Wikipedysta:Bogdan Starościak/Brudnopis 4.2: Różnice pomiędzy wersjami

→‎Wyniki: drobne redakcyjne
(→‎Wyniki: drobne redakcyjne)
(→‎Wyniki: drobne redakcyjne)
== Wyniki ==
 
{{fb r header |nt=2218 |Bałtyk Gdynia |BałtykBłękitni KoszalinStargard |ChemikBytovia PoliceBytów |Elana Toruń |FlotaGKS ŚwinoujściePrzodkowo |GryfJarota WejherowoJarocin |GwardiaKluczevia Koszalin |Górnik Konin |Jarota JarocinStargard |Kotwica Kołobrzeg |MieszkoKP GnieznoStarogard Gdański |NielbaOlimpia WągrowiecGrudziądz |Pogoń II Szczecin |PoloniaPogoń ŚrodaNowe WielkopolskaSkalmierzyce |PomorzaninPolonia ToruńŚroda |GKS Przodkowo |Radunia StężycaWielkopolska |Sokół Kleczew |KPStolem Starogard GdańskiGniewino |Świt Skolwin |Unia SwarzędzJanikowo |UniaZawisza JanikowoBydgoszcz}}
 
{{fb r team |t=Bałtyk Gdynia}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |r=null}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |gf=6|ga=0}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kotwica Górnik KoninKołobrzeg --> {{fb r |gf=6|ga=0}}
<!-- KP Starogard Jarota JarocinGdański --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- KotwicaOlimpia KołobrzegGrudziądz --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń II Mieszko GnieznoSzczecin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń Nowe Nielba WągrowiecSkalmierzyce --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- Polonia Środa Pogoń II SzczecinWielkopolska --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Pomorzanin ToruńStolem Gniewino --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- GKS PrzodkowoŚwit Skolwin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Radunia Stężyca Unia Janikowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Zawisza Sokół KleczewBydgoszcz --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |r=null}}
 
{{fb r team |t=Bałtyk Koszalin}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=3|ga=4}}
<!-- Bałtyk Koszalin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Chemik Police --> {{fb r |gf=2|ga=3}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=1|ga=4}}
<!-- Flota Świnoujście --> {{fb r |r=null}}
<!-- Gryf Wejherowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Gwardia Koszalin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Górnik Konin --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |r=null}}
<!-- Mieszko Gniezno --> {{fb r |gf=7|ga=1}}
<!-- Nielba Wągrowiec --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |gf=1|ga=4}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pomorzanin Toruń --> {{fb r |r=null}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Radunia Stężyca --> {{fb r |gf=0|ga=4}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=5|ga=2}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |r=null}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=6|ga=0}}
 
{{fb r team |t=ChemikBłękitni PoliceStargard}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |r=null}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |gf=2|ga=3}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |gf=0|ga=6}}
<!-- Kotwica Górnik KoninKołobrzeg --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- KP Starogard Jarota JarocinGdański --> {{fb r |gf=0|ga=3}}
<!-- KotwicaOlimpia KołobrzegGrudziądz --> {{fb r |gf=1|ga=3}}
<!-- Pogoń II Mieszko GnieznoSzczecin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń Nowe Nielba WągrowiecSkalmierzyce --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Pogoń II SzczecinWielkopolska --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska Sokół Kleczew --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pomorzanin ToruńStolem Gniewino --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
<!-- GKS PrzodkowoŚwit Skolwin --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- Radunia Stężyca Unia Janikowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Zawisza Sokół KleczewBydgoszcz --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
 
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |r=null}}
 
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |r=null}}
{{fb r team |t=Bytovia Bytów}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |r=null}}
<!-- UniaBałtyk JanikowoGdynia --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Błękitni Stargard --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Bytovia Bytów --> {{fb r |r=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Kluczevia Stargard --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Olimpia Grudziądz --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Pogoń Nowe Skalmierzyce --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Stolem Gniewino --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Zawisza Bydgoszcz --> {{fb r |gf=|ga=}}
 
 
{{fb r team |t=Elana Toruń}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |gf=6|ga=0}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |r=null}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kotwica Górnik KoninKołobrzeg --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- KP Starogard Jarota JarocinGdański --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- KotwicaOlimpia KołobrzegGrudziądz --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń II Mieszko GnieznoSzczecin --> {{fb r |gf=5|ga=0}}
<!-- Pogoń Nowe Nielba WągrowiecSkalmierzyce --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Polonia Środa Pogoń II SzczecinWielkopolska --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=1|ga=4}}
<!-- Pomorzanin ToruńStolem Gniewino --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Zawisza Bydgoszcz --> {{fb r |gf=|ga=}}
 
 
{{fb r team |t=GKS Przodkowo}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Błękitni Stargard --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Bytovia Bytów --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Radunia StężycaJarota Jarocin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kluczevia Sokół KleczewStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- KP Starogard Gdański Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- KP Starogard Świt SkolwinGdański --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Olimpia Unia SwarzędzGrudziądz --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
<!-- Pogoń II Unia JanikowoSzczecin --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Pogoń Nowe Skalmierzyce --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Stolem Gniewino --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Zawisza Bydgoszcz --> {{fb r |gf=|ga=}}
 
{{fb r team |t=Flota Świnoujście}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Bałtyk Koszalin --> {{fb r |gf=0|ga=3}}
<!-- Chemik Police --> {{fb r |r=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=0|ga=4}}
<!-- Flota Świnoujście --> {{fb r |r=null}}
<!-- Gryf Wejherowo --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
<!-- Gwardia Koszalin --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- Górnik Konin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Mieszko Gniezno --> {{fb r |gf=4|ga=2}}
<!-- Nielba Wągrowiec --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |gf=2|ga=2}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- Pomorzanin Toruń --> {{fb r |r=null}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Radunia Stężyca --> {{fb r |r=null}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |r=null}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |r=null}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
 
{{fb r team |t=GryfJarota WejherowoJarocin}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=3|ga=0}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |gf=2|ga=3}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=0|ga=4}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Gryf Wejherowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Gwardia Koszalin --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Górnik Konin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Kluczevia Kotwica KołobrzegStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kotwica Mieszko GnieznoKołobrzeg --> {{fb r |gf=5|ga=0}}
<!-- KP Starogard Nielba WągrowiecGdański --> {{fb r |gf=2|ga=4}}
<!-- PogońOlimpia II SzczecinGrudziądz --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska Pogoń II Szczecin --> {{fb r |gf=0|ga=4}}
<!-- Pogoń Nowe Pomorzanin ToruńSkalmierzyce --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa GKS PrzodkowoWielkopolska --> {{fb r |gf=2|ga=2}}
<!-- Radunia Stężyca Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- Stolem Sokół KleczewGniewino --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- KP Starogard Gdański Świt Skolwin --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- Unia Świt SkolwinJanikowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Zawisza Unia SwarzędzBydgoszcz --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=1|ga=4}}
 
{{fb r team |t=Gwardia Koszalin}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- Bałtyk Koszalin --> {{fb r |gf=3|ga=0}}
<!-- Chemik Police --> {{fb r |r=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=0|ga=3}}
<!-- Flota Świnoujście --> {{fb r |r=null}}
<!-- Gryf Wejherowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Gwardia Koszalin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Górnik Konin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |r=null}}
<!-- Mieszko Gniezno --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- Nielba Wągrowiec --> {{fb r |gf=2|ga=2}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |gf=0|ga=4}}
<!-- Pomorzanin Toruń --> {{fb r |r=null}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=1|ga=3}}
<!-- Radunia Stężyca --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |r=null}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=2|ga=2}}
 
{{fb r team |t=GórnikKluczevia KoninStargard}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |gf=0|gar=1null}}
<!-- Kotwica Górnik KoninKołobrzeg --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- KP Starogard Jarota JarocinGdański --> {{fb r |gf=1|ga=9}}
<!-- KotwicaOlimpia KołobrzegGrudziądz --> {{fb r |gf=1|ga=3}}
<!-- Pogoń II Mieszko GnieznoSzczecin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń Nowe Nielba WągrowiecSkalmierzyce --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Pogoń II SzczecinWielkopolska --> {{fb r |gf=1|ga=4}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska Sokół Kleczew --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pomorzanin ToruńStolem Gniewino --> {{fb r |gf=0|ga=3}}
<!-- GKS PrzodkowoŚwit Skolwin --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- Radunia Stężyca Unia Janikowo --> {{fb r |gf=0|ga=3}}
<!-- Zawisza Sokół KleczewBydgoszcz --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |r=null}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |r=null}}
 
{{fb r team |t=Jarota Jarocin}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |r=null}}
<!-- Bałtyk Koszalin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Chemik Police --> {{fb r |r=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- Flota Świnoujście --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
<!-- Gryf Wejherowo --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Gwardia Koszalin --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- Górnik Konin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Mieszko Gniezno --> {{fb r |r=null}}
<!-- Nielba Wągrowiec --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |gf=3|ga=3}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pomorzanin Toruń --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- Radunia Stężyca --> {{fb r |gf=0|ga=3}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |r=null}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |r=null}}
 
{{fb r team |t=Kotwica Kołobrzeg}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |gf=2|ga=2}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Górnik Konin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |r=null}}
<!-- KP Starogard Mieszko GnieznoGdański --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- Olimpia Nielba WągrowiecGrudziądz --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska Pogoń Nowe Skalmierzyce --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Polonia Środa Pomorzanin ToruńWielkopolska --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- GKSSokół PrzodkowoKleczew --> {{fb r |gf=2|ga=2}}
<!-- RaduniaStolem StężycaGniewino --> {{fb r |gf=0|ga=4}}
<!-- Sokół KleczewŚwit Skolwin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Zawisza Bydgoszcz --> {{fb r |gf=|ga=}}
 
 
{{fb r team |t=KP Starogard Gdański}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Błękitni Stargard --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Bytovia Bytów --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Kluczevia Stargard --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |r=null}}
<!-- Olimpia Świt SkolwinGrudziądz --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń II Unia SwarzędzSzczecin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń Nowe Unia JanikowoSkalmierzyce --> {{fb r |gf=4|ga=2}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Stolem Gniewino --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Zawisza Bydgoszcz --> {{fb r |gf=|ga=}}
 
{{fb r team |t=MieszkoOlimpia GnieznoGrudziądz}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kotwica Górnik KoninKołobrzeg --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- KP Starogard Jarota JarocinGdański --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- KotwicaOlimpia KołobrzegGrudziądz --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pogoń II Mieszko GnieznoSzczecin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń Nowe Nielba WągrowiecSkalmierzyce --> {{fb r |gf=0|ga=6}}
<!-- Polonia Środa Pogoń II SzczecinWielkopolska --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=1|ga=6}}
<!-- Pomorzanin ToruńStolem Gniewino --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- GKS PrzodkowoŚwit Skolwin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Radunia Stężyca Unia Janikowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Zawisza Sokół KleczewBydgoszcz --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=0|ga=5}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |gf=0|ga=7}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=1|ga=4}}
 
{{fb r team |t=Nielba Wągrowiec}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |r=null}}
<!-- Bałtyk Koszalin --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Chemik Police --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |r=null}}
<!-- Flota Świnoujście --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Gryf Wejherowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Gwardia Koszalin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Górnik Konin --> {{fb r |gf=4|ga=0}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |gf=2|ga=4}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |r=null}}
<!-- Mieszko Gniezno --> {{fb r |r=null}}
<!-- Nielba Wągrowiec --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |gf=1|ga=5}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pomorzanin Toruń --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Radunia Stężyca --> {{fb r |r=null}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=2|ga=3}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |gf=4|ga=3}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |r=null}}
 
{{fb r team |t=Pogoń II Szczecin}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=3|ga=0}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |gf=3|ga=2}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |gf=6|ga=1}}
<!-- Kotwica Górnik KoninKołobrzeg --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- KP Starogard Jarota JarocinGdański --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- KotwicaOlimpia KołobrzegGrudziądz --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- Mieszko Gniezno --> {{fb r |gf=3|ga=0}}
<!-- Nielba Wągrowiec --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska Pogoń Nowe Skalmierzyce --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Pomorzanin ToruńWielkopolska --> {{fb r |gf=4|ga=1}}
<!-- GKSSokół PrzodkowoKleczew --> {{fb r |gf=1|ga=4}}
<!-- RaduniaStolem StężycaGniewino --> {{fb r |gf=3|ga=3}}
<!-- Sokół KleczewŚwit Skolwin --> {{fb r |gf=0|ga=7}}
<!-- KP Starogard Gdański Unia Janikowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Zawisza Świt SkolwinBydgoszcz --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
 
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |r=null}}
 
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |r=null}}
{{fb r team |t=Pogoń Nowe Skalmierzyce}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Błękitni Stargard --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Bytovia Bytów --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Kluczevia Stargard --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Olimpia Grudziądz --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Pogoń Nowe Skalmierzyce --> {{fb r |r=null}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Stolem Gniewino --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=|ga=}}
<!-- Zawisza Bydgoszcz --> {{fb r |gf=|ga=}}
 
{{fb r team |t=Polonia Środa Wielkopolska}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |gf=2|ga=2}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |gf=5|ga=0}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kotwica Górnik KoninKołobrzeg --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- KP Starogard Jarota JarocinGdański --> {{fb r |gf=3|ga=2}}
<!-- KotwicaOlimpia KołobrzegGrudziądz --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń II Mieszko GnieznoSzczecin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń Nowe Nielba WągrowiecSkalmierzyce --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pomorzanin Toruń Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Stolem GKS PrzodkowoGniewino --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Radunia Stężyca Świt Skolwin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- SokółUnia KleczewJanikowo --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- KP Starogard Gdański Zawisza Bydgoszcz --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=0|ga=6}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |r=null}}
 
{{fb r team |t=Pomorzanin Toruń}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- Bałtyk Koszalin --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
<!-- Chemik Police --> {{fb r |r=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Flota Świnoujście --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Gryf Wejherowo --> {{fb r |gf=3|ga=0}}
<!-- Gwardia Koszalin --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Górnik Konin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Mieszko Gniezno --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
<!-- Nielba Wągrowiec --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pomorzanin Toruń --> {{fb r |r=null}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- Radunia Stężyca --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |r=null}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |r=null}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
 
{{fb r team |t=GKS Przodkowo}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=4|ga=0}}
<!-- Bałtyk Koszalin --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Chemik Police --> {{fb r |r=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- Flota Świnoujście --> {{fb r |r=null}}
<!-- Gryf Wejherowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Gwardia Koszalin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Górnik Konin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |r=null}}
<!-- Mieszko Gniezno --> {{fb r |gf=3|ga=0}}
<!-- Nielba Wągrowiec --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- Pomorzanin Toruń --> {{fb r |r=null}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Radunia Stężyca --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |r=null}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |gf=4|ga=2}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
 
{{fb r team |t=Radunia Stężyca}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
<!-- Bałtyk Koszalin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Chemik Police --> {{fb r |gf=9|ga=0}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- Flota Świnoujście --> {{fb r |gf=8|ga=1}}
<!-- Gryf Wejherowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Gwardia Koszalin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Górnik Konin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Jarota Jarocin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Kotwica Kołobrzeg --> {{fb r |r=null}}
<!-- Mieszko Gniezno --> {{fb r |gf=5|ga=0}}
<!-- Nielba Wągrowiec --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- Pogoń II Szczecin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Pomorzanin Toruń --> {{fb r |r=null}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Radunia Stężyca --> {{fb r |r=null}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |r=null}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |gf=5|ga=1}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=5|ga=1}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |gf=4|ga=0}}
 
{{fb r team |t=Sokół Kleczew}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
<!-- Kotwica Górnik KoninKołobrzeg --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- KP Starogard Jarota JarocinGdański --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- KotwicaOlimpia KołobrzegGrudziądz --> {{fb r |gf=1|ga=5}}
<!-- Pogoń II Mieszko GnieznoSzczecin --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
<!-- Pogoń Nowe Nielba WągrowiecSkalmierzyce --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Pogoń II SzczecinWielkopolska --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |r=null}}
<!-- Pomorzanin Toruń --> {{fb r |gf=1|ga=1}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Radunia Stężyca --> {{fb r |gf=0|ga=4}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |r=null}}
<!-- KP Starogard Gdański Stolem Gniewino --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Unia SwarzędzJanikowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Zawisza Unia JanikowoBydgoszcz --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
 
{{fb r team |t=KPStolem Starogard GdańskiGniewino}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kotwica Górnik KoninKołobrzeg --> {{fb r |gf=3|ga=0}}
<!-- KP Starogard Jarota JarocinGdański --> {{fb r |gf=2|ga=6}}
<!-- KotwicaOlimpia KołobrzegGrudziądz --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- Pogoń II Mieszko GnieznoSzczecin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń Nowe Nielba WągrowiecSkalmierzyce --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Pogoń II SzczecinWielkopolska --> {{fb r |gf=1|ga=0}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska Sokół Kleczew --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pomorzanin ToruńStolem Gniewino --> {{fb r |gf=1|gar=0null}}
<!-- GKS PrzodkowoŚwit Skolwin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Radunia Stężyca Unia Janikowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Zawisza Sokół KleczewBydgoszcz --> {{fb r |gf=0|ga=3}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |r=null}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=2|ga=4}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |gf=1|ga=3}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |r=null}}
 
{{fb r team |t=Świt Skolwin}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |gf=5|ga=1}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |gf=5|ga=0}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kotwica Górnik KoninKołobrzeg --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
<!-- KP Starogard Jarota JarocinGdański --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- KotwicaOlimpia KołobrzegGrudziądz --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Pogoń II Mieszko GnieznoSzczecin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń Nowe Nielba WągrowiecSkalmierzyce --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Pogoń II SzczecinWielkopolska --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska Sokół Kleczew --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pomorzanin ToruńStolem Gniewino --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- GKS Przodkowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Radunia Stężyca --> {{fb r |r=null}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=3|ga=2}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |r=null}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia SwarzędzJanikowo --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Zawisza Unia JanikowoBydgoszcz --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
 
{{fb r team |t=Unia SwarzędzJanikowo}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Błękitni Bałtyk KoszalinStargard --> {{fb r |gf=0|ga=3}}
<!-- ChemikBytovia PoliceBytów --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Elana Toruń --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Flota Świnoujście GKS Przodkowo --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- GryfJarota WejherowoJarocin --> {{fb r |gf=4|ga=1}}
<!-- Kluczevia Gwardia KoszalinStargard --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- Kotwica Górnik KoninKołobrzeg --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- KP Starogard Jarota JarocinGdański --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
<!-- KotwicaOlimpia KołobrzegGrudziądz --> {{fb r |gf=0|ga=1}}
<!-- Pogoń II Mieszko GnieznoSzczecin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń Nowe Nielba WągrowiecSkalmierzyce --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Polonia Środa Pogoń II SzczecinWielkopolska --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska Sokół Kleczew --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pomorzanin ToruńStolem Gniewino --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- GKS PrzodkowoŚwit Skolwin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Radunia Stężyca --> {{fb r |r=null}}
<!-- Sokół Kleczew --> {{fb r |gf=1|ga=2}}
<!-- KP Starogard Gdański --> {{fb r |r=null}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |r=null}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |r=null}}
<!-- Zawisza Bydgoszcz --> {{fb r |gf=|ga=}}
 
 
{{fb r team |t=Unia Janikowo}}
{{fb r team |t=Zawisza Bydgoszcz}}
<!-- Bałtyk Gdynia --> {{fb r |gf=2|ga=4}}
<!-- Bałtyk KoszalinGdynia --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Błękitni Chemik PoliceStargard --> {{fb r |gf=2|ga=0}}
<!-- Bytovia Elana ToruńBytów --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Flota Świnoujście Elana Toruń --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Gryf WejherowoGKS Przodkowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Gwardia Koszalin Jarota Jarocin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Kluczevia Górnik KoninStargard --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- Kotwica Jarota JarocinKołobrzeg --> {{fb r |gf=3|ga=1}}
<!-- KP Starogard Kotwica KołobrzegGdański --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Olimpia Mieszko GnieznoGrudziądz --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Pogoń NielbaII WągrowiecSzczecin --> {{fb r |gf=2|ga=1}}
<!-- Pogoń IINowe SzczecinSkalmierzyce --> {{fb r |gf=4|ga=1}}
<!-- Polonia Środa Wielkopolska --> {{fb r |gf=0|ga=3}}
<!-- Pomorzanin Toruń Sokół Kleczew --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Stolem GKS PrzodkowoGniewino --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- Radunia Stężyca Świt Skolwin --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- SokółUnia KleczewJanikowo --> {{fb r |rgf=|ga=null}}
<!-- KP Starogard Gdański Zawisza Bydgoszcz --> {{fb r |gf=0|gar=0null}}
<!-- Świt Skolwin --> {{fb r |gf=0|ga=2}}
<!-- Unia Swarzędz --> {{fb r |gf=0|ga=0}}
<!-- Unia Janikowo --> {{fb r |r=null}}
 
{{fb r footer |u=08 lipca 2021 |s=