Komunikacja Miejska Kołobrzeg: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja nieprzejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
akt. |
smal |
||
Linia 92:
!<font size="5">D
|'''Jagiellońska – Dworzec '''↔ '''Dźwirzyno'''<br /><small>Jagiellońska (Dworzec PKP) – Unii Lubelskiej – Kupiecka – Kamienna – Młyńska – Mazowiecka – Grzybowska – '''Grzybowo''' – '''Dźwirzyno'''
| <small>Kursowała od 1 lipca do 31 serpnia. Od
|-
!<font size="5">U
|'''Jagiellońska – Dworzec '''↔ '''Ustronie Morskie'''<br /><small>Jagiellońska (Dworzec PKP) – Unii Lubelskiej – Grochowska – Koszalińska – '''Kądzielno''' – '''Kołobrzeg (Podczele)''': Ośrodek – '''Bagicz''' – '''Sianożęty''' – '''Ustronie Morskie'''
| <small>Kursowała od 1 lipca do 31
|}
Linia 107:
!<font size="5">A
|'''Cmentarz''' ↔ '''Podczele'''<br /><small>6 Dywizji Piechoty – Trzebiatowska – Młyńska – Kamienna – Grochowska – Koszalińska – '''Kądzielno''' – '''Kołobrzeg (Podczele)''': Ośrodek – Kresowa (z powrotem: Lwowska – Nowogródzka) – Tarnopolska
| <small>Kursuje w dniach: 29, 30, 31
|-
!<font size="5">C
|'''Cmentarz''' ↔ '''Grzybowo'''<br /><small>
| <small>Kursuje w dniach: 29, 30, 31
|-
!<font size="5">D
|'''Cmentarz''' ↔ '''Bałtycka'''<br /><small>6 Dywizji Piechoty – Trzebiatowska – Jedności Narodowej- Wiosenna – Bałtycka (z powrotem: Bałtycka – Sobieskiego – Jedności Narodowej– Trzebiatowska – 6 Dywizji Piechoty)
| <small>Kursuje
|-
!<font size="5">S
|