Halowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce: Różnice pomiędzy wersjami
[wersja przejrzana] | [wersja przejrzana] |
Usunięta treść Dodana treść
m robot poprawia: sv:Europamästerskapen i friidrott inomhus |
m robot dodaje: eu:Pista Estaliko Europako Atletismo Txapelketa; zmiany kosmetyczne |
||
Linia 6:
! lp !! rok !! miasto !! państwo !! data !! stadion
|-
| – || [[Europejskie Igrzyska Halowe w Lekkoatletyce 1966|EIH 1966]] || [[Dortmund]] || [[
|-
| – || [[Europejskie Igrzyska Halowe w Lekkoatletyce 1967|EIH 1967]] || [[Praga]] || [[
|-
| – || [[Europejskie Igrzyska Halowe w Lekkoatletyce 1968|EIH 1968]] || [[Madryt]] || [[
|-
| – || [[Europejskie Igrzyska Halowe w Lekkoatletyce 1969|EIH 1969]] || [[Belgrad]] || [[
|-
| I || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1970|HME 1970]] || [[Wiedeń]] || [[
|-
| II || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1971|HME 1971]] || [[Sofia]] || [[
|-
| III || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1972|HME 1972]] || [[Grenoble]] || [[
|-
| IV || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1973|HME 1973]] || [[Rotterdam]] || [[
|-
| V || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1974|HME 1974]] || [[Göteborg]] || [[
|-
| VI || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1975|HME 1975]] || [[Katowice]] ||[[
|-
| VII || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1976|HME 1976]] || [[Monachium]] || [[
|-
| VIII || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1977|HME 1977]] || [[San Sebastian]] || [[
|-
| IX || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1978|HME 1978]] || [[Mediolan]] || [[
|-
| X || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1979|HME 1979]] || [[Wiedeń]] || [[
|-
| XI || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1980|HME 1980]] || [[Sindelfingen]] || [[
|-
| XII || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1981|HME 1981]] || [[Grenoble]] ||[[
|-
| XIII || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1982|HME 1982]] || [[Mediolan]] || [[
|-
| XIV || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1983|HME 1983]] || [[Budapeszt]] || [[
|-
| XV || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1984|HME 1984]] || [[Göteborg]] || [[
|-
| XVI || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1985|HME 1985]] || [[Pireus]] || [[
|-
| XVII || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1986|HME 1986]] || [[Madryt]] || [[
|-
| XVIII || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1987|HME 1987]] || [[Liévin]] || [[
|-
| XIX || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1988|HME 1988]] || [[Budapeszt]] || [[
|-
| XX || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1989|HME 1989]] || [[Haga]] || [[
|-
| XXI || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1990|HME 1990]] || [[Glasgow]] || [[
|-
| XXII || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1992|HME 1992]] || [[Genua]] || [[
|-
| XXIII || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1994|HME 1994]] || [[Paryż]] || [[
|-
| XXIV || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1996|HME 1996]] || [[Sztokholm]] || [[
|-
| XXV || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 1998|HME 1998]] || [[Walencja]] || [[
|-
| XXVI || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2000|HME 2000]]|| [[Gandawa]] || [[
|-
| XXVII || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2002|HME 2002]] || [[Wiedeń]] || [[
|-
| XXVIII || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2005|HME 2005]] || [[Madryt]] || [[
|-
| XXIX || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2007|HME 2007]] || [[Birmingham]] || [[
|-
| XXX || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2009|HME 2009]] || [[Turyn]] || [[
|-
| XXXI || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2011|HME 2011]] || [[Paryż]] || [[
|-
| XXXII || [[Halowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce 2013|HME 2013]] || [[Göteborg]] || [[
||-
||-
Linia 389:
[[en:European Athletics Indoor Championships]]
[[es:Campeonato Europeo de Atletismo en Pista Cubierta]]
[[eu:Pista Estaliko Europako Atletismo Txapelketa]]
[[fr:Championnats d'Europe d'athlétisme en salle]]
[[gl:Campionato de Europa de Atletismo en Pista Cuberta]]
|