Puchar Świata w skokach narciarskich: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
→Najwięcej występów w konkursach Pucharu Świata: Ammann i Koch wystąpili w Ga-Pa. A w poprzedniej aktualizacji nie było to uwzględnione... |
AdamAdamas (dyskusja | edycje) m →Miejsca rozgrywania Pucharu Świata: drobne merytoryczne, drobne redakcyjne |
||
Linia 2959:
|{{Tak}}
|{{Tak}}
|{{Tak}}▼
|-▼
|{{flaga|POL}} [[Wisła (miasto)|Wisła]]▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Nie}}▼
|{{Tak}}
|-
Linia 3321 ⟶ 3285:
|{{Tak}}
|-
|{{flaga|CSK}}/{{flaga|SVK}} [[Szczyrbskie Jezioro (miejscowość)|Štrbské Pleso]]
|{{Tak}}
|{{Nie}}
Linia 4653 ⟶ 4617:
|-
|{{flaga|RUS}} [[Krasnaja Polana]]
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Nie}}
▲|{{Tak}}
▲|-
▲|{{flaga|POL}} [[Wisła (miasto)|Wisła]]
|{{Nie}}
|{{Nie}}
|