Superliga polska w piłce ręcznej mężczyzn (2018/2019) – wyniki rundy zasadniczej

Wszystkie mecze ułożone są chronologicznie, w przypadku rozgrywania meczów o tej samej godzinie wcześniejszym jest mecz o niższym numerze meczu. W przypadku, gdy co najmniej dwóch zawodników rzuci taką samą liczbę bramek – zawodnicy są ustawiani w kolejności, jak zdobywali bramki.

Runda IEdytuj

Seria 1 – 01-02.09.2018Edytuj

6 31 sierpnia 2018
18:30

Gwardia Opole

26:36

PGE Vive Kielce

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 2000
Patryk Mauer Bramka 7
Kara 4ׯółta kartka
(13:17)
raport
5 Bramka Julen Aguinagalde
5 Bramka Blaž Janc
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

3 1 września 2018
17:00

Stal Mielec

27:27

MMTS Kwidzyn

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 299
Tomasz Mochocki Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(14:13)
raport
6 Bramka Kacper Adamski
Kara 2ׯółta kartka
  Rzuty karne  
Mochocki Karny Karny, Krupa Karny, Wilk Karny, Skuciński Karny, Sarajlcić Karny 5:6 Karny Karny Rosiak, Karny Kryński, Karny Nogowski, Karny Potoczny, Karny Peret

5 1 września 2018
17:00

Wybrzeże Gdańsk

25:20

Pogoń Szczecin

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1100
Paweł Salacz Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(11:6)
raport
7 Bramka Paweł Krupa
Kara 4ׯółta kartka

1 1 września 2018
18:00

Azoty-Puławy

35:24

Zagłębie Lubin

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 700
Marko Panić Bramka 8
Kara 2ׯółta kartka
(14:9)
raport
4 Bramka Paweł Dudkowski
4 Bramka Marcel Sroczyk
Kara 2ׯółta kartka

4 1 września 2018
18:00

Chrobry Głogów

29:23

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Jakub Gnyszka, Mateusz Stonoga
(Ozimek)
Widzów: 1000
Adam Babicz Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(14:10)
raport
7 Bramka Marcin Tórz
7 Bramka Sebastian Iskra
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

2 2 września 2018
13:00

MKS Kalisz

26:29

Orlen Wisła Płock

Kalisz Arena, Kalisz
Sędziowie: Filip Fahner, Łukasz Kubis
(Głogów)
Widzów: 2200
Marek Szpera Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(13:14)
raport
5 Bramka Mateusz Góralski
Kara 3ׯółta kartka

7 2 września 2018
17:00

NMC Górnik Zabrze

38:24

Arka Gdynia

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 800
Bartłomiej Tomczak Bramka 6
Kara 4ׯółta kartka
(16:12)
raport
5 Bramka Anderson Da Silva Mollino
5 Bramka Robert Kamyszek
Kara 3ׯółta kartka

Seria 2 – 08-09.09.2018Edytuj

9 7 września 2018
18:30

PGE Vive Kielce

32:23

NMC Górnik Zabrze

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Płock)
Krzysztof Lijewski Bramka 5
Ángel Fernández Pérez Bramka 5
Alex Dujshebaev Bramka 5
Blaž Janc Bramka 5
Mateusz Jachlewski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(14:9)
raport
4 Bramka Iso Sluijters
Kara 3ׯółta kartka

13 8 września 2018
18:00

Orlen Wisła Płock

38:22

Stal Mielec

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Kamil Dąbrowski, Paweł Staniek
(Kielce)
Widzów: 1750
Lovro Mihić Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(20:10)
raport
8 Bramka Jakub Ćwięka
Kara 3ׯółta kartka

14 8 września 2018
18:00

Azoty-Puławy

28:24

MKS Kalisz

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 700
Marko Panić Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(14:10)
raport
7 Bramka Artur Klopsteg
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

10 8 września 2018
18:30

Pogoń Szczecin

26:27

Gwardia Opole

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Wtórek)
Widzów: 350
Paweł Krupa Bramka 5
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(13:17)
raport
6 Bramka Patryk Mauer
Kara 3ׯółta kartka

12 9 września 2018
13:00

MMTS Kwidzyn

24:22

Chrobry Głogów

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1200
Andrzej Kryński Bramka 7
Kara 4ׯółta kartka
(16:10)
raport
6 Bramka Stanisław Makowiejew
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

8 9 września 2018
16:00

Zagłębie Lubin

38:27

Arka Gdynia

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 880
8 Bramka Marek Marciniak
Kara 3ׯółta kartka
(19:15)
raport
7 Bramka Anderson Da Silva Mollino
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

11 9 września 2018
17:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

26:27

Wybrzeże Gdańsk

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 600
Filip Surosz Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka 1×Niebieska kartka
(15:16)
raport
12 Bramka Adrian Kondratiuk
Kara 4ׯółta kartka

Seria 3 – 15-16.09.2018Edytuj

21 11 września 2018
18:00

Arka Gdynia

31:40

PGE Vive Kielce

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Michał Orzech, Robert Orzech
(Brodnica)
Widzów: 1000
Rafał Rychlewski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(14:21)
raport
6 Bramka Mateusz Jachlewski
6 Bramka Daniel Dujshebaev
Kara 2ׯółta kartka

17 12 września 2018
20:15

Chrobry Głogów

26:33

Orlen Wisła Płock

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 700
Marek Podobas Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(13:17)
raport
5 Bramka Renato Sulić
5 Bramka José Guilherme De Toledo
Kara 4ׯółta kartka

16 14 września 2018
18:00

Stal Mielec

24:41

Azoty-Puławy

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Michał Fabryczny (Mysłowice)
Jakub Rawicki (Katowice)
Widzów: 200
Bartosz Kowalczyk Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(12:22)
raport
7 Bramka Jerko Matulić
Kara 2ׯółta kartka

18 14 września 2018
18:30

Wybrzeże Gdańsk

26:27

MMTS Kwidzyn

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Płock)
Widzów: 1300
Mateusz Wróbel Bramka 8
Adrian Kondratiuk Bramka 8
Kara 4ׯółta kartka
(15:16)
raport
8 Bramka Michał Peret
Kara 2ׯółta kartka

15 15 września 2018
18:30

MKS Kalisz

27:29

Zagłębie Lubin

Kalisz Arena, Kalisz
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 2700
Michał Drej Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(14:14)
raport
6 Bramka Jakub Moryń
6 Bramka Łukasz Kuźdeba
Kara 3ׯółta kartka

19 15 września 2018
18:30

Gwardia Opole

26:26

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 1500
Patryk Mauer Bramka 10
Kara 3ׯółta kartka
(16:10)
raport
4 Bramka Marcin Tórz
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
  Rzuty karne  
Siwak Karny, Mauer Karny, Morawski Karny, Lemaniak Karny, Jankowski Karny 3:4 Karny Swat, Karny Nastaj, Karny Tórz, Karny Iskra, Karny Szopa

20 16 września 2018
17:00

NMC Górnik Zabrze

32:26

Pogoń Szczecin

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 700
Bartłomiej Tomczak Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(15:14)
raport
8 Bramka Arkadiusz Bosy
Kara 3ׯółta kartka

Seria 4 – 22-23.09.2018Edytuj

26 18 września 2018
18:00

Orlen Wisła Płock

38:27

Wybrzeże Gdańsk

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Wtórek)
Widzów: 1000
Michał Daszek Bramka 7
José Guilherme De Toledo Bramka 7
Kara 4ׯółta kartka
(17:14)
raport
Bramka Paweł Salacz
Kara 3ׯółta kartka

22 18 września 2018
20:15

Zagłębie Lubin

26:35

PGE Vive Kielce

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1300
Mikołaj Kupiec Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka 2×Czerwona kartka
(12:19)
raport
7 Bramka Ángel Fernández Pérez
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

24 21 września 2018
18:30

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

26:28

NMC Górnik Zabrze

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Kamil Dąbrowski, Paweł Staniek
(Kielce)
Widzów: 450
Piotr Swat Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(12:14)
raport
5 Bramka Iso Slujters
Kara 3ׯółta kartka

28 21 września 2018
18:30

MKS Kalisz

29:28

Stal Mielec

Kalisz Arena, Kalisz
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 2350
Michał Drej Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(14:11)
raport
7 Bramka Bartosz Kowalczyk
Kara 3ׯółta kartka

25 22 września 2018
17:00

MMTS Kwidzyn

26:27

Gwardia Opole

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 1200
Adrian Nogowski Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(13:12)
raport
5 Bramka Kamil Mokrzki
Kara 3ׯółta kartka

23 22 września 2018
18:00

Pogoń Szczecin

20:19

Arka Gdynia

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Filip Fahner, Łukasz Kubis
(Głogów)
Widzów: 550
Dawid Krysiak Bramka 6
Paweł Krupa Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(9:9)
raport
4 Bramka Robert Kamyszek
Kara 3ׯółta kartka

27 22 września 2018
18:00

Azoty-Puławy

34:26

Chrobry Głogów

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 700
Marko Panić Bramka 6
Kara 4ׯółta kartka
(15:9)
raport
6 Bramka Michał Bartczak
Kara 4ׯółta kartka

Seria 5 – 29.09.2018Edytuj

35 25 września 2018
18:30

PGE Vive Kielce

48:29

Pogoń Szczecin

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 1300
Arkadiusz Moryto Bramka 9
 3ׯółta kartka
(14:14)
raport
10 Bramka Paweł Krupa
Kara 3ׯółta kartka

31 29 września 2018
17:00

Wybrzeże Gdańsk

16:31

Azoty-Puławy

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 1050
Paweł Salacz Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(8:18)
raport
7 Bramka Marko Panić
Kara 2ׯółta kartka

29[1] 29 września 2018
18:00

Stal Mielec

27:24

Zagłębie Lubin

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 250
Tomasz Mochocki Bramka 5
Paweł Wilk Bramka 5
Bartosz Kowalczyk Bramka 5
Piotr Krępa Bramka 5
12×Kara 3ׯółta kartka 2×Czerwona kartka
(13:9)
raport
8 Bramka Paweł Dudkowski
11×Kara 2ׯółta kartka 3×Czerwona kartka

33 29 września 2018
18:00

NMC Górnik Zabrze

30:21

MMTS Kwidzyn

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Filip Fahner, Łukasz Kubis
(Głogów)
Widzów: 800
Bartłomiej Tomczak Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(16:11)
raport
5 Bramka Robert Orzechowski
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

34 29 września 2018
18:00

Arka Gdynia

33:37

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 200
Rafał Rychlewski Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(16:16)
raport
8 Bramka Grzegorz Sobut
Kara 3ׯółta kartka

32 29 września 2018
18:30

Gwardia Opole

24:37

Orlen Wisła Płock

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 2500
Patryk Mauer Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(12:21)
raport
14 Bramka Michał Daszek
Kara 3ׯółta kartka

30 30 września 2018
13:00

Chrobry Głogów

22:24

MKS Kalisz

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
Piotr Wojdyr (Gdańsk)
Widzów: 1000
Tomasz Klinger Bramka 4
Kamil Sadowski Bramka 4
Kara 3ׯółta kartka
(11:12)
raport
6 Bramka Artur Bożek
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

Seria 6 – 06-07.10.2018Edytuj

37 2 października 2018
18:30

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

32:45

PGE Vive Kielce

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
Piotr Wojdyr (Gdańsk)
Widzów: 600
Grzegorz Sobut Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(18:19)
raport
17 Bramka Arkadiusz Moryto
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

39 2 października 2018
20:15

Orlen Wisła Płock

25:26

NMC Górnik Zabrze

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 1200
Igor Žabič Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(10:13)
raport
4 Bramka Iso Sluijters
4 Bramka Jurij Gromyko
Kara 3ׯółta kartka

40 3 października 2018
18:00

Azoty-Puławy

34:22

Gwardia Opole

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Płock)
Widzów: 740
Paweł Podsiadło Bramka 5
Adam Skrabania Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(16:12)
raport
7 Bramka Mateusz Jankowski
Kara 2ׯółta kartka

38 6 października 2018
17:00

MMTS Kwidzyn

25:19

Arka Gdynia

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1100
Michał Potoczny Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(10:12)
raport
6 Bramka Rafał Rychlewski
Kara 3ׯółta kartka

36 6 października 2018
18:00

Zagłębie Lubin

30:25

Pogoń Szczecin

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 670
Paweł Dudkowski Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(15:14)
raport
10 Bramka Paweł Krupa
Kara 3ׯółta kartka

42 6 października 2018
18:00

Stal Mielec

24:30

Chrobry Głogów

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 299
Bartosz Kowalczyk Bramka 11
Kara 4ׯółta kartka
(15:15)
raport
8 Bramka Damian Krzysztofik
Kara 3ׯółta kartka

41 7 października 2018
13:00

MKS Kalisz

29:31

Wybrzeże Gdańsk

Kalisz Arena, Kalisz
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 2550
Marek Szpera Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka 1×Niebieska kartka
(13:12)
raport
10 Bramka Adrian Kondratiuk
Kara 2ׯółta kartka

Seria 7 – 13-14.10.2018Edytuj

47 9 października 2018
18:00

Arka Gdynia

27:31

Orlen Wisła Płock

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1000
Anderson Da Silva Mollino Bramka 5
Kara 2ׯółta kartka
(12:14)
raport
7 Bramka Lovro Mihić
Kara 2ׯółta kartka

48 9 października 2018
20:15

PGE Vive Kielce

36:27

MMTS Kwidzyn

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Michał Fabryczny (Mysłowice)
Jakub Rawicki (Katowice)
Widzów: 2000
Akradiusz Moryto Bramka 8
Kara 2ׯółta kartka
(17:16)
raport
7 Bramka Michał Potoczny
Kara 3ׯółta kartka

45 11 października 2018
18:30

Gwardia Opole

30:28

MKS Kalisz

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 1000
Kamil Mokrzki Bramka 6
Kara 1ׯółta kartka
(17:15)
raport
8 Bramka Maciej Pilitowski
Kara 3ׯółta kartka

49 13 października 2018
18:00

Pogoń Szczecin

27:29

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 400
Paweł Krupa Bramka 6
Kara 4ׯółta kartka
(13:17)
raport
7 Bramka Marcin Szopa
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

46 13 października 2018
18:30

NMC Górnik Zabrze

28:25

Azoty-Puławy

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 950
Aleksandr Buszkow Bramka 5
Marek Daćko Bramka 5
Iso Sluijters Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(15:13)
raport
6 Bramka Jerko Matulić
Kara 3ׯółta kartka

44 14 października 2018
17:00

Wybrzeże Gdańsk

29:23

Stal Mielec

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1200
Wojciech Prymlewicz Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(13:13)
raport
6 Bramka Bartosz Kowalczyk
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

43 14 października 2018
18:00

Chrobry Głogów

23:19

Zagłębie Lubin

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 1300
Kamil Sadowski Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(15:9)
raport
5 Bramka Paweł Dudkowski
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

Seria 8 – 17.10.2018Edytuj

51 17 października 2018
18:00

MMTS Kwidzyn

27:22

Pogoń Szczecin

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Michał Orzech, Robert Orzech
(Brodnica)
Widzów: 1100
Robert Orzechowski Bramka 8
Kara 4ׯółta kartka
(14:13)
raport
6 Bramka Arkadiusz Bosy
Kara 3ׯółta kartka

53 17 października 2018
18:00

Azoty-Puławy

35:22

Arka Gdynia

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Kamil Dąbrowski, Paweł Staniek
(Kielce)
Widzów: 700
Mateusz Seroka Bramka 6
Piotr Jarosiewicz Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(15:9)
raport
4 Bramka Anderson Da Silva Mollino
Kara 3ׯółta kartka

56 17 października 2018
18:00

Chrobry Głogów

26:21

Wybrzeże Gdańsk

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 800
Adam Babicz Bramka 7
Kara 4ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(14:11)
raport
7 Bramka Wojciech Prymlewicz
Kara 4ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

54 17 października 2018
18:30

MKS Kalisz

26:26

NMC Górnik Zabrze

Kalisz Arena, Kalisz
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 2550
Michał Czerwiński Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(16:11)
raport
5 Bramka Patryk Gluch
Kara 4ׯółta kartka
  Rzuty karne  
Adamski Karny, Grozdek Karny, Czerwiński Karny, Krytski Karny 2:4 Karny Gliński, Karny Czuwara, Karny Daćko, Karny Sluijters

55[2] 17 października 2018
19:00

Stal Mielec

28:39

Gwardia Opole

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 280
Paweł Wilk Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(14:17)
raport
9 Bramka Patryk Mauer
Kara 3ׯółta kartka

52 17 października 2018
20:15

Orlen Wisła Płock

24:31

PGE Vive Kielce

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 4000
Michał Daszek Bramka 7
Kara 4ׯółta kartka
(10:18)
raport
9 Bramka Arkadiusz Moryto
Kara 4ׯółta kartka

50 19 października 2018
16:00

Zagłębie Lubin

23:23

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Jakub Gnyszka, Mateusz Stonoga
(Ozimek)
Widzów: 317
Paweł Dudkowski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(13:9)
raport
5 Bramka Grzegorz Sobut
5 Bramka Szymon Woynowski
Kara 4ׯółta kartka
  Rzuty karne  
Dudkowski Karny Karny, Chychykalo Karny Karny, Sroczyk Karny, Bondzior Karny, Stankiewicz Karny 5:4 Karny Karny Swat, Karny Nastaj, Karny Tórz, Karny Karny Iskra, Karny Szopa

Seria 9 – 03-04.11.2018Edytuj

62 30 października 2018
18:30

Pogoń Szczecin

23:31

Orlen Wisła Płock

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Andrzej Gratunik (Zielona Góra)
Mariusz Wołowicz (Wtórek)
Widzów: 700
Paweł Krupa Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(11:15)
raport
6 Bramka Nemanja Obradović
Kara 3ׯółta kartka

61 30 października 2018
20:15

PGE Vive Kielce

35:18

Azoty-Puławy

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 2300
Ángel Fernández Pérez Bramka 9
Kara
(16:7)
raport
7 Bramka Marko Panić
Kara 2ׯółta kartka

58 2 listopada 2018
18:30

Gwardia Opole

29:27

Chrobry Głogów

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 1900
Antoni Łangowski Bramka 10
Kara 3ׯółta kartka
(14:12)
raport
8 Bramka Michał Bartczak
Kara 3ׯółta kartka

63 3 listopada 2018
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

22:25

MMTS Kwidzyn

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 650
Marcin Szopa Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(11:13)
raport
6 Bramka Robert Orzechowski
Kara 4ׯółta kartka

60 3 listopada 2018
18:30

Arka Gdynia

28:24

MKS Kalisz

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1000
Robert Kamyszek Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(15:12)
raport
5 Bramka Dzianis Krytski
5 Bramka Kamil Adamski
Kara 3ׯółta kartka

57 4 listopada 2018
17:00

Wybrzeże Gdańsk

29:25

Zagłębie Lubin

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 1000
Adrian Kondratiuk Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(13:15)
raport
5 Bramka Krystian Bondzior
Kara 3ׯółta kartka

59 4 listopada 2018
17:30

NMC Górnik Zabrze

35:26

Stal Mielec

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 1000
Jan Czuwara Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(14:10)
raport
5 Bramka Bartosz Kowalczyk
Kara 2ׯółta kartka

Seria 10 – 10-11.11.2018Edytuj

65 6 listopada 2018
18:00

Orlen Wisła Płock

38:24

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
Piotr Wojdyr (Gdańsk)
Widzów: 1150
Lovro Mihić Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(19:10)
raport
6 Bramka Grzegorz Sobut
Kara 3ׯółta kartka

67 6 listopada 2018
20:15

MKS Kalisz

27:37

PGE Vive Kielce

Kalisz Arena, Kalisz
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 2850
Maciej Pilitowski Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(12:15)
raport
7 Bramka Arkadiusz Moryto
Kara 2ׯółta kartka

64 9 listopada 2018
18:30

Zagłębie Lubin

23:21

MMTS Kwidzyn

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 628
Roman Chychykalo Bramka 6
Krystian Bondzior Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(11:12)
raport
6 Bramka Andrzej Kryński
Kara 3ׯółta kartka

66 10 listopada 2018
18:00

Azoty-Puławy

30:23

Pogoń Szczecin

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 750
Łukasz Rogulski Bramka 6
Kara 4ׯółta kartka
(17:11)
raport
6 Bramka Piotr Rybski
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

69 10 listopada 2018
18:00

Chrobry Głogów

22:26

NMC Górnik Zabrze

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 900
Adam Babicz Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(9:9)
raport
7 Bramka Iso Slujters
Kara 3ׯółta kartka

68 10 listopada 2018
18:30

Stal Mielec

40:32

Arka Gdynia

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Michał Fabryczny (Mysłowice)
Jakub Rawicki (Katowice)
Widzów: 295
Piotr Krępa Bramka 5
Michał Wypych Bramka 5
Matej Sarajlcić Bramka 5
Rafał Krupa Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(20:16)
raport
7 Bramka Kelian Janikowski
Kara 3ׯółta kartka

70 11 listopada 2018
13:00

Wybrzeże Gdańsk

25:28

Gwardia Opole

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Płock)
Widzów: 1250
Ramon Oliveira Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(13:12)
raport
5 Bramka Przemysław Zadura
5 Bramka Maciej Zarzycki
Kara 3ׯółta kartka

Seria 11 – 17-18.11.2018Edytuj

74 13 listopada 2018
18:30

PGE Vive Kielce

35:28

Stal Mielec

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Jakub Gnyszka, Mateusz Stonoga
(Ozimek)
Widzów: 1800
Blaž Janc Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(16:14)
raport
6 Bramka Bartosz Kowalczyk
Kara 3ׯółta kartka

76 13 listopada 2018
18:30

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

32:31

Azoty-Puławy

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Filip Fahner, Łukasz Kubis
(Głogów)
Widzów: 550
Piotr Swat Bramka 10
Kara 3ׯółta kartka
(18:16)
raport
5 Bramka Łukasz Rogulski
5 Bramka Paweł Podsiadło
Kara 3ׯółta kartka 2×Czerwona kartka

75 14 listopada 2018
20:15

Pogoń Szczecin

25:28

MKS Kalisz

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 400
Paweł Krupa Bramka 6
Piotr Rybski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(12:12)
raport
8 Bramka Marek Szpera
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

73[3] 15 listopada 2018
18:00

Arka Gdynia

21:25

Chrobry Głogów

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Michał Orzech, Robert Orzech
(Brodnica)
Widzów: 400
Anderson Da Silva Mollino Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(11:11)
raport
5 Bramka Adam Babicz
Kara 3ׯółta kartka

77 17 listopada 2018
15:30

MMTS Kwidzyn

21:21

Orlen Wisła Płock

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1350
Kacper Adamski Bramka 5
Kara 4ׯółta kartka
(10:10)
raport
4 Bramka Žiga Mlakar
4 Bramka Dan-Emil Racoțea
Kara 3ׯółta kartka
  Rzuty karne  
Rosiak Karny, Adamski Karny, Potoczny Karny, Orzechowski Karny, Nogowski Karny 3:4 Karny Žabič, Karny Daszek, Karny Tarabochia, Karny Racoțea, Karny Obradović

71 17 listopada 2018
19:00

Gwardia Opole

34:20

Zagłębie Lubin

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 2500
Antoni Łangowski Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(16:7)
raport
7 Bramka Dawid Dawydzik
Kara 4ׯółta kartka 2×Czerwona kartka

72 18 listopada 2018
17:30

NMC Górnik Zabrze

28:19

Wybrzeże Gdańsk

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 1000
Bartłomiej Tomczak Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(15:9)
raport
7 Bramka Mateusz Wróbel
Kara 3ׯółta kartka

Seria 12 – 24-25.11.2018Edytuj

82 20 listopada 2018
18:00

Chrobry Głogów

30:38

PGE Vive Kielce

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 1100
Stanisław Makowiejew Bramka 6
Kara 4ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(14:20)
raport
9 Bramka Arciom Karalok
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

78 20 listopada 2018
18:30

Zagłębie Lubin

19:29

Orlen Wisła Płock

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 886
Paweł Dudkowski Bramka 4
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(10:17)
raport
5 Bramka Michał Daszek
5 Bramka Marko Tarabochia
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

79 20 listopada 2018
18:30

Azoty-Puławy

26:17

MMTS Kwidzyn

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 770
Paweł Podsiadło Bramka 6
Kara 4ׯółta kartka
(12:12)
raport
5 Bramka Robert Orzechowski
Kara 4ׯółta kartka

83 23 listopada 2018
18:30

Wybrzeże Gdańsk

33:27

Arka Gdynia

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1300
Wojciech Prymlewicz Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(16:12)
raport
6 Bramka Dawid Przysiek
Kara 3ׯółta kartka

81 24 listopada 2018
18:00

Stal Mielec

27:33

Pogoń Szczecin

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Kamil Dąbrowski, Paweł Staniek
(Kielce)
Rafał Krupa Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(13:16)
raport
6 Bramka Mateusz Zaremba
6 Bramka Arkadiusz Bosy
Kara 3ׯółta kartka

80 25 listopada 2018
13:00

MKS Kalisz

24:29

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Kalisz Arena, Kalisz
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 2420
Paulo Grozdek Bramka 6
Michał Drej Bramka 6
Kara 1ׯółta kartka
(12:14)
raport
8 Bramka Piotr Swat
Kara

84[4] 25 listopada 2018
13:00

NMC Górnik Zabrze

32:25

Gwardia Opole

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 950
Marek Daćko Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(14:14)
raport
6 Bramka Wiktor Kawka
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

Seria 13 – 01-02.12.2018Edytuj

87 27 listopada 2018
20:15

PGE Vive Kielce

42:28

Wybrzeże Gdańsk

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 1200
Julen Aguinagalde Bramka 5
Ángel Fernández Pérez Bramka 5
Mariusz Jurkiewicz Bramka 5
Arkadiusz Moryto Bramka 5
Mateusz Jachlewski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(22:13)
raport
7 Bramka Adrian Kondratiuk
Kara 2ׯółta kartka

88 30 listopada 2018
18:30

Pogoń Szczecin

20:26

Chrobry Głogów

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
Piotr Wojdyr (Gdańsk)
Widzów: 500
Piotr Rybski Bramka 7
Kara 4ׯółta kartka 1×Niebieska kartka
(9:11)
raport
7 Bramka Stanisław Makowiejew
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

89 1 grudnia 2018
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

34:26

Stal Mielec

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 650
Sebastian Iskra Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(13:16)
raport
9 Bramka Piotr Rutkowski
Kara 3ׯółta kartka

86 1 grudnia 2018
20:00

Arka Gdynia

29:40

Gwardia Opole

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 270
Anderson Da Silva Mollino Bramka 5
Dawid Przysiek Bramka 5
Krzysztof Jasowicz Bramka 5
Jackson Souza Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(12:20)
raport
8 Bramka Patryk Mauer
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

91 2 grudnia 2018
13:00

Orlen Wisła Płock

28:17

Azoty-Puławy

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 1000
Michał Daszek Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(12:10)
raport
5 Bramka Wojciech Gumiński
Kara 3ׯółta kartka

85 2 grudnia 2018
17:00

NMC Górnik Zabrze

28:25

Zagłębie Lubin

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Kamil Dąbrowski, Paweł Staniek
(Kielce)
Widzów: 950
Aleksandr Buszkow Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(14:11)
raport
6 Bramka Marek Marciniak
6 Bramka Roman Chychykalo
Kara 4ׯółta kartka

90 2 grudnia 2018
17:00

MMTS Kwidzyn

24:21

MKS Kalisz

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1100
Robert Orzechowski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(12:9)
raport
5 Bramka Dzianis Krytski
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka


Runda IIEdytuj

Seria 14 – 08-09.12.2018Edytuj

97 7 grudnia 2018
18:30

PGE Vive Kielce

40:30

Gwardia Opole

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 3000
Uładzisłau Kulesz Bramka 6
Blaž Janc Bramka 6
Arkadiusz Moryto Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(21:12)
raport
7 Bramka Wiktor Kawka
Kara 3ׯółta kartka

96 7 grudnia 2018
18:30

Pogoń Szczecin

34:27

Wybrzeże Gdańsk

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Filip Fahner, Łukasz Kubis
(Głogów)
Widzów: 300
Piotr Rybski Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(15:14)
raport
8 Bramka Adrian Kondratiuk
Kara 3ׯółta kartka

93 7 grudnia 2018
19:00

Orlen Wisła Płock

30:18

MKS Kalisz

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
Piotr Wojdyr (Gdańsk)
Widzów: 700
Michał Daszek Bramka 9
Kara 2ׯółta kartka
(16:7)
raport
4 Bramka Paweł Adamczak
Kara 3ׯółta kartka

94 8 grudnia 2018
17:00

MMTS Kwidzyn

29:20

Stal Mielec

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Płock)
Widzów: 1200
Andrzej Kryński Bramka 10
Kara 3ׯółta kartka
(18:10)
raport
8 Bramka Bartosz Kowalczyk (piłkarz ręczny)
Kara 3ׯółta kartka

95 8 grudnia 2018
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

30:27

Chrobry Głogów

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Michał Fabryczny (Mysłowice)
Jakub Rawicki (Katowice)
Widzów: 700
Grzegorz Sobut Bramka 7
Piotr Swat Bramka 7
Kara 1ׯółta kartka
(15:13)
raport
7 Bramka Stanisław Makowiejew
7 Bramka Jakub Orpik
Kara 2ׯółta kartka

92 9 grudnia 2018
13:00

Zagłębie Lubin

31:28

Azoty-Puławy

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 1012
Roman Chychykalo Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(16:15)
raport
4 Bramka Marko Panić
4 Bramka Adam Skrabania
Kara 1ׯółta kartka

98 9 grudnia 2018
17:00

Arka Gdynia

19:31

NMC Górnik Zabrze

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Michał Orzech, Robert Orzech
(Brodnica)
Widzów: 300
Dawid Przysiek Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(9:15)
raport
6 Bramka Bartłomiej Tomczak
6 Bramka Jan Czuwara
 3ׯółta kartka

Seria 15 – 30.01.2019Edytuj

99 30 stycznia 2019
18:00

Arka Gdynia

21:28

Zagłębie Lubin

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 300
Dawid Przysiek Bramka 5
Rafał Jamioł Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(15:10)
raport
6 Bramka Jakub Moryń
Kara 2ׯółta kartka

100 30 stycznia 2019
18:30

NMC Górnik Zabrze

24:32

PGE Vive Kielce

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 1000
Iso Sluijters Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(14:14)
raport
9 Bramka Uładzisłau Kulesz
Kara

103 30 stycznia 2019
18:00

Chrobry Głogów

27:21

MMTS Kwidzyn

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 1200
Adam Babicz Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(13:11)
raport
6 Bramka Michał Peret
Kara 3ׯółta kartka

101 30 stycznia 2019
18:30

Gwardia Opole

28:22

Pogoń Szczecin

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 1700
Jędrzej Zieniewicz Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(17:11)
raport
6 Bramka Dmytro Horiha
Kara 3ׯółta kartka

105 30 stycznia 2019
18:30

MKS Kalisz

24:25

Azoty-Puławy

Kalisz Arena, Kalisz
Sędziowie: Filip Fahner, Łukasz Kubis
(Głogów)
Widzów: 2250
Michał Drej Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(12:12)
raport
5 Bramka Jerko Matulić
5 Bramka Paweł Podsiadło
Kara 3ׯółta kartka

104 30 stycznia 2019
19:00

Stal Mielec

20:32

Orlen Wisła Płock

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Michał Fabryczny (Mysłowice)
Jakub Rawicki (Katowice)
Piotr Krępa Bramka 5
Daniel Dutka Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(13:16)
raport
8 Bramka José Guilherme De Toledo
Kara 3ׯółta kartka

102 20 lutego 2019
18:30

Wybrzeże Gdańsk

17:20

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Michał Orzech, Robert Orzech
(Brodnica)
Widzów: 850
Ramon Oliveira Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(9:11)
raport
5 Bramka Marcin Szopa
Kara 2ׯółta kartka

Seria 16 – 02-03.02.2019Edytuj

112 2 lutego 2019
16:00

PGE Vive Kielce

38:25

Arka Gdynia

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 2000
Blaž Janc Bramka 9
Arkadiusz Moryto Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(20:12)
raport
11 Bramka Dawid Przysiek
Kara 3ׯółta kartka

106[5] 2 lutego 2019
17:00

Zagłębie Lubin

22:28

MKS Kalisz

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 802
Jakub Moryń Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(11:12)
raport
8 Bramka Marek Szpera
Kara 3ׯółta kartka

111 2 lutego 2019
17:00

Pogoń Szczecin

22:26

NMC Górnik Zabrze

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 350
Dawid Fedeńczak Bramka 6
Kara 4ׯółta kartka
(11:13)
raport
7 Bramka Łukasz Gogola
Kara 3ׯółta kartka

107[6] 2 lutego 2019
18:00

Azoty-Puławy

35:20

Stal Mielec

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 800
Mateusz Seroka Bramka 6
Piotr Jarosiewicz Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(21:8)
raport
4 Bramka Bartosz Kowalczyk
4 Bramka Łukasz Janyst
Kara 2ׯółta kartka

108 2 lutego 2019
18:00

Orlen Wisła Płock

29:21

Chrobry Głogów

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
Piotr Wojdyr (Gdańsk)
Widzów: 950
Renato Sulić Bramka 6
Lovro Mihić Bramka 6
Kara 4ׯółta kartka
(18:11)
raport
4 Bramka Krzysztof Tylutki
4 Bramka Tomasz Klinger
Kara 4ׯółta kartka

110 2 lutego 2019
18:30

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

23:25

Gwardia Opole

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 690
Marcin Szopa Bramka 12
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(9:14)
raport
5 Bramka Mateusz Jankowski
5 Bramka Patryk Mauer
5 Bramka Jędrzej Zieniewicz
Kara 4ׯółta kartka

109 3 lutego 2019
13:00

MMTS Kwidzyn

26:26

Wybrzeże Gdańsk

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Michał Orzech, Robert Orzech
(Brodnica)
Widzów: 1000
Kara 2ׯółta kartka (14:9)
raport
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
  Rzuty karne  
Nogowski Karny, Peret Karny, Rosiak Karny, Krieger Karny 4:1 Karny Kondratiuk, Karny Papaj, Karny Salacz

Seria 17 – 09-10.02.2019Edytuj

113 5 lutego 2019
18:30

PGE Vive Kielce

31:21

Zagłębie Lubin

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Michał Fabryczny (Mysłowice)
Jakub Rawicki (Katowice)
Widzów: 1700
Arciom Karalok Bramka 6
Kara 1ׯółta kartka
(15:11)
raport
3 Bramka Roman Chychykalo
3 Bramka Jakub Moryń
3 Bramka Krzysztof Pawlaczyk
3 Bramka Przemysław Mrozowicz
Kara 1ׯółta kartka

118 6 lutego 2019
18:00

Chrobry Głogów

34:33

Azoty-Puławy

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 1100
Kamil Sadowski Bramka 7
Michał Bartczak Bramka 7
Kara 2ׯółta kartka
(16:16)
raport
8 Bramka Jerko Matulić
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

115 7 lutego 2019
18:30

NMC Górnik Zabrze

27:20

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 800
Iso Sluijters Bramka 6
Aleksandr Buszkow Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(14:11)
raport
4 Bramka Tomasz Mróz
Kara 2ׯółta kartka

117 8 lutego 2019
18:30

Wybrzeże Gdańsk

21:26

Orlen Wisła Płock

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 900
Adrian Kondratiuk Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(12:16)
raport
9 Bramka Renato Sulić
Kara 3ׯółta kartka

119 8 lutego 2019
18:30

Stal Mielec

19:24

MKS Kalisz

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 270
Paweł Wilk Bramka 6
Kara 1ׯółta kartka
(8:12)
raport
6 Bramka Marek Szpera
Kara 2ׯółta kartka

116 9 lutego 2019
19:00

Gwardia Opole

24:21

MMTS Kwidzyn

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Płock)
Widzów: 800
Jędrzej Zieniewicz Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(14:11)
raport
6 Bramka Michał Potoczny
Kara 2ׯółta kartka

114 10 lutego 2019
13:00

Arka Gdynia

27:30

Pogoń Szczecin

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 350
Robert Kamyszek Bramka 10
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(13:16)
raport
8 Bramka Piotr Rybski
Kara 3ׯółta kartka

Seria 18 – 16-17.02.2019Edytuj

126 13 lutego 2019
18:00

Pogoń Szczecin

23:40

PGE Vive Kielce

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
Piotr Wojdyr (Gdańsk)
Widzów: 1000
Dmytro Horiha Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(8:23)
raport
7 Bramka Ángel Fernández Pérez
7 Bramka Blaž Janc
Kara 1ׯółta kartka

123 14 lutego 2019
18:00

Orlen Wisła Płock

29:17

Gwardia Opole

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Filip Fahner, Łukasz Kubis
(Głogów)
Widzów: 1000
Michał Daszek Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(13:5)
raport
4 Bramka Patryk Mauer
4 Bramka Jędrzej Zieniewicz
Kara 4ׯółta kartka

124 15 lutego 2019
18:30

MMTS Kwidzyn

27:26

NMC Górnik Zabrze

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 1300
Kacper Adamski Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(13:13)
raport
8 Bramka Iso Sluijters
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

122 16 lutego 2019
18:00

Azoty-Puławy

24:24

Wybrzeże Gdańsk

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 720
Jerko Matulić Bramka 4
Marko Panić Bramka 4
Piotr Jarosiewicz Bramka 4
Paweł Podsiadło Bramka 4
Kara 1ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(12:11)
raport
8 Bramka Adrian Kondratiuk
Kara
  Rzuty karne  
Jarosiewicz Karny, Seroka Karny, Gumiński Karny, Matulić Karny 4:3 Karny Kondratiuk, Karny Prymlewicz, Karny Wróbel, Karny Oliveira, Karny Sulej

121 17 lutego 2019
13:00

MKS Kalisz

26:24

Chrobry Głogów

Kalisz Arena, Kalisz
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Płock)
Widzów: 2888
Michał Drej Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(13:12)
raport
6 Bramka Stanisław Makowiejew
6 Bramka Tomasz Klinger
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

125 17 lutego 2019
17:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

36:26

Arka Gdynia

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Kamil Dąbrowski, Paweł Staniek
(Kielce)
Widzów: 650
Sebastian Iskra Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(16:12)
raport
8 Bramka Robert Kamyszek
Kara 3ׯółta kartka

120 17 lutego 2019
18:00

Zagłębie Lubin

29:26

Stal Mielec

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1100
Marcel Sroczyk Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(15:11)
raport
7 Bramka Piotr Krępa
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

Seria 19 – 23-24.02.2019Edytuj

131 19 lutego 2019
18:00

Gwardia Opole

26:30

Azoty-Puławy

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Michał Fabryczny (Mysłowice)
Jakub Rawicki (Katowice)
Widzów: 1800
Przemysław Zadura Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(13:11)
raport
7 Bramka Marko Panić
Kara 3ׯółta kartka

130 19 lutego 2019
20:15

NMC Górnik Zabrze

23:23

Orlen Wisła Płock

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Andrzej Chrzan, Michał Janas
(Tarnów)
Widzów: 1000
Bartłomiej Tomczak Bramka 5
Iso Sluijters Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(10:11)
raport
6 Bramka Dan-Emil Racoțea
Kara 2ׯółta kartka
  Rzuty karne  
Gliński Karny, Sluijters Karny, Daćko Karny, Czuwara Karny 1:3 Karny Sulić, Karny Tarabochia, Karny Racoțea

129 22 lutego 2019
18:00

Arka Gdynia

27:33

MMTS Kwidzyn

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 200
Robert Kamyszek Bramka 9
Kara 3ׯółta kartka
(12:17)
raport
6 Bramka Michał Peret
6 Bramka Robert Orzechowski
Kara 3ׯółta kartka

128 23 lutego 2019
16:00

PGE Vive Kielce

39:23

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 1200
Blaž Janc Bramka 8
Kara 1ׯółta kartka
(21:11)
raport
7 Bramka Sebastian Iskra
Kara 3ׯółta kartka

132 23 lutego 2019
17:00

Wybrzeże Gdańsk

33:28

MKS Kalisz

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 850
Mateusz Wróbel Bramka 9
Kara 2ׯółta kartka
(13:14)
raport
6 Bramka Marek Szpera
Kara 2ׯółta kartka

127 23 lutego 2019
18:00

Pogoń Szczecin

27:21

Zagłębie Lubin

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 400
Dawid Krysiak Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(14:9)
raport
5 Bramka Krystian Bondzior
Kara 3ׯółta kartka

133 23 lutego 2019
18:00

Chrobry Głogów

25:24

Stal Mielec

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 1100
Adam Babicz Bramka 5
Michał Bartczak Bramka 5
Kamil Sadowski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(12:10)
raport
7 Bramka Piotr Rutkowski
Kara 3ׯółta kartka

Seria 20 – 02-03.03.2019Edytuj

138 26 lutego 2019
18:00

Orlen Wisła Płock

36:17

Arka Gdynia

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Michał Orzech, Robert Orzech
(Brodnica)
Widzów: 500
Žiga Mlakar Bramka 8
 3ׯółta kartka
(17:7)
raport
4 Bramka Rafał Jamioł
Kara 3ׯółta kartka

139[7] 26 lutego 2019
20:15

MMTS Kwidzyn

22:39

PGE Vive Kielce

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 1300
Michał Potoczny Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(9:20)
raport
8 Bramka Blaž Janc
8 Bramka Arkadiusz Moryto
Kara 3ׯółta kartka

137 27 lutego 2019
18:30

Azoty-Puławy

29:29

NMC Górnik Zabrze

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Płock)
Widzów: 800
Marko Panić Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(15:19)
raport
6 Bramka Iso Sluijters
6 Bramka Jan Czuwara
Kara 3ׯółta kartka
  Rzuty karne  
Jarosiewicz Karny, Seroka Karny, Matulić Karny, Gumiński Karny 1:3 Karny Tomczak, Karny Kubała, Karny Buszkow, Karny Adamuszek, Karny Daćko

134 1 marca 2019
18:30

Zagłębie Lubin

21:28

Chrobry Głogów

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Michał Fabryczny (Mysłowice)
Jakub Rawicki (Katowice)
Widzów: 1900
Paweł Dudkowski Bramka 4
Kara 2ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(10:17)
raport
5 Bramka Adam Babicz
5 Bramka Tomasz Klinger
Kara 3ׯółta kartka

140 2 marca 2019
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

29:25

Pogoń Szczecin

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Joanna Brehmer (Mikołów)
Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska)
Widzów: 600
Filip Surosz Bramka 7
Bartosz Nastaj Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(16:13)
raport
6 Bramka Piotr Rybski
Kara 3ׯółta kartka

136 2 marca 2019
18:30

MKS Kalisz

26:31

Gwardia Opole

Kalisz Arena, Kalisz
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 2600
Kirył Kniazieu Bramka 5
Marek Szpera Bramka 5
Michał Bałwas Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(11:16)
raport
8 Bramka Michał Lemaniak
Kara 3ׯółta kartka

135 3 marca 2019
17:00

Stal Mielec

30:25

Wybrzeże Gdańsk

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 290
Piotr Rutkowski Bramka 10
Kara 2ׯółta kartka
(17:12)
raport
6 Bramka Adrian Kondratuk
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka

Seria 21 – 09-10.03.2019Edytuj

143 8 marca 2019
18:30

PGE Vive Kielce

30:30

Orlen Wisła Płock

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Sebastian Pelc, Jakub Pretzlaf
(Rzeszów)
Widzów: 4000
Blaž Janc Bramka 5
Uładzisłau Kulesz Bramka 5
Luka Cindrić Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(15:15)
raport
8 Bramka Michał Daszek
Kara 4ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
  Rzuty karne  
Janc Karny, Moryto Karny, Cindrić Karny 3:0 Karny Daszek, Karny Tarabochia, Karny Krajewski

141 9 marca 2019
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

30:29

Zagłębie Lubin

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Płock)
Widzów: 650
Sebastian Iskra Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(16:12)
raport
6 Bramka Krystian Bondzior
Kara 3ׯółta kartka

144 9 marca 2019
18:00

Arka Gdynia

33:37

Azoty-Puławy

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Michał Orzech, Robert Orzech
(Brodnica)
Widzów: 110
Robert Kamyszek Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(16:20)
raport
6 Bramka paweł Podsiadło
Kara 3ׯółta kartka

142 9 marca 2019
18:00

Pogoń Szczecin

17:28

MMTS Kwidzyn

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 700
Mateusz Zaremba Bramka 4
Arkadiusz Bosy Bramka 4
Kara 3ׯółta kartka
(5:16)
raport
6 Bramka Michał Potoczny
Kara 3ׯółta kartka

147 9 marca 2019
18:30

Wybrzeże Gdańsk

25:28

Chrobry Głogów

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 890
Mateusz Wróbel Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(14:12)
raport
8 Bramka Adam Babicz
Kara 3ׯółta kartka

145 10 marca 2019
17:30

NMC Górnik Zabrze

29:26

MKS Kalisz

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 950
Iso Sluijters Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(12:14)
raport
7 Bramka Marek Szpera
Kara 3ׯółta kartka

146 10 marca 2019
18:00

Gwardia Opole

33:31

Stal Mielec

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Filip Fahner, Łukasz Kubis
(Głogów)
Widzów: 1700
Antoni Łangowski Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(15:13)
raport
7 Bramka Piotr Rutkowski
Kara 3ׯółta kartka

Seria 22 – 13.03.2019Edytuj

149 13 marca 2019
18:00

Chrobry Głogów

29:34

Gwardia Opole

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 1100
Adam Babicz Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(12:15)
raport
7 Bramka Patryk Mauer
Kara 3ׯółta kartka 2×Czerwona kartka

153[8] 13 marca 2019
18:00

Orlen Wisła Płock

42:21

Pogoń Szczecin

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Łukasz Kamrowski (Cedry Wielkie)
Piotr Wojdyr (Gdańsk)
Widzów: 1000
Žiga Mlakar Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(18:11)
raport
10 Bramka Dmytro Horiha
Kara 3ׯółta kartka

154 13 marca 2019
18:00

MMTS Kwidzyn

33:28

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Dariusz Mroczkowski, Jakub Mroczkowski
(Sierpc)
Widzów: 1100
Michał Peret Bramka 5
Kacper Adamski Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(18:14)
raport
5 Bramka Grzegorz Sobut
5 Bramka Adam Pacześny
5 Bramka Szymon Woynowski
Kara 4ׯółta kartka

148 13 marca 2019
18:30

Zagłębie Lubin

29:25

Wybrzeże Gdańsk

Hala SP nr 14, Lubin
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 411
Krystian Bondzior Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(18:11)
raport
7 Bramka Adrian Kondratiuk
Kara 3ׯółta kartka

151 13 marca 2019
18:30

MKS Kalisz

27:16

Arka Gdynia

Kalisz Arena, Kalisz
Widzów: 1997
Kamil Adamski Bramka 5
Michał Drej Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(11:7)
raport
5 Bramka Rafał Jamioł
Kara 2ׯółta kartka

150 13 marca 2019
19:00

Stal Mielec

25:37

NMC Górnik Zabrze

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 295
Piotr Rutkowski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(12:18)
raport
8 Bramka Iso Sluijters
Kara 3ׯółta kartka

152 13 marca 2019
20:15

Azoty-Puławy

30:35

PGE Vive Kielce

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Bartosz Leszczyński, Marcin Piechota
(Płock)
Widzów: 800
Marko Panić Bramka 7
Paweł Podsiadło Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(15:17)
raport
8 Bramka Mariusz Jurkiewicz
Kara 2ׯółta kartka

Seria 23 – 16-17.03.2019Edytuj

158 16 marca 2019
16:00

PGE Vive Kielce

43:20

MKS Kalisz

Hala Legionów, Kielce
Sędziowie: Andrzej Kierczak (Pielgrzymowice)
Tomasz Wrona (Kraków)
Widzów: 1300
Blaž Janc Bramka 11
Kara 3ׯółta kartka
(21:10)
raport
5 Bramka Kirył Kniazieu
Kara 3ׯółta kartka

156 16 marca 2019
18:00

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

24:40

Orlen Wisła Płock

Hala OSiR Relax, Piotrków Trybunalski
Sędziowie: Michał Fabryczny (Mysłowice)
Jakub Rawicki (Katowice)
Widzów: 670
Adam Pacześny Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(11:18)
raport
7 Bramka Renato Sulić
7 Bramka Ondřej Zdráhala
Kara 2ׯółta kartka

157 16 marca 2019
18:00

Pogoń Szczecin

30:37

Azoty-Puławy

Arena Szczecin, Szczecin
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 200
Dmytro Horiha Bramka 8
Kara 3ׯółta kartka
(14:18)
raport
9 Bramka marko Panić
Kara 3ׯółta kartka

160 16 marca 2019
18:30

NMC Górnik Zabrze

29:24

Chrobry Głogów

Hala Widowiskowo-Sportowa "Pogoń", Zabrze
Sędziowie: Kamil Dąbrowski, Paweł Staniek
(Kielce)
Widzów: 900
Alensandr Buszkow Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(13:7)
raport
5 Bramka Bartosz Warmijak
5 Bramka Stanisław Makowiejew
Kara 4ׯółta kartka

159 17 marca 2019
14:00

Arka Gdynia

30:35

Stal Mielec

Gdynia Arena, Gdynia
Sędziowie: Marek Baranowski (Warszawa)
Bogdan Lemanowicz (Płock)
Widzów: 200
Robert Kamyszek Bramka 7
Dawid Przysiek Bramka 7
Kara 4ׯółta kartka
(11:20)
raport
7 Bramka Piotr Krępa
Kara 2ׯółta kartka

155 17 marca 2019
17:00

MMTS Kwidzyn

25:23

Zagłębie Lubin

Hala Widowiskowo-Sportowa, Kwidzyn
Sędziowie: Grzegorz Młyński (Zwoleń)
Rafał Puszkarski (Legionowo)
Widzów: 1200
Michał Peret Bramka 6
Andrzej Kryński Bramka 6
Kara 2ׯółta kartka
(10:10)
raport
5 Bramka Roman Chychykalo
Kara 3ׯółta kartka

161 17 marca 2019
18:00

Gwardia Opole

32:29

Wybrzeże Gdańsk

Hala Okrąglak, Opole
Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski
(Zielona Góra)
Widzów: 1500
Patryk Mauer Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(14:13)
raport
5 Bramka Mateusz Wróbel
5 Bramka Ramon Oliveira
5 Bramka Krzysztof Gądek
Kara 2ׯółta kartka

Seria 24 – 23-24.03.2019Edytuj

165 19 marca 2019
20:00

Stal Mielec

28:39

PGE Vive Kielce

Hala Gimnazjum Nr 2, Mielec
Sędziowie: Cezary Figarski, Dariusz Żak
(Radom)
Widzów: 250
Daniel Dutka Bramka 5
Kara 3ׯółta kartka
(16:20)
raport
9 Bramka Uładzisłau Kulesz
Kara 3ׯółta kartka

167 20 marca 2019
18:00

Azoty-Puławy

31:27

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

Hala MOSiR, Puławy
Sędziowie: Kamil Dąbrowski, Paweł Staniek
(Kielce)
Widzów: 800
Paweł Podsiadło Bramka 7
Kara 3ׯółta kartka
(14:11)
raport
8 Bramka Piotr Swat
Kara 3ׯółta kartka

168 20 marca 2019
20:15

Orlen Wisła Płock

29:16

MMTS Kwidzyn

Orlen Arena, Płock
Sędziowie: Michał Orzech, Robert Orzech
(Brodnica)
Widzów: 800
Michał Daszek Bramka 10
Kara 2ׯółta kartka
(15:7)
raport
4 Bramka Andrzej Kryński
Kara 4ׯółta kartka 2×Czerwona kartka

163 21 marca 2019
18:30

Wybrzeże Gdańsk

32:31

NMC Górnik Zabrze

Hala AWFiS, Gdańsk
Sędziowie: Jakub Jerlecki, Maciej Łabuń
(Szczecin)
Widzów: 750
Mateusz Wróbel Bramka 6
Adrian Kondratiuk Bramka 6
Krzysztof Komarzewski Bramka 6
Kamil Adamczyk Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka
(15:16)
raport
6 Bramka Bartłomiej Tomczak
6 Bramka Aleksander Tatarincew
6 Bramka Iso Sluijters
Kara 3ׯółta kartka

164 23 marca 2019
18:00

Chrobry Głogów

41:29

Arka Gdynia

Hala Widowiskowo-Sportowa, Głogów
Sędziowie: Mariusz Marciniak, Piotr Radziszewski
(Wolsztyn)
Widzów: 900
Tomasz Klinger Bramka 10
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(18:15)
raport
9 Bramka Robert Kamyszek
Kara 3ׯółta kartka

166 23 marca 2019
18:30

MKS Kalisz

22:22

Pogoń Szczecin

Kalisz Arena, Kalisz
Sędziowie: Korneliusz Habierski, Grzegorz Skrobak
(Głogów)
Widzów: 1800
Maciej Pilitowski Bramka 6
Kara 3ׯółta kartka 1×Czerwona kartka
(11:11)
raport
7 Bramka Mateusz Zaremba
Kara 3ׯółta kartka
  Rzuty karne  
Drej Karny, Czerwiński Karny, Kniazieu Karny, Krytski Karny 4:2 Karny Rybski,