Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2007: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
The Polish (dyskusja | edycje) drobne techniczne |
m Bot poprawia odwołania do grafik WP:ZDBOT#Zmiana odwołań do plików |
||
Linia 208:
! colspan="18" | Kraje głosujące
|-
! [[Plik:ESCTotaltscore PL.svg|Wyniki]]
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
! [[Plik:
|-
! rowspan="17" | [[Plik:ESCCon PL.svg|Uczestnicy]]
| style="text-align:left; background:#f2f2f2;" | Gruzja
| style="text-align:right; background:#f2f2f2;" | 116 || style="text-align:left; background:#aaaaaa;" | || 4 || '''12''' || 10 || 4 || 8 || 4 || 5 || || 6 || 5 || 8 || 5 || 10 || 8 || 10 || 5
|