Ozzy Osbourne: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja nieprzejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
głupoty |
→Albumy: kat. |
||
Linia 318:
|
* US: złoto
|
|-
|2010
|align="center" colspan="13" style="font-size: 8pt"| "—" pozycja nie była notowana.▼
|'''''[[Scream]]'''''
* Data: 22 czerwiec 2010
* Wydawca: Epic <small>(#88697 10189 2)</small>
* Format: CD
|align="center"|—
|align="center"|—
|align="center"|—
|align="center"|—
|align="center"|—
|align="center"|—
|align="center"|—
|align="center"|—
|align="center"|—
|align="center"|—
|}
▲|align="center" colspan="13" style="font-size: 8pt"| "—" pozycja nie była notowana.
=== Albumy koncertowe ===
|