Andreas Vilberg: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
uzupełnienie o wyniki CoC, źródła/przypisy, drobne techniczne, drobne redakcyjne, poprawki błędów, WP:SK, przeniesienie refów na koniec |
m ZDBOT; zamiana: Kuusamo → Ruka (miejsca w konkursach) |
||
Linia 42:
|colspan=50 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata w skokach narciarskich 2004/2005|Sezon 2004/2005]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Trondheim]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Trondheim]]
Linia 104:
|colspan=50 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata w skokach narciarskich 2005/2006|Sezon 2005/2006]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Lillehammer]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Lillehammer]]
Linia 154:
|colspan=50 bgcolor=F0FFFF|'''[[Puchar Świata w skokach narciarskich 2007/2008|Sezon 2007/2008]]'''
|-
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Trondheim]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Trondheim]]
Linia 324:
! [[Plik:Flag of the United States.svg|15px|Park City]]
! [[Plik:Flag of Germany.svg|15px|Oberhof]]
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Lahti]]
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|Lahti]]
Linia 679:
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px|Pragelato]]
! [[Plik:Flag of Italy.svg|15px|Pragelato]]
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|
!colspan=40|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
Linia 744:
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Oslo]]
! [[Plik:Flag of Norway.svg|15px|Oslo]]
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|
! [[Plik:Flag of Finland (bordered).svg|15px|
!colspan=40|punkty
|-bgcolor=bfbfbf
|