Chicago PD: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
przegląd sezonów |
→Przegląd sezonów: data prem |
||
Linia 152:
|{{kom-skrót|n/a}}
|{{kom-skrót|n/a}}
|-
|bgcolor="#336633"|
|'''[[Lista odcinków serialu Chicago PD#Sezon 7 (2019-2020)|7]]'''
Linia 161:
|{{kom-skrót|n/a}}
|{{kom-skrót|n/a}}
|-
|bgcolor="#008080"|
|}</onlyinclude>▼
|'''[[Lista odcinków serialu Chicago PD#Sezon 8 (2020-2021)|8]]'''
|{{kom-skrót|n/a}}
|11 listopada 2020<ref>{{cytuj stronę | url=https://tvline.com/2020/08/27/nbc-premiere-dates-fall-2020-this-is-us/ | tytuł=NBC Sets Fall (Yes, Fall!) Premiere Dates for This Is Us, #OneChicago and More — What Shows Return in 2021?| praca=tvline.com | data dostępu=2020-08-27 | język =en }}</ref>
|{{kom-skrót|n/a}}
|{{kom-skrót|n/a}}
|{{kom-skrót|n/a}}
|{{kom-skrót|n/a}}
▲ |}</onlyinclude>
== Produkcja ==
|