40 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2010/2011|Sezon 2010/2011]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Rovaniemi]]
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Rovaniemi]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Vikersund]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Vikersund]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Notodden]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Notodden]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Schonach]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Hinterzarten]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Hinterzarten]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Braunlage]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Braunlage]]
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Ljubno]]
! [[Plik:Flag of Slovenia (bordered).svg|15px|Ljubno]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Brotterode]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Brotterode]]
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Zakopane]]
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Zakopane]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Ramsau]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Ramsau]]
! [[Plik:Flag of Japan (bordered).svg|15px|Zaō]]
!punkty
|-bgcolor=bfbfbf
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=cfcfff|31
|bgcolor=dfffdf|30
|bgcolor=cfcfff|38
|bgcolor=dfffdf|17
|bgcolor=dfffdf|23
||-
||-
|bgcolor=dfffdf|24
||-
||-
||-
|bgcolor=efffdf|10
|bgcolor=dfffdf|16
||-
|bgcolor=f9f9f9|'''71'''
|-
|colspan=40 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2011/2012|Sezon 2011/2012]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Rovaniemi]]
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Rovaniemi]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Notodden]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Notodden]]
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Zakopane]]
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Zakopane]]
! [[Plik:Flag of the Czech Republic (bordered).svg|15px|Liberec]]
!colspan=19|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
||-
||-
|bgcolor=dfffdf|18
|bgcolor=dfffdf|19
||-
||-
||-
|colspan=19 bgcolor=f9f9f9|'''25'''
|-
|colspan=40 bgcolor=F0FFFF|'''Legenda'''
|-
|colspan=40|<span style="background-color: #ffffbf">'''1'''</span> <span style="background-color: #dfdfdf">'''2'''</span> <span style="background-color: #ffdf9f">'''3'''</span> <span style="background-color: #efffdf">'''4-10'''</span> <span style="background-color: #dfffdf">'''11-30'''</span> <span style="background-color: #cfcfff">'''poniżej 30'''</span><br />
<span style="background-color: #bfbfbf"><big> - </big></span> – zawodniczka nie wystartowała
|}
== [[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich|Letni Puchar Kontynentalny]] ==
=== Miejsca w klasyfikacji generalnej ===
{| class=wikitable style="text-align: center" width=250
!Sezon
!Miejsce
|-
|[[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2008|2008]]
|50.
|-
|[[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2009|2009]]
|29.
|-
|[[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2010|2010]]
|41.
|-
|[[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2011|2011]]
|40.
|-
|[[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2015|2015]]
|17.
|}
=== Miejsca w poszczególnych konkursach [[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich|Letniego Pucharu Kontynentalnego]] ===
{|class=wikitable style="text-align: center"
|colspan=27 bgcolor=F0FFFF|'''[[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2008|2008]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Bischofsgrün]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Pöhla]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Bischofshofen]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Bischofshofen]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Lillehammer]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Lillehammer]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberstdorf]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberstdorf]]
! [[Plik:Flag of the Czech Republic (bordered).svg|15px|Liberec]]
! [[Plik:Flag of the Czech Republic (bordered).svg|15px|Liberec]]
!colspan=9|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
|bgcolor=cfcfff|38
|bgcolor=dfffdf|30
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|colspan=9 bgcolor=f9f9f9|'''1'''
|-
|colspan=27 bgcolor=F0FFFF|'''[[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2009|2009]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Bischofsgrün]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Bischofsgrün]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Pöhla]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberwiesenthal]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberwiesenthal]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Lillehammer]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Lillehammer]]
!colspan=9|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
|bgcolor=dfffdf|18
|bgcolor=cfcfff|33
|bgcolor=dfffdf|27
|bgcolor=dfffdf|17
|bgcolor=dfffdf|17
||-
||-
|colspan=9 bgcolor=f9f9f9|'''45'''
|-
|colspan=27 bgcolor=F0FFFF|'''[[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2010|2010]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Bischofsgrün]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Bischofsgrün]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberwiesenthal]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberwiesenthal]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Lillehammer]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Lillehammer]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Oslo]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Oslo]]
! [[Plik:Flag of Sweden.svg|15px|Falun]]
! [[Plik:Flag of Sweden.svg|15px|Falun]]
! [[Plik:Flag of the Czech Republic (bordered).svg|15px|Liberec]]
!punkty
|-bgcolor=bfbfbf
|bgcolor=dfffdf|24
|bgcolor=dfffdf|28
|bgcolor=dfffdf|24
|bgcolor=dfffdf|30
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=dfffdf|26
|bgcolor=f9f9f9|'''23'''
|-
|colspan=27 bgcolor=F0FFFF|'''[[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2011|2011]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Szczyrk]]
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Zakopane]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Bischofsgrün]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Bischofsgrün]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberwiesenthal]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberwiesenthal]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Trondheim]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Trondheim]]
!colspan=9|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
||-
||-
|bgcolor=dfffdf|29
|bgcolor=dfffdf|22
|bgcolor=dfffdf|28
|bgcolor=dfffdf|25
||-
||-
|colspan=9 bgcolor=f9f9f9|'''20'''
|-
|colspan=27 bgcolor=F0FFFF|'''[[Letni Puchar Kontynentalny kobiet w skokach narciarskich 2015|2015]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberwiesenthal]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberwiesenthal]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Oslo]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Oslo]]
!colspan=9|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
|bgcolor=dfffdf|24
|bgcolor=efffdf|4
||-
||-
|colspan=9 bgcolor=f9f9f9|'''57'''
|-
|colspan=27 bgcolor=F0FFFF|'''Legenda'''
|-
|colspan=27|<span style="background-color: #ffffbf">'''1'''</span> <span style="background-color: #dfdfdf">'''2'''</span> <span style="background-color: #ffdf9f">'''3'''</span> <span style="background-color: #efffdf">'''4-10'''</span> <span style="background-color: #dfffdf">'''11-30'''</span> <span style="background-color: #cfcfff">'''poniżej 30'''</span>
<span style="background-color: #bfbfbf"><big> - </big></span> − zawodniczka nie wystartowała
|}
== [[FIS Cup kobiet w skokach narciarskich|FIS Cup]] ==
=== Miejsca w klasyfikacji generalnej ===
{| class=wikitable style="text-align: center" width=250
!Sezon
!Miejsce
|-
|[[FIS Cup kobiet w skokach narciarskich 2013/2014|2013/2014]]
|21.
|-bgcolor=cc9966
|[[FIS Cup kobiet w skokach narciarskich 2014/2015|2014/2015]]
|3.
|-
|[[FIS Cup kobiet w skokach narciarskich 2016/2017|2016/2017]]
|14.
|}
=== Miejsca w poszczególnych konkursach [[FIS Cup kobiet w skokach narciarskich|FIS Cup]] ===
{|class=wikitable style="text-align: center"
|colspan=40 bgcolor=F0FFFF|'''[[FIS Cup kobiet w skokach narciarskich 2013/2014|Sezon 2013/2014]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Villach]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Villach]]
! [[Plik:Flag of the Czech Republic (bordered).svg|15px|Frenštát]]
! [[Plik:Flag of the Czech Republic (bordered).svg|15px|Frenštát]]
! [[Plik:Flag of Romania.svg|15px|Râșnov]]
! [[Plik:Flag of Romania.svg|15px|Râșnov]]
! [[Plik:Flag of Romania.svg|15px|Râșnov]]
! [[Plik:Flag of Romania.svg|15px|Râșnov]]
!colspan=19|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
|bgcolor=efffdf|5
|bgcolor=efffdf|5
||-
||-
||-
||-
||-
||-
|colspan=19 bgcolor=f9f9f9|'''90'''
|-
|colspan=40 bgcolor=F0FFFF|'''[[FIS Cup kobiet w skokach narciarskich 2014/2015|Sezon 2014/2015]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Villach]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Villach]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Hinterzarten]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Hinterzarten]]
! [[Plik:Flag of the Czech Republic (bordered).svg|15px|Frenštát]]
! [[Plik:Flag of the Czech Republic (bordered).svg|15px|Frenštát]]
! [[Plik:Flag of Romania.svg|15px|Râșnov]]
! [[Plik:Flag of Romania.svg|15px|Râșnov]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Hinterzarten]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Hinterzarten]]
!colspan=19|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
||-
||-
|bgcolor=efffdf|4
|bgcolor=ffffbf|1
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=ffffbf|1
|bgcolor=ffffbf|1
|colspan=19 bgcolor=f9f9f9|'''350'''
|-
|colspan=40 bgcolor=F0FFFF|'''[[FIS Cup kobiet w skokach narciarskich 2016/2017|Sezon 2016/2017]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Villach]]
! [[Plik:Flag of Austria.svg|15px|Villach]]
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Szczyrk]]
! [[Plik:Flag of Poland (bordered).svg|15px|Szczyrk]]
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px|Einsiedeln]]
! [[Plik:Civil Ensign of Switzerland.svg|15px|Einsiedeln]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Hinterzarten]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Hinterzarten]]
! [[Plik:Flag of Romania.svg|15px|Râșnov]]
! [[Plik:Flag of Romania.svg|15px|Râșnov]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Notodden]]
! [[Plik:Flag of USA.svg|15px|Eau Claire]]
! [[Plik:Flag of USA.svg|15px|Eau Claire]]
!punkty
|-bgcolor=bfbfbf
|bgcolor=dfffdf|28
|bgcolor=efffdf|5
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=efffdf|4
|bgcolor=ffdf9f|3
||-
||-
||-
||-
||-
|bgcolor=f9f9f9|'''158'''
|-
|colspan=40 bgcolor=F0FFFF|'''Legenda'''
|-
|colspan=40|<span style="background-color: #ffffbf">'''1'''</span> <span style="background-color: #dfdfdf">'''2'''</span> <span style="background-color: #ffdf9f">'''3'''</span> <span style="background-color: #efffdf">'''4-10'''</span> <span style="background-color: #dfffdf">'''11-30'''</span> <span style="background-color: #cfcfff">'''poniżej 30'''</span>
<span style="background-color: #bfbfbf"><big> - </big></span> − zawodniczka nie wystartowała
|}
|