Carlo Facetti: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Eurohunter (dyskusja | edycje) infobox, zdjęcie/grafika |
m MalarzBOT: poprawki błędów z Specjalna:LintErrors/missing-end-tag |
||
Linia 51:
|bgcolor="#FFCFFF" rowspan="2"|0
|-
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|bgcolor="#FFCFCF"|NZ
|<small>-</small>
|<small>-</small>
|-
|}
|