Loïc Nottet: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m aktualizacja |
aktualizacja |
||
Linia 54:
!style="width:3em;font-size:85%;"|[[Ultratop 200 Albums (Walonia)|BEL (WA)]]<br /><ref name="WA">{{cytuj stronę|url=https://www.ultratop.be/fr/showinterpret.asp?interpret=Lo%EFc+Nottet|tytuł=Discographie Loïc Nottet|opublikowany=ultratop.be|język=nl|data dostępu=2016-06-01}}</ref>
!style="width:3em;font-size:85%;"|[[Syndicat national de l’édition phonographique|FRA]]<br /><ref name="FRA">{{cytuj stronę|url=https://lescharts.com/showinterpret.asp?interpret=Lo%EFc+Nottet|tytuł=Discographie Loïc Nottet|opublikowany=lescharts.com|język=fr|data dostępu=2016-06-01}}</ref>
!style="width:3em;font-size:85%;"|[[Alben Top 100|
|-
|2017
Linia 104:
!style="width:3em;font-size:85%;"|[[Ö3 Austria Top 40|AUT]]<br /><ref>{{cytuj stronę|url=https://austriancharts.at/showinterpret.asp?interpret=Lo%EFc+Nottet|tytuł=Discographie Loïc Nottet|opublikowany=austriancharts.at|język=de|data dostępu=2016-06-01}}</ref>
!style="width:3em;font-size:85%;"|[[Top Singles & Titres|FRA]]<br /><ref name="FRA"/>
!style="width:3em;font-size:85%;"|[[GfK Entertainment|
!style="width:3em;font-size:85%;"|[[
!style="width:3em;font-size:85%;"|[[MegaCharts|
!style="width:3em;font-size:85%;"|[[Sverigetopplistan|SWE]]<br /><ref>{{cytuj stronę|url=https://swedishcharts.com/showinterpret.asp?interpret=Lo%EFc+Nottet|tytuł=Discography Loïc Nottet|opublikowany=swedishcharts.com|język=en|data dostępu=2016-06-01}}</ref>
!style="width:3em;font-size:85%;"|[[Singles Top 100|
!style="width:3em;font-size:85%;"|[[UK Singles Chart|
|-
|2015
Linia 189:
|
|
|rowspan="2"|''–''
|-
|2021
|align="left"|„Start It from the End”<br /><small>(oraz BJ Scott i Woodie Smalls)</small>
| – || – || – || – || – || – || – || – || – || –
|
|
|-
|colspan="15" style=font-size:8pt;|„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.
|