Ruczaj (Kraków): Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Linia 70:
==== Ulice Grota-Roweckiego i Kobierzyńska ====
* '''106:''' [[Łagiewniki (Kraków)|Łagiewniki]] – [[Skotniki (Kraków)|Skotniki Szkoła]]
* '''166:''' [[Łagiewniki (Kraków)|Łagiewniki]] – [[Sidzina (Kraków)|Sidzina]]
* '''178:''' [[Mistrzejowice]] - [[Pod Fortem]]
Linia 77:
==== Ulice Grota-Roweckiego i Bobrzyńskiego ====
Linie miejskie z przystankiem końcowym na pętli "[[Czerwone Maki]]":
* '''194:''' Czerwone Maki – [[Osiedle Krowodrza Górka|Krowodrza Górka]]
* '''609:''' Czerwone Maki – [[Bieńczyce (zajezdnia autobusowa)|Zajezdnia Bieńczyce]] (linia nocna)
|