Lista przewodniczących Zgromadzenia Ekspertów: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
N |
m drobne redakcyjne |
||
Linia 15:
| 4 || [[Ali Akbar Haszemi Rafsandżani]] || wrzesień [[2007]]{{r|bbc0409}} || [[2011]]{{r|xinhuanet0503}}
|-
| 5 || [[Mohammad
|-
| − || ''[[Mahmud Haszemi Szahrudi]]'' || 2014 || marzec 2015{{r|almanar}}
|-
| 6 || [[Mohammed
|}
|