Autobusy miejskie w Krakowie: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m drobne techniczne (przypisy podzielone dwustronnie) |
m →Linie aglomeracyjne: aktualizacja |
||
Linia 117:
* 217 [[Osiedle Krowodrza Górka|Krowodrza Górka]] - [[Węgrzce (województwo małopolskie)|Węgrzce Pętla]] (kursuje w dni powszednie)
* 218 [[Osiedle Bronowice Nowe|Bronowice Małe]] - [[Kleszczów (województwo małopolskie)|Kleszczów]]
* 220 [[Osiedle Krowodrza Górka|Krowodrza Górka]] - [[Giebułtów (powiat krakowski)|Giebułtów]]
* 221 [[Płaszów|Mały Płaszów]] - [[Niepołomice (stacja kolejowa)|Niepołomice Dworzec]] / [[Brzegi (powiat wielicki)|Brzegi]]
* 222 [[Czyżyny|Czyżyny Dworzec]] - [[Słomniki|Słomniki Osiedle]]
|