Otwórz menu główne

Mistrzostwa Ameryki Środkowej i Karaibów w Lekkoatletyce 1967

1. Mistrzostwa Ameryki Środkowej i Karaibów w Lekkoatletyce – zawody sportowe, które odbyły się w roku 1967 w Xalapa-Enríquez w Meksyku.

Spis treści

RezultatyEdytuj

MężczyźniEdytuj

Konkurencja   Wynik   Wynik   Wynik
100 m Hermes Ramírez
 
10.5A Juan Franceschi
 
10.6A Félix Eugellés
 
10.8A
200 m Hermes Ramírez
 
21.6A Juan Franceschi
 
21.6A Miguel González
 
21.7A
400 m Juan Franceschi
 
47.1A Rodobaldo Díaz
 
47.6A Manuel Montalvo
 
48.1A
800 m Frederico Vera
 
1:51.3A Julio Morales
 
1:51.8A Roberto Silva
 
1:52.0A
1500 m Ricardo Palomares
 
3:59.2A José Neri
 
3:59.3A José Antonetti
 
4:04.7A
5000 m Concepción Salinas
 
15:02.6A Flavio Buendía
 
15:27.2A Julio Quevedo
 
16:02.0A
10 000 m Juan Martínez
 
30:33.6A Efraín Carmona
 
31:11.0A José Gonzales
 
34:17.4A
Półmaraton Juan Martínez
 
1:11:02A Félix Carmona
 
1:12:08A José Gonzales
 
1:16:25A
3000 m z przeszkodami Carlos Vargas
 
9:19.2A Flavio Buendía
 
9:19.4A Manuel Pérez
 
10:33.6A
110 m ppł Juan Morales
 
14.6A Lázaro Betancourt
 
14.7A David Cruz
 
16.4A
400 m ppł Salvador Medina
 
52.3A Miquel Olivera
 
52.4A Césare Sánchez
 
52.6A
Skok wzwyż Teodoro Palacios
 
2.05A David Cruz
 
1.80A
Skok o tyczce Rolando Cruz
 
4.50A Roberto Fernandez
 
4.40A José Seth
 
3.80A
Skok w dal Abelardo Pacheco
 
7.49A David Cruz
 
7.46A José Hernández
 
7.44A
Trójskok José Hernández
 
15.54A Guillermo Hoffner
 
15.12A David Douglas
 
13.47A
Pchnięcie kulą Fidel Estrada
 
16.42A Benigno Hodelín
 
15.75A Carlos Yapur
 
15.14A
Rzut dyskiem Bárbaro Cañizares
 
52.96A Javier Moreno
 
49.95A Ignacio Reinosa
 
49.91A
Rzut młotem Enrique Samuells
 
66.06A Julián Núñez Arana
 
49.67A Pedro Granell
 
48.39A
Rzut oszczepem Francisco Mena
 
69.60A Edmundo Medina
 
68.11A Jorge García
 
68.10A
Pięciobój lekkoatletyczny Francisco Mena
 
3440A Donald Vélez
 
2847A Sergio Hernández
 
2779A
Chód na 20 km José Pedraza
 
1:46:31A Pablo Colín
 
1:50:41A Euclides Calzado
 
1:50:55A
Sztafeta 4 × 100 m   Kuba 40.3A
Sztafeta 4 × 400 m   Meksyk 3:16.0A   Portoryko 3:18.3A   Kuba 3:21.2A

KobietyEdytuj

Konkurencja   Wynik   Wynk   Wynik
100 m Cristina Echevarría
 
11.5A Miguelina Cobián
 
11.6A Mercedes Román
 
12.4A
200 m Miguelina Cobián
 
23.9A Violeta Quesada
 
24.4A Gladys Azcuaga
 
26.0A
400 m Aurelia Pentón
 
57.4A Gladys Azcuaga
 
59.5A Lourdes García
 
61.4A
800 m Aurelia Pentón
 
2:24.1A María Díaz
 
2:24.3A Ines Mondragón
 
2:26.8A
80 m ppł Marlene Elejalde
 
11.6A Daisy Hechevarría
 
11.7A Enriqueta Basilio
 
12.1A
Skok wzwyż Marcia Garbey
 
1.53A Silvia Tapia
 
1.45A
Skok w dal Irene Martínez
 
5.65A Marcia Garbey
 
5.62A Mercedes Román
 
5.39A
Pchnięcie kulą Hilda Ramírez
 
13.59A Grecia Hamilton
 
13.02A Guadalupe Lartigue
 
12.28A
Rzut dyskiem Caridad Aguero
 
45.86A Hilda Ramírez
 
42.65A Lili Schluter
 
38.25A
Rzut oszczepem María Moreno
 
49.94A Hilda Ramírez
 
41.66A Martha Bravo
 
38.26A
Pięciobój lekkoatletyczny Marlene Elejalde
 
4186A Mercedes Román
 
4031A Daisy Hechevarría
 
4009A
Sztafeta 4 x 100 m   Kuba 45.1A   Meksyk 49.6A   Gwatemala 52.5A

Tabela medalowaEdytuj

Poz. Państwo       Łącznie
1   Kuba 23 13 8 44
2   Meksyk 9 14 14 37
3   Portoryko 2 6 6 14
4   Gwatemala 1 0 4 5
5   Nikaragua 0 1 0 1

BibliografiaEdytuj