Eredivisie (2018/2019): Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
Znacznik: Anulowanie edycji |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 59:
=== Tabela ===
{{Fb cl header}}
{{Fb cl team |p=1 |t=Ajax |w=
{{Fb cl2 qr |s=2019-20 |c=UCL |r=QR3}}
{{Fb cl team |p=2 |t=PSV |w=25|d= 5|l=
{{fb cl2 qr |s=2019-20 |c=UCL |r=QR2}}
{{Fb cl team |p=3 |t=Feyenoord |w=19|d= 5|l=
{{Fb cl2 qr |s=2019-20 |c=UEL |r=QR3}}
{{Fb cl2 qr |s=2019-20 |c=UEL |r=QR2}}
{{Fb cl team |p=
{{Fb cl3 qr |qualification=y |rows=4 |competition=[[#O udział w zawodach UEFA|baraży o udział w rozgrywkach UEFA]]}}
{{Fb cl team |p=
{{Fb cl team |p=
{{Fb cl team |p=
{{Fb cl team |p=
{{Fb cl3 qr |rows=
{{Fb cl team |p=
{{Fb cl team |p=
{{Fb cl team |p=
{{Fb cl team |p=
{{Fb cl team |p=
{{Fb cl team |p=
{{Fb cl team |p=
▲{{Fb cl team |p=16|t=De Graafschap |w= 8|d= 5|l=19|gf=36|ga=65|bc=#FFE6E6}}
{{Fb cl3 qr |qualification=y |rows=2 |competition=[[#O miejsce w lidze|baraży o Eredivisie]]}}
{{Fb cl team |p=17|t=
{{Fb cl team |p=18|t=NAC |w= 5|d= 7|l=
{{Fb cl2 qr |relegation=y |s=2018-19 |c=Eerste Divisie}}
{{Fb cl footer|u=
=== Miejsca po danych kolejkach ===
Linia 128 ⟶ 129:
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
| style="background:#D0F0C0;"|'''1'''
|
|-
Linia 164 ⟶ 165:
| style="background:#E8FFD8;"|2
| style="background:#E8FFD8;"|2
| style="background:#E8FFD8;"|2
|
|-
Linia 200 ⟶ 201:
| style="background:#CCF3FF;"|3
| style="background:#CCF3FF;"|3
| style="background:#
| style="background:#
|-
| style="text-align:right;" | [[AZ Alkmaar]]
Linia 236 ⟶ 237:
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#DDF4FF;"|4
| style="background:#
|
|-
Linia 272 ⟶ 273:
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|5
|
|-
Linia 308 ⟶ 309:
| style="background:#DDF4FF;"|5
| style="background:#DDF4FF;"|6
| style="background:#DDF4FF;"|6
|
|-
Linia 344 ⟶ 345:
| style="background:#DDF4FF;"|6
| style="background:#DDF4FF;"|7
| style="background:#DDF4FF;"|7
|
|-
Linia 380 ⟶ 381:
|8
|8
| style="background:#DDF4FF;"|8
|
|-
Linia 416 ⟶ 417:
|9
|9
|9
|
|-
Linia 452 ⟶ 453:
|12
|10
|10
|
|-
Linia 488 ⟶ 489:
|10
|11
|11
|
|-
Linia 524 ⟶ 525:
|13
|12
|12
|
|-
Linia 560 ⟶ 561:
|11
|13
|13
|
|-
Linia 596 ⟶ 597:
|14
|14
|14
|
|-
Linia 632 ⟶ 633:
|15
|15
|15
|
|-
Linia 668 ⟶ 669:
| style="background:#FFE6E6;"|17
| style="background:#FFE6E6;"|16
| style="background:#FFE6E6;"|16
|
|-
Linia 704 ⟶ 705:
| style="background:#FFE6E6;"|16
| style="background:#FFE6E6;"|17
| style="background:#FFE6E6;"|17
|
|-
Linia 761 ⟶ 762:
from: 0.5 till: 2.5 shift:(0,15) color:AZ text:"[[AZ Alkmaar|AZ]]"
from: 2.5 till: 28.5 shift:(0,15) color:PSV text:"[[PSV Eindhoven|PSV]]"
from: 28.5 till:
</timeline>
Linia 803 ⟶ 804:
<!-- Zwolle --> {{fb r |gf=2|ga=1 }}
<!-- PSV --> {{fb r |gf=3|ga=1 |ma=De Topper }}
<!-- Utrecht --> {{fb r |gf=
<!-- Vitesse --> {{fb r |gf=4|ga=2 }}
<!-- VVV --> {{fb r |gf=6|ga=0 }}
Linia 822 ⟶ 823:
<!-- NAC --> {{fb r |gf=5|ga=0 }}
<!-- Zwolle --> {{fb r |gf=2|ga=2 }}
<!-- PSV --> {{fb r |gf=
<!-- Utrecht --> {{fb r |gf=3|ga=0 }}
<!-- Vitesse --> {{fb r |gf=0|ga=0 }}
Linia 869 ⟶ 870:
{{fb r team |t=Feyenoord}}
<!-- ADO Den Haag --> {{fb r |gf=
<!-- Ajax --> {{fb r |gf=6|ga=2 }}
<!-- AZ --> {{fb r |gf=2|ga=1 }}
Linia 935 ⟶ 936:
<!-- Excelsior --> {{fb r |gf=1|ga=0 }}
<!-- Feyenoord --> {{fb r |gf=1|ga=0 }}
<!-- Fortuna Sittard --> {{fb r |gf=
<!-- De Graafschap --> {{fb r |gf=1|ga=0 }}
<!-- Groningen --> {{fb r |r=null }}
Linia 960 ⟶ 961:
<!-- Heerenveen --> {{fb r |r=null }}
<!-- Heracles --> {{fb r |gf=3|ga=5 }}
<!-- NAC --> {{fb r |gf=
<!-- Zwolle --> {{fb r |gf=1|ga=1 }}
<!-- PSV --> {{fb r |gf=2|ga=2 }}
Linia 973 ⟶ 974:
<!-- AZ --> {{fb r |gf=3|ga=2 }}
<!-- Emmen --> {{fb r |gf=2|ga=1 }}
<!-- Excelsior --> {{fb r |gf=
<!-- Feyenoord --> {{fb r |gf=0|ga=2 }}
<!-- Fortuna Sittard --> {{fb r |gf=6|ga=0 }}
Linia 1025 ⟶ 1026:
<!-- Utrecht --> {{fb r |gf=4|ga=3 }}
<!-- Vitesse --> {{fb r |gf=0|ga=2 }}
<!-- VVV --> {{fb r |gf=
<!-- Willem II --> {{fb r |gf=2|ga=3 }}
Linia 1076 ⟶ 1077:
<!-- Feyenoord --> {{fb r |gf=1|ga=1 }}
<!-- Fortuna Sittard --> {{fb r |gf=2|ga=1 }}
<!-- De Graafschap --> {{fb r |gf=
<!-- Groningen --> {{fb r |gf=5|ga=1 }}
<!-- Heerenveen --> {{fb r |gf=2|ga=2 }}
Linia 1112 ⟶ 1113:
<!-- Ajax --> {{fb r |gf=1|ga=4 }}
<!-- AZ --> {{fb r |gf=2|ga=1 }}
<!-- Emmen --> {{fb r |gf=
<!-- Excelsior --> {{fb r |gf=2|ga=2 }}
<!-- Feyenoord --> {{fb r |gf=1|ga=1 }}
Linia 1127 ⟶ 1128:
<!-- VVV --> {{fb r |gf=0|ga=1 }}
<!-- Willem II --> {{fb r |r=null }}
{{Fb r footer|u=
</div>
|